999 rezultate për

ish-tekniku

ZYRTARE/ West Ham bëhet me trajner të ri, firmos me ish-teknikun e Manchester United (VIDEO) David Moyes është emëruar trajner i West Ham. Skocezi ka westnënshkruar një marrëveshje 18-mujore dhe ndeshja e tij e pa
Zidane mund të marrë drejtimin e këtij klubit italian Qëndrimi i Eusebio Di Francescos po vihet në dyshim të skuadra e Romës pas rezultateve zhgënjyese në këto javë të para t
Conte tre vjet me Chelsean Antonio Conte, nga mediat italiane lajmërohet se është në prag të nënshkruajë marrëveshje me Chelsean për tre vjet. “
Merkato, ja lista e lojtarëve që kërkon Rafa Benitez (FOTO-LAJM) Rafael Benitez ka bërë gati listën e lojtarëve që ai do të kërkojë të sjellë në Napoli në sezonin e ardhshëm. Në listën
Ndahet nga jeta ish-tekniku i Real Madrid Ka ndërruar jetë në Beograd Miljan Miljaniç, ish-trajner i Real Madrid dhe Valencia si dhe teknik për disa vjet i kombët