E FUNDIT/ Bie nga 20 metra lartësi, humb jetën nëna e dy fëmijëve
999 rezultate për

ish-polici

Një shishe ujë tradhtoi "të fortin" e Myslym Shyrit për vrasjen e ish-policit Arestimi i Gjergj Cukalit erdhi si pasojë e gjetjes së ADN-së së tij në një shishe uji. Kjo rezulton të jetë prova më e
E tradhtoi ADN-ja, si u shkua tek emri i Gjergj Cukalit për vrasjen e ish-policit I arrestuari si i dyshuar për vrasjen e Arben Bilalit pak muaj më parë në Tiranë, Gjergj Cukali është një emër i njohur
Kush është 'i forti' i "Myslym Shyrit", i arrestuar për vrasjen e ish-policit (FOTO LAJM) Personi i arrestuar sot si i dyshuar per vrasjen e ish policit Arben Bilali, në datë 30.01.2019, në rrugën ‘’Isuf Banka’
Ish-policie, shpallet në kërkim vajza që dogji furgonin e grabitësve të Rinasit Policia ka shpallur në kërkim një ish-efektive të Policisë. E.Bici, 31 vjeç, mendohet se i ka ndihmuar grabitësit duke d
Del i dyshuari i katërt i grabitjes në Rinas, kush është ish-polici i dyshuar Pas Admir Muratajt i cili u vra dhe Klement Çalës, Aleks Pepa, është i dyshuari i tretë që po kërkon Policia për grabitj
Shkodra si "ndërmarrje funerale", 11 të ekzekutuar e të vrarë në 8 muaj Shkodra ëshët tronditur ditën e sotme nga një vrasje e dysfishte ku viktima mbetën dy vëllëzërit Astrit dhe Brahim Bilal
2.5 ton kanabis, për çfarë akuzohet ish-polici i kapur sot Policia arrestoi gjatë orëve të para të ditës së sotme Relando Avdulajn, i cili më parë ka qenë drejtues policie në Vlor
Ekzekutimi me breshëri i ish-policit Arben Bilali, dalin pamjet (VIDEO) Këto janë momentet e fundit të jetës së Arben Bilalit, i ekzekutuar me breshëri kallashnikovi në derë të shtëpisë. Në pa
Ish-polici u qëllua me silenciator, u ndoq me makinë nga vrasësit Zbardhen detaje të reja nga vrasja mafioze e 50-vjeçarit Arben Bilali. Sipas hetuesve, dyshohet se atentatorët e kanë nd
Kush është i njohuri që e nxorri në pritë ish-policin Bilali? Pasditen e djeshme Tirana është tronditur nga një breshëri arme zjarri, ku viktimë mbeti ish-efektivi i Policisë së Shte
Ky është ish-polici që u ekzekutua me breshëri plumbash në Tiranë (FOTO LAJM) Arben Bilali, ish punonjës i policisë u ekzekutua ditën e djeshme pranë banesës së tij me breshëri automatiku. Për k
Si i shpëtoi vdekjes ish-polici në vitin 2010 Një ekzekutim me armë zjarri ka tronditur pasditën e sotme Tiranën ku viktimë e plumbave mbeti, Arben Bilali, 50-vjeç.
Vranë ish-policin me breshëri automatiku, detaji që mund të zbulojë autorët Tirana është tronditur pasditen e sotme nga një ekzekutim me armë zjarri në zonë e Selitës. Si pasojë e të shtënave
Tre persona me "Benz", si u ekzekutua ish-polici Një ngjarje e rëndë ka tronditur Tiranën ditën e sotme, ku si pasojë e të shtënave me armë ka mbetur i vdekur ish-oficer
Atentat në Tiranë, vritet ish-polici (VIDEO) Një ngjarje e rëndë është regjistruar pak minuta më parë pranë pranë shkollës 'At Zef Pllumi', në Tiranë ku janë dëgjuar
Kush është ish-polici me nofkën "Santiago" i përfshirë në vrasjen e ish-Bllokut? (VIDEO) brëmjen e sotme janë publikuar pamjet tronditëse të ngjarjes në ish-bllok ku mbeti i vrarë 26-vjeçari Fabiol Gaxha dhe u
DOKUMENTI/ Taulant Balla drejton bandën e Çelajve në Elbasan! Ish-polici trondit maxhorancën (FOTO LAJM) Pas dëshmisë së Dritan Zaganit që trazoi ujërat e politikës së Tiranës përmes denoncimeve mbi Saimir Tahirin dhe grupin
Djali i deputetit të PS përdhunoi vajzën, ish-polici rrëfen kur i vonë pistoletën në kokë Disa javë më parë në media shpërtheu skandali i përdhunimit të një vajze nga Fushë-Kruja prej djalit të deputetit social
Thirrja vajtuese për çiftin e vrarë në Shkodër: Ju kërkon djali (FOTO LAJM) Vrasja mafioze e ish-policit dhe bashkëshortes së tij me 25-26 plumba vazhdon të tronditësë familjarët dhe miqtë e vikti
Zbardhen detajet e krimit mafioz: 26 plumba mbi ish-policin, 6 mbi të dashurën Janë zbardhur detaje të reja nga vrasja e ish-policit Boran Bërçana dhe bashkëjetueses së tij Silvi Ndoci. Nga raport