999 rezultate për

ish-presidenti

Koronavirusi i mori jetën ish-presidentit, ky është reagimi i Real Madridit Real Madridi e ka nderuar ish-presidentin e vet, Lorenzo Sanz, i cili vdiq të shtunën pas infektimit me koronavirus, duk
I prekur nga koronavirusi, ndërron jetë ish-presidenti i Real Madridit Gjatë viteve 1995-2000, Lorenzo Sanz ishte president i Real Madridit, e i cili tani ka ndërruar jetë si pasojë e koronav
Me simptoma të koronavirusit, ish-presidenti i Realit dërgohet në spital Ish presidenti i Real Madridit, Lorenzo Sanz, gjendet në spital në Spanjë me simptoma në përputhje me koronavirusin, sip
Akuzohet se ka përfituar 2 milionë dollarë nga Blater, Gjykata merr vendimin për Platinin Ish-presidenti i UEFA-s në vitet 2007-2015, Mishel Platini, humbi apelimin në Gjykatën Europiane të Të Drejtave të Njeri
Ish-presidenti "zikaltër" i lumtur që dueli Juventus – Inter është shtyrë Ish presidenti i Interit, Massimo Moratti, shprehet i lumtur që sfida mes Juventusit dhe Interit është shtyrë për në 13
Ish-presidenti i Pakistanit dënohet me vdekje Ish-presidenti i Pakistanit, Pervez Musharraf është dënuar me vdekje. Vendimi është marrë nga një gjykatë në Islamabad.
Meta s'ka ndërmend të ndalet, kë pret sonte në Presidencë? Mbrëmjen e sotme Meta do të presë në zyrën e tij në orën 18:00, ish-Presidentin Bamir Topi për të diskutuar për krizën e
Ish-presidenti i Realit: Mourinho e deshi kthimin në Madrid ose Mourinho donte vërtet të kthehej në postin e trajnerit të Real Madridit, por nuk ka qenë e shkruar, sipas ish-presid
Eliminohet me thikë djali i ish-Presidentit gjerman (FOTO LAJM) Djali i ish-Presidentit gjerman, Richard von Weizsäcker është qëlluar për vdekje me thikë në një spital në Berlin. Dokto
Meta e ftoi për krizën politike, ish-presidenti Topi i përgjigjet thirrjes Ish-Presidenti Bamir Topi konfirmoi sot se do të takohet me Presidentin Ilir Meta. Ky takim vjen pas ftesës që ky i f
Meta takim kokë më kokë me ish-presidentin e Shqipërisë: Unë dal në garë nëse... “Së bashku me ish-Presidentin, Prof.Rexhep Meidani diskutuam sot për zhvillimet më të fundit në vend dhe rëndësinë e zgj
Ilir Meta takon ish-Presidentin Rexhep Mejdani Ngërçi në Kushtetuese, Ilir Meta takon ish-Presidentin Rexhep Mejdani. "Së bashku me ish-Presidentin, Prof.Rexhep Mei
Ish-presidenti i Juventusit i jep të drejtë Sarrit dhe jo Ronaldos Të gjithë kundër Ronaldos. I fundit që del kundër ylli portugez është një gurë e njohur e Juventusit, pikërisht ish-pres
Ish-presidenti i Barçës: Interi ofroi 250 milionë euro për Messin Ish presidenti i Barcelonës Joan Laporta ka folur sërish rreth Messit, Ai për media ka treguar një histori të padëgju
I doli në krah Kosovës në luftën me Serbinë, ndërron jetë ish-Presidenti i Francës Ish-presidenti i Francës, Jacques Chirac ka ndërruar jetë në moshën 86-vjeçare. Chirac, i cili ishte kreu i shtetit
3 dekada në pushtet, ndahet nga jeta ish-presidenti në moshën 95 vjeçare (FOTO LAJM) Është ndarë nga jeta presidenti i Zimbabve, Robert Mugabe. Ish presidenti i parë pas Pavarësisë, vdes në moshën 95 vj
Bashkëjetesë me modelen e “Playboy”, rrëfehet mbesa e ish-presidentit Nishani (FOTO LAJM) Modelja nga Durrësi, Beniada Nishani, ka një karrierë të bukur në Itali, ndërkohë që ka tërhequr vëmendjen e fotografëve
Hetohet për korrupsion ish-Presidenti ukrainas Një gjykatë në Kiev e ka urdhëruar Byronë Kombëtare Kundër Korrupsionit në Ukrainë që t’i fillojë hetimet ndaj ish-presi
Si plasi "lufta" pas arrestimit të ish-presidentit në vendin ku ka shkuar Donald Lu (VIDEO) Forcat Speciale të Policisë së Kirgistanit kanë vënë në pranga ish-Presidentin Almazbek Atambaev, pas përplasjeve të dhu
Familja e ish-presidentit Kennedy e mallkuar, vdes anëtarja e 15-të Ka ndërruar jetë pas një mbidoze droge, Saoirse Kennedy Hill, mbesa 22-vjeçare e vëllait të presidentit, Robert Kennedy.