999 rezultate për

ish-parku

Rrëmbehet një vajzë 13-vjeçare në Tiranë Një ngjarje e rëndë raportohet të ketë ndodhur pak minuta më parë në Tiranë. Mësohet se qytetarët kanë denoncuar rrë
Të shtëna me armë zjarri te ish-Parku, plagoset efektivi i policisë Një person i cili mësohet se është efektiv policie ka mbetur i plagosur me armë zjarri sot në zonën ish-Parkut të Autobu
Mazniku reagon pas akuzave të PD: Ja e vërteta e pronës te ish-Parku i Autobusave Pas akuzave të Jamarbër Malltezit dhe këshilltarëve të PD sot në media lidhur me zhvillimin e zonës pranë Policisë Bashk
Protesta te Ish-Parku i Autobusëve, Policia përplaset me banorët (VIDEO) Sot është dita e dytë e protestës së banorëve të zonës së Ish-Parkut të Autobusëve në Tiranë të cilët kundërshtojnë pris
Kapen me krom kontrabandë, 2 persona nën akuzë në Librazhd Uniformat blu proceduan penalisht dy të dyshuar ditën e djeshme. I pari u mor nën hetim si i dyshuar Z. M., 32 vjeç, ban