999 rezultate për

ish-presidentit

Eliminohet me thikë djali i ish-Presidentit gjerman (FOTO LAJM) Djali i ish-Presidentit gjerman, Richard von Weizsäcker është qëlluar për vdekje me thikë në një spital në Berlin. Dokto
Bashkëjetesë me modelen e “Playboy”, rrëfehet mbesa e ish-presidentit Nishani (FOTO LAJM) Modelja nga Durrësi, Beniada Nishani, ka një karrierë të bukur në Itali, ndërkohë që ka tërhequr vëmendjen e fotografëve
Si plasi "lufta" pas arrestimit të ish-presidentit në vendin ku ka shkuar Donald Lu (VIDEO) Forcat Speciale të Policisë së Kirgistanit kanë vënë në pranga ish-Presidentin Almazbek Atambaev, pas përplasjeve të dhu
Familja e ish-presidentit Kennedy e mallkuar, vdes anëtarja e 15-të Ka ndërruar jetë pas një mbidoze droge, Saoirse Kennedy Hill, mbesa 22-vjeçare e vëllait të presidentit, Robert Kennedy.
Topi i nxori "të palarat"?, Berisha reagon për herë të parë ndaj ish-presidentit Ish-kryeministri Sali Berisha i është përgjigjur për herë të parë akuzave të Bamir Topit, të bëra përmes librit të tij t
Rrëfimi i ish-Presidentit: Në '97 e gjeta Berishën të struktur dhe me lot në sy Ish presidenti Bamir Topi ka rrëfyer në librin e tij botuar së fundmi sesi e gjeti Sali Berishën në vitin 1997, kohë në
Kontrollohet shtëpia e ish-presidentit, e pabesueshme shuma që gjendet Policia dhe prokuroria po vazhdojnë me hetime ndaj ish-presidentit sudanez, Omar Al Bashid. Në kontrollën e fundit bë
Djali i ish-Presidentit heq dorë nga shtetësia shqiptare Djali i ish-presidentit Bujar Nishani, ka hequr dorë nga shtetësia shqiptare. Sipas botimit në Fletoren Zyrtare, Ers
Kazakistani i vendos kryeqytetit emrin presidentit që u dorëhoq Autoritetet në Kazakistan ia kanë ndërruar emrin kryeqytetit të këtij vendi, Astanas. Tash e tutje, ky kryeqytet do të q
Qeveria një minutë heshtje për mikun e shqiptarëve George H.W Bush Kryeministri Ramush Haradinaj ka bërë të ditur se kabineti qeveritar sot ka filluar punën me një minutë heshtje në nderi
Qeni nuk largohet nga varri i Ish-presidentit Bush Kjo fotografi ka prekur të gjithë ata që e kanë parë. Ky është Sully, qeni i shërbimit që i bënte shoqëri ish-presidenti
Stafi dhe lojtarët e Leicesterit kryejnë homazhet e fundit për ish-presidentit e tyre (FOTO LAJM) Ashtu dhe si ishte bërë me dije edhe më përpara lojtarët e Leisterit kanë udhëtuar për 19 mijë kilometra për të mbërritu
Panuçi gjen belanë me Nishanin, ky është reagimi i fundit i ish-presidentit Ish-presidenti i Shqipërisë, Bujar Nishani ka reaguar pas lajmit se trajneri i kombëtares, Christian Panuçi i kishtë gje
Panucci nuk i ndahet Nishanit, ngre padi të re Pak ditë më parë trajneri i Kombëtares, Cristian Panucci ngriti një padi kundër ish-presidentit shqiptar Bujar Nishani p
Habit mbesa e ish-presidentit Nishani: Jam e dashura e Berluskonit Beniada Nishani është modele në Itali dhe për publikun shqiptar u njoh përmes fotove gati nudo në rrjetet sociale. Aj
Denoncimi i ish-presidentit: Një karrige e Ramës kushton 20 mijë euro? Një karrige e Ramës kushton 20 mijë euro? Ish-Presidenti Bujar Nishani me anë të një postimi në Facebook i ka bërë t
Gjykata në Brazil i kërkon ish-presidentit të dorëzohet tek autoritetet Një gjykatës brazilian urdhëroi ish-presidentin Luiz Inacio Lula da Silva të dorëzohet tek autoritetet deri sot pasdite
Sulmohet me armë zjarri eskorta e ish-presidentit, nuk ka të lënduar (FOTO LAJM) Eskorta e ish-udhëheqësit brazilian Luiz Inacio Lula da Silva ditën e djeshmë është sulmuar me armë zjarri. Sekretari
Dekoratat e Thaçit thyenë kufirin, arrijnë deri në Francë Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka vazhduar vizitën e tij në Paris. Ai gjatë ditës ka ndarë një medalje jubilare për
Familja e ish-Presidentit të Interit në zi, ndahet nga jeta vllai i Morattit Vëllai i madh i Massimo Morattit, ish-presidentit të Interit dhe ish-anëtari i bordit drejtues të Interit, Gian Marco Mo