999 rezultate për

ish-sulmuesin

Zyrtare: Dinamo shton radhët, firmos me ish-sulmuesin e Partizanit Dinamo ka bërë një tjetër lëvizje në merkato. Klubi kryeqytetas i ka vënë në dispozicion stafit teknik edhe një sulmues
Ndahet nga jeta partnerja e ish-sulmuesit të Anglisë, Stewart nuk gjen dot fjalët (FOTO LAJM) Një lajm i rëndë ka tronditur ish-sulmuesin e Totenhemit dhe kombëtares angleze Paul Stewart. Bashkëshortja e tij është
Ronaldo "Fenomeni" po përgatitet për të transferuar te skuadra e tij ish-sulmuesin e Barcelonës Fenomeni Ronaldo aktualisht po mban pozitën e presidentit të skuadrës së Valladolidit në La Liga. Ai si duket po përg
Interi e ka seriozisht për ish-sulmuesin e Juventusin, zbulohet oferta 25 milionë paund. Kjo është shifra që Interi ofron për kartonin e Moise Kean, i cili me shumë mundësi do të largohet nga
Raiola i propozon Interit ish-sulmuesin e Juventusit Kontaktet e vazhdueshme mes Mino Raiolas dhe Interit i kanë hapur dyert një kalimi të mundshëm te zikaltërit të sulmue
Ish-sulmuesin e Milanit e kërkon Juventusi Edhe pse duket i blinduar në sulm, mediat spanjolle ofrojnë një skenar të jashtëzakonshëm, në lidhje me një efekt domino
Lazio kërkon ish-sulmuesin e Barcelonës Klubi i Lazios këtë merkato kërkon që të forcoj skuadrën me emra të mëdhenj që kanë shkruar histori në futboll. Tekni
Prokuroria kërkon 6 vite burg për ish-sulmuesin e Juventus 28-vjeçari, Vincenzo Iaquinta është përfshirë në telashe serioze me prokurorinë italiane. Për ish-sulmuesin e Juventu
Zyrtare: Partizani prezanton ish-sulmuesin e Shkëndijas Ashtu siç edhe pritet, sulmuesi Besard Abdurahimi ka arritur akordin me Partizanin dhe është prezantuar sot në ambientet
Sfida e radhës për Sadikun, të rivalizojë për vendin e titullarit me ish-sulmuesin e Arsenalit Legia e Warshavës, skuadra polake ku militon edhe sulmuesi i kombëtares shqiptare, Armando Sadiku, është shumë pranë afr
Moderatorja e njohur rrëfen si e refuzoi ish-sulmuesin e Juventusit Ajo u kthye shumë shpejt në një nga personazhet më të diskutuar teksa moderoi disa emisione në In tv. Ajo cfarë ka bë
Chelsea nuk kënaqet vetëm me Moratan, sulm për një tjetër sulmues Përkundër konfirmimit të ardhjes së Alvaro Morata, Antonio Conte është ende duke pritur për sulmues. Sipas todomercat
Conte kërkon ish-sulmuesin e Juves, Llorente Antonio Conte po kërkon që të transferoi Fernando Llorente nga Sëansea si një zëvëndësim për Diego Costa. Conte ishte
Prapaskena/ Skënderbeu refuzoi Crespon për Agostinellin Largimi i Mirel Josës në përfundim të sezonit të shkuar bëri që në Korçë të qarkullonin shumë emra të ndryshëm si pasues
Rraklli largohet nga Kombëtarja e femrave, ja kush e zëvendëson Altin Rraklli nga sot nuk është më trajner i Kombëtares shqiptare të futbollit për femra. Ish sulmuesi i kuqezinjve tan
"Bomba" e merkatos, Partizani kërkon ish-sulmuesin e City-t (VIDEO) Trajneri i Partizanit, Andrea Agostineli, pas miqësores me Apoloninë, pohoi se pret një dhuratë në sulm dhe drejtuesit e
Cavani, pasardhësi i Van Persie-t në "Old Trafford"? Deklaratat e ashpra dhe zënka e mëpasme përpara telekamerave me trajnerin Laurent Blanc kanë qenë të barazvlefshme me nj
Moratti kërkon Van Nistelrooyn Sulmuesi holandez, Rud Van Nistelrooy mund ti rikthehet futbollit duke veshur fanelën e skuadrës së Interit. Sipas media