999 rezultate për

ish-trajneri

Më në fund Milanin arrin marrëveshje me Rangnick Milani, sipas Tuttosport, ka arritur një marrëveshje me ish-trajnerin e Schalke 04 dhe e RB Leipzig Ralf Rangnick. Dr
"Ushtrimet e tua janë m*t", Rooney zbulon çfarë i kishte thënë ish-trajnerit Ish-kapiteni i Manchester Unitedit dhe Anglisë, Wayne Rooney, ka zbuluar se një herë i ishte dashur të përballej me njër
Futbolli italian në zi, ndërron jetë ish-trajneri i njohur i Interit (FOTO LAJM) Futbolli italian në zi. Është ndarë nga jeta në moshën 81-vjeçare ish-trajneri i njohur Luixhi Simoni. Ai ka drejtuar d
Van Gaal: Pronari i Tottenham u largua nga shtëpia ime i fshehur në bagazhin e makinës Aventura te Manchester United ka qenë e fundit për Louis van Gaal. Ish-trajneri holandez ka vendosur ta ndërpresë karrie
Ish-trajneri i Chelsea injoron Premier League: Më përpara drejtoj skuadër në Japoni Andre Villas-Boas ka pohuar se do të donte të drejtonte një skuadër në Japoni, në vend që të kthehej në Angli pas kohëve
Dy ish-lojtarët e Partizanit tallen live në "Instagram" me ish-trajnerin Lerda (VIDEO) Periudha e karantinës ka detyruar shumë persona mes tyre edhe të famshëm të diskutojnë me njëri-tjetrin nepërmjet telefo
Scolari i kërkon Neymarit që të kthehet te Barcelona Ish-trajneri i Kombëtares së Brazilit, Luiz Felipe Scolari, i ka kërkuar Neymar që të kthehet te ish-skuadra e tij, Barc
Ndërron jetë ish-trajneri i Barcelonës, Real Madridit dhe Atletico Madridit Është ndarë nga jeta në moshën 71 vjecare ish trajneri i Barcelonës, Real Madridit dhe Atletico Madridit, Radomir Antic.
Luftoi me vdekjen për dy javë, koronavirusi i merr jetën ish-kampionit të boksit Ish-trajneri i kombëtares së boksit të Shqipërisë, Skënder Kurti u raportua si viktima e pestë nga Koronavirus në Shqip
Koronavirusi i shkakton vdekje klinike ish-trajnerit të kombëtares së boksit Koronavirusi ka tronditur sportin në Shqipëri. Ish-trajneri i Kombëtares së boksit, Skënder Kurti, është ne gjendje tepë
Ish-trajneri i Barçës refuzon Premier Leaguen Ish-trajneri i Barcelonës, Ernesto Valverde duket se ka filluar të mendojë për punën e tij të ardhshme. Së fundmi ai
Ish-trajneri kritikon Milanin: Nuk ndërtohet e ardhmja duke u bazuar te 38-vjeçarët U duk se gjendja te Milani po shkonte drejt përmirësimit dhe Pioli me Ibrahimovic në majën e sulmit kishte gjetur "ilaci
Ish-trajneri i Tottenham komenton emërimin e Setien te Barcelona Ish-trajneri i Tottenhamit, Mauricio Pochettino, beson se Quique Setien do ta ketë mundësi ta bëjë realitet ëndrrën e ti
Ish-trajneri i Tottenham: Mourinho nuk ka shkopin magjik Ish-trajneri i Tottenhamit, Harry Redknapp, beson se forma e dobët aktuale e Tottenhamit nuk është për shkak të trajneri
Ish-trajneri i Gjermanisë: Gnabry dhe Sane do ti shkatërrojnë kundërshtarët Anësorët e Gjermanisë, Serge Gnabry dhe Leroy Sane, do t’i shkatërrojnë mbrojtjet e ekipeve kundërshtarë, sipas ish-traj
E BUJSHME/ Ish-trajneri legjendar i Barcelonës pritet të drejtojë Arsenalin Unai Emery është pranë shkarkimit nga Arsenali me rezultatet e fundit në Premier League, ku tashmë renditet në vendin e
Kovac pranë shkarkimit, ish-trajneri i Juves në pritje Humbja me shifrat 5-1 përballë Eintracht Frankfurt ka lëkundur ndjeshëm pozitat e Niko Kovac në pankinën e Bayern Munich
Dhunoi brutalisht futbollistët e rinj pasi humbën ndeshjen, policia jep detaje mbi ish-trajnerin (VIDEO) Në media qarkulloi një video ku tranjeri i ekipit të Laçit U-17, Ndue Tarazhi, rrahte fëmijet pas humbjes se një ndeshje
Grupi "Bajri", gjykata shpall të pafajshëm ish-trajnerin e Kombëtares, ish-boksierin dhe ish-portierin Merr pafajsine Armir Grima, ish trajneri i kombetares se femrave, Nelson Hysa ish boksieri i Vllaznise dhe Fabjol Rexhep
De Biazi alternativa e parë për të marrë drejtimin e Sampdorias Giani De Biasi mund të rikthehet në drejtimin e një skuadre pas një pauze të gjatë. Ish-trajneri i Kombëtares shqipta