999 rezultate për

ish-sulmuesi

Supergoli i mesjavës vjen nga sulmuesi i Sevillas (VIDEO) Europa League mbylli fazën e ndeshjeve me eliminim direkt dhe ndër surprizat që kaloi në çerekfinale ishte Slavia Praha,
Ish-sulmuesi i Realit përfundon te Betis Ish-sulmuesi i Real Madrid dhe PSG, Jese Rodriguez do të luajë deri në fund të këtij sezoni për Betis Sevilla. Spanjo
Ish-sulmuesi i Juventusit shkruan historinë në Serie A Fabio Quagliarella ka shkruar historinë në Serie A. Një emër që ka lënë gjurmë ndër vite në kampionatin italian, ditën e
Ish-sulmuesi i Anglisë: Salah rrezikon t’i humbasë titullin Liverpoolit Ish-sulmuesi i Premier Leagues Chris Sutton ka thënë se prirja e Mohamed Salah për t’u rrëzuar më shumë lehtësi mund t’i
Ish-sulmuesi i Seria A vdes në kushte misterioze Federata e Afrikës së Jugut ka bërë me dije se ish-futbollisti Philemon Masinga ka ndërruar jetë në moshën 49-vjeçare pë
Ish-sulmuesin e Milanit e kërkon Juventusi Edhe pse duket i blinduar në sulm, mediat spanjolle ofrojnë një skenar të jashtëzakonshëm, në lidhje me një efekt domino
Ish-sulmuesi anglez kritikon ashpër Manchester Unitedin Ish-sulmuesi i Manchester Unitedit, Michael Owen, ka kritikuar ish-klubin e tij gjatë viteve të fundin. Madje, ish-sulmu
Ish-sulmuesi i Kombëtares italiane bëhet baba për herë të parë Ish-sulmuesi i Kombëtares italiane, Christian Vieri është bërë baba i një vajze. Gruaja e tij Costanza Caracciolo ka
Ish-sulmuesi injoron Icardin: Do të kishe ngrohur stolin në kohën time Ish-sulmuesi i skuadrës së Interit, Nicola Ventola tha se Ikardi do të kishte ngrohur stolin në kohën kur ai lunate për
Ish-sulmuesi tregon mesazhin që e largoi nga Juventus Ish-sulmuesi i skuadrës së Juventusit, Vincent Pericard cilësohej si një ndër lojtarët më të talentuar në vitet 2000. Ai
Tjetër gjyq i humbur, ish-sulmuesi francez i merr Flamurtarit 60 mijë euro Tjetër gjyq i humbur për Flamurtarin. Bedi Buval është lojtari që ka fituar betejën me vlonjatët për 60 mijë euro. Ish-s
Ish-sulmuesi ngre në “qiell” Agueron Ish-sulmuesi i Manchester City, Paul Dickov është i mendimit se Sergio Aguero është sulmuesi më I mirë në botë dhe beson
Ish-sulmuesi i "Nerazzurrëve": Interi do ta mposhti Barcelonën Ish-sulmuesi i "Nerazzurrëve", Eder së fundmi beson se Inter do të jetë në gjende që të mposhti Barcelononë në "San Siro
Tjetër tragjedi për klubin e Serie A, vdes ish-sulmuesi 20 vjeçar Ftubolli italian është goditur nga një tragjedi, pasi së fundmi raportohet se ish-suolmuesi i klubit të Cagliarit ka hum
I theu nofullën, ish-sulmuesi i Arsenalit arrestohet nga policia Futbollisti danez Niklas Bendtner është arrestuar nga policia në orët e para të mëngjesit të sotëm, pasi ka dhunuar një
Ish-sulmuesi i Juventusit në telashe, i thyen nofullën shoferit të taksisë Nuk kanë fund dhimbjet e kokës për Nicklas Bendtner. Ish-sulmuesi i Arsenalit dhe Juventusit është vënë në prangat e pol
I theu nofullën taksistit, policia prangos ish-sulmuesi i Arsenal-it Ish -sulmuesi i Arsenal, Nicklas Bendtner raportohet se është arrestuar nga policia daneze, pasi një sherri me një taksi
Ish-sulmuesi i Juventus thur lavde për Ronaldon Ish-sulmuesi i Juventusit, Christian Vieri, është shprehur se transferimi Ronaldos te ish-skuadra e tij, Juventus i ka p
Habit ish-sulmuesi i United: Ja kur shkarkohet Mourinho Trajneri i Manchester United, Jose Mourinho është përfolur shumë në meida sportive për një konflik të mundshëm me klubin
Champions League/ Ish-sulmuesi i Milan godet kundërshtarin dhe largohet me të kuq (VIDEO) Ish-sulmuesi i Milan, Luis Adriano është ndëshkuar me karton të kuq në ndeshjen që ekipi i tij Spartaku i Moskës po zhvi