999 rezultate për

ish-trajneri

De Biasi arbëresh? Marin Mema tregon faktet Këtë të mërkurë në ekranin e Top Channel në emisionin Soiree ka qënë një mbrëmje e dedikuar e gjitha festave të Nëntorit
Flamurtari humb një tjetër gjyq, ish-trajneri i merr 100 milionë lekë Flamurtari humb një tjetër gjyq. Zbulohet se gjyqi më i fundit që Flamurtari ka humbur është me ish-trajnerin Stanislav
Flamurtari humb gjyqin me ish-trajnerin Skuadra e Flamurtarit e nisi sezonin me objektiva madhor, por mesa duket planet nuk po shkojnë ashtu siç duhet. Rezultat
Ish-trajneri i Anglisë thur elozhe për yllin e Tottenham Ish-trajneri i kombëtares angleze, Sam Allardyce tha se Sergio Busquets kurrsesi nuk është më i miri se Eric Dier që akt
Futbolli shqiptar në zi! Ndahet nga jeta ish-trajneri i Kombëtares Një lajm i hidhur ka ardhur për futbollin shqiptar, pasi ditën e sotme është ndarë nga jeta Filip Xhaji. Kujtojmë se
Ish-trajneri i Argjentinës: Messi do e fitojë Kupën e Botës Ish-trajneri i Argjentinës, Jorge Sampaoli, ka folur pas furtunës së eleminimit të Argjentinës në Botërorin e Rusisë. Ai
Ish-trajneri i Zvicrës flet për festimin me "shqiponjë" të Xhakës dhe Shaqirit Ish-trajneri i Kombëtares së Zvicrës, Ottmar Hitzfeld, ka mbrojtur futbollistët me origjinë shqiptare, Granit Xhakën dhe
Ish-trajneri krahason Zaha me Leo Messin Trajneri holandez Frank De Boer ka bërë një krahasim mes driblimeve te Ëilfried Zaha dhe Lionel Messit. Sulmuesi nga B
Ish-trajneri i Unitedit: Liverpooli nuk e fiton Premier Leaguen Ish-trajneri i Manchester Unitedit, David Moyes, beson se Liverpooli nuk është mjaftueshëm i mirë për ta fituar titullin
Kërcënoi me vdekje lojtarin kundërshtar, ish-trajneri i Partizanit në telashe Ish-trajneri i Partizanit, Adolfo Sormani është gjendur para një situate të pakëndshme teksa ka kërcënuar me vdekje futb
Kukësi rikthen ish-trajnerin e Kamzës Lëvizje surprizuese në orët e fundit në klubin e Kukësit. “Panorama Sport” mëson ekskluzivisht se ish-trajneri Kamz
Dybala te Reali? Ish-trajneri i Juves shton polemikat Paulo Dybala këtë merkato verë është përfolur për nëj kalim të mundshëm te Real Madrid, por kjo gjë nuk u arrit. Meg
Ish-trajneri i Argjentinës për drejtuesit e kombëtares: Po të kisha një armë do t’i vrisja të gjithë Vendimi i Federatës Argjentinase të Futbollit për të hapur një seli në Spanjë për të zbuluar talentet e rinj duket se ka
Argjentina rikthen ish-trajnerin e saj Kombëtarja e Lionel Messit nuk bëri aq sa pritej në këtë Botëror. Pasi doli me shumë vështirësi nga faza e grupeve,
Elsaid Hysaj te Chelsea? Mbrojtësi nuk i ndahet ish-trajnerit Elseid Hysaj është lidhur shumë me një kalim të mundshëm në Premier League të gjigantët e Chelseas. Por së fundmi mu
Legjendat e Dinamos flasin për ish-trajnerin, Daliç: Suksesi kroat, prej tij Kombëtarja e Kroacisë ka shkruar histori në këtë Botëror duke mundur Anglinë dhe duke u ngjitur në finalen e Botërorit k
Ish-trajneri i Juventus del kundër Buffon-it Ish-trajneri i Juventusit, Marcello Lippi, mendon se Gianluigi Buffon është dashur të pensionohej te Zonja e Vjetër.
Ish-trajneri i Brazilit sulmon Neymarin: Ti nuk do jesh kurrë në nivelin e Peles Neymar nuk ka më forcë për të vazhduar të luajë futboll, por Felipe Scolari e “shtyn” drejt greminës. Ish-trajneri i
E bujshme/ ish-trajneri i Lushnjës pranë drejtimit të Argjentinës Argjentina u eliminua nga Franca në fazën e 1/8 të Botërorit dhe në këtë skuadër kanë nisur polemikat duke u munduar të
Ish-trajneri Eriksson: Anglia më lehtë fiton ndaj Brazilit sesa ndaj Suedisë Ish trajneri i Anglisë Sven – Goran Eriksson beson se “për Anglinë më lehtë është të mposht Brazilin” sesa Suedinë në çe