999 rezultate për

ish-missi

Kush është ish-Missi që braktisi Amerikën për dashurinë në Shqipëri (FOTO LAJM) Ish-miss Universe Albania, Fjoralba Dizdari, e ftuar në "Pushime on Top" ka rrëfyer gjithçka për karrierën e saj si mode
Ish-missi shqiptar rrezikon jetën, të gjithë të shqetësuar (FOTO LAJM) ish-missi i parë shqiptar Valbona Selimllari është një nga femrat më të bukura të vendit tonë. Ajo është mjaft aktive
Për herë të parë, ish-missi shqiptar bën ndryshimin drastik Agnesa Vuthaj ka kohë që e ka dorëzuar kurorën e missit por aspak nuk ua “lëshon” rrugën missave të tjerë prapa saj.
Adi Krasta bëhet nostalgjik, publikon foton e vjetër me ish-missin shqiptar Ai është padyshim një nga figurat më të vlerësuara të televizionit shqiptar. Moderatori Adi Krasta siç duket është bë
Bëri bujë me lidhjen treshe, ish-missi shqiptar i jep fund “aventurës” Lidhja treshe e ish-missit shqiptare Egla Harxhi me një femër dhe një mashkulll, shkaktoi një zhurmë shumë të madhe në m
Foto e rrallë e bashkëshortit të Suada Sherifit (FOTO LAJM) Ish-Missi shqiptar Suada Sherifi vendosi që në fillim, që romancën e saj ta mbante të fshehtë nga sytë e publikut. “N
Lidhja me Devis Xherahun, ish-missi tregon pse u largua nga jeta publike Ish-Miss Shqipëria, Ertemiona Mejdani, dhe Devis Xherahu kanë një lidhje disavjeçare dashurie, që po planifikojnë ta fin
Ish-missi shqiptar lë bashkëshortin e njohur turk dhe niset drejt Shqipërisë U duk sikur u harrua, por Dancing With The Stars do nisë sërish rrugëtimin e tij në vizion Plus. Dhe mesa duket prez
Filma me pullë të kuqe? Ish-missi shqiptar jep shifrën që do ja mbushte mendjen Ish banorja e Big Brother Albania, Xhensila Pere, e ftuar në emision PopCulture në Top Channel ka zbuluar detaje nga jet
Bëri bujë me lidhjen treshe, ish-missi shqiptar tregon lindjen e vështirë Lindja e djalit të saj u përhap me shpejtësi për faktin që Egla dhe partneri i saj fotograf, kishin shpallur marrëdhënie
Ish-missi shqiptar plas bombën: Patatja ime nuk do bëhet garniturë Vetëm pak ditë më parë, futbollisti i famshëm shqiptar Blerim Xhemaili shokoi publikun me lajmin se martesës së tij (në
Ish-missi shqiptar rrëfen dashurinë: Më kishte inat pse e kundërshtoja Ajo nuk i kishte qejf unazat. Ai, fjalët kishte dhe ka pikën më të fortë. Ndaj propozimi i duhur i martesës ishte një le
Ish-missi shqiptar e lumtur me aktorin turk: Kemi plane për fëmijë Aktori turk Tolgahan Sayisman ka hyrë në mesin e emrave më të përfolur në mediet shqiptare pas martesës me Almeda Abazin
Lufta mes ish-missit shqiptar dhe Rashelit, Blerta e thotë hapur se është e para “Procesi Sportiv” tashmë është një një luftë të padukshme mes ish-velinës së “Xing me Ermalin” Rashel Kolaneci dhe miss-
Ish-missi shqiptar bëhet bjonde, tmerrohen fansat Ajo është pjesë e spektaklit Dance With Me dhe ka treguar se mund të përshtatet fare mirë në skenë dhe me kërcimin.
Ish-missi shqiptar tregon vajzën, më e gjatë se të gjitha shoqet (FOTO LAJM) Ajo konsiderohet si një nga misset më të bukura që ka përfaqësuar Shqipërinë dhe që asnjëherë se ka tepruar me pamjen ap
Ish-missi shqiptar rikthehet më në formë se kurrë (FOTO LAJM) Agnesa Vuthaj konsiderohet si një nga vajzat më të bukura shqiptare. Ajo ka përfaqësuar me shumë dinjitet Shqipërinë
Ish-missi shqiptar rikthehet më në formë se kurrë (FOTO LAJM) Agnesa Vuthaj konsiderohet si një nga vajzat më të bukura shqiptare. Ajo ka përfaqësuar me shumë dinjitet Shqipërinë
Sherri për marrëdhënien treshe, gazetarja sulmon sërish ish-Missin Vazhdon sherri mes gazetares Dasara Karaiskaj dhe ish-Missit Egla Harxhi. Sherri mes tyre ka nisur pak kohë më parë
Ish-missi shqiptar e kërcënoi se do e hidhte në gjyq, reagon Dasara Ishte Dasara Karaeskaj ajo që filloi komentin ndaj ish-missit shqiptar, në emisionin e saj në radio duke thënë se ajo pr