999 rezultate për

ish-miss

E papritur, ish-Miss Bota ndërron jetë në një aksident me makinë (FOTO LAJM) Ish- Miss Bota nga Pakistani, Zanib Naveed ka humbur jetën në një aksident me makinë. Mediat e huaja shkruajnë se ajo
Ish-Missi rrëfen jetën me Devis Xherahun: Nga kurora e bukurisë te e nusërisë (FOTO LAJM) Devisi njoftoi ndjekësit se do të publikojë klipin e ri “Tjetër bën e tjetër thua”, një këngë ritmike ku ti je protag
Ish-Miss Kosova lidhet me serbin dhe nis jetën e re në Dubai (FOTO LAJM) Modelja e shpallur "Miss Universe Kosova 2016", Camila Barraza është komentuar shumë së fundmi për jetë private. Modelja
Ish-Miss-i shqiptar: Jetoj mes sheikësh në Dubai, në marrëdhënie me meshkujt jam mirë (FOTO LAJM) Ish-Miss-i shqiptar, Nikita Preka, e cila është diplomuar për ekonomi në Londër, ia ka dalë të punësohet në një kompani
Nga "ballkoni" i ish-Missit, Gjuzi kthen sytë nga Alesia Bami: Prano ofertën (VIDEO) Deputeti i kuvendit Kujtim Gjuzi kohët e fundit ka qenë në qendër të vëmendjes së mediave. Ai është përfolur për një nga
E gjuajti në emision për gjoksin, ish-missi shqiptar: Gjuzi s’e kishte me "ballkonin" tim (FOTO LAJM) Vetëm pak ditë më parë, deputeti i kuvendit Kujtim Gjuzi ngacmoi në studio ish-missin shqiptar, Silvana Bushati, duke i
"E kisha parë në ëndërr", ish-Miss Shqipëria zbulon se është shtatzanë (VIDEO) Porsi shumë njerëz që kishin parashikuar të keqen në ëndërr, Afroviti Goge, ish-Miss, parashikoi një lajm të mirë. Ajo k
I vlerësoi "ballkonin" dhe e bëri zv/presidente të partisë, ish-missi turpëron Kujtim Gjuzin në emision (VIDEO) E bëri zëvendëspresidente të Partisë Konservatore vetëm pak ditë më parë, por ish-missi Silvana Bushati thotë se Shqipër
E gjuajti LIVE për "ballkonin", Kujtim Gjuzi i jep postin e rëndësishëm ish-Miss Shqipërisë (FOTO LAJM) Mazhoranca, opozita ‘brendaparlamentare’ dhe ajo jashtëparlamentare kanë marrë pjesë ditën e sotme në tryezën e diskutim
"Paske ballkon të rrezikshëm", deputeti i njohur ngacmon live në emision ish-miss Shqipërinë (VIDEO) Me modelin e ri të flokëve, qethur së fundi, deputeti Kujtim Gjuzi nuk është treguar i kursyer në kompelimentet ndaj fem
Ish-Miss Italia uron klubin e Lazios duke u shfaqur mjaft provokuese (FOTO LAJM) Manila Nazzaro është një tifoze e zjarrtë e Lazios. Miss Italia e vitit 1999 me rastin e 119-vjetorit të themelimit të k
Ish-Miss World Albania, i futet gazetarisë sportive Joana Grabolli është bukuroshja që vitin e kaluar u shpall "Miss World Albania". Suksesin prej hireve që i ka falur naty
Ish-miss Shqipëria pranon operacionet plastike: Nuk do bëja nënën natyrë Ish-miss Shqipwria, Suada Sherifi u është përgjigjur në Instagram pyetjeve të ndjekësve të saj. "Pse je bërë kaq shum
Zjarret masive në SHBA, shkrumbohet edhe shtëpia e ish-missit shqiptar (FOTO LAJM) Një nga personat që ka pësuar tragjedi nga zjarret në SHBA është edhe ish-missi shqiptar, Valbona Coba. Ajo jetonte a
Me ish-miss Shqipërinë në prehër, del fotoja e të dashurit të Elvanës (FOTO LAJM) Ditën e sotme si një ortek, në media shpërtheu lajmi se i dashuri i këngëtares së nohur Elvana Gjata ishte përfshirë mbr
Kush është ish-Missi që braktisi Amerikën për dashurinë në Shqipëri (FOTO LAJM) Ish-miss Universe Albania, Fjoralba Dizdari, e ftuar në "Pushime on Top" ka rrëfyer gjithçka për karrierën e saj si mode
Ish-missi shqiptar rrezikon jetën, të gjithë të shqetësuar (FOTO LAJM) ish-missi i parë shqiptar Valbona Selimllari është një nga femrat më të bukura të vendit tonë. Ajo është mjaft aktive
Për herë të parë, ish-missi shqiptar bën ndryshimin drastik Agnesa Vuthaj ka kohë që e ka dorëzuar kurorën e missit por aspak nuk ua “lëshon” rrugën missave të tjerë prapa saj.
Ana e errët e botës së modës, flet ish-miss Albania: Ja ç’më kërkuan Suada Sherifi ka treguar për herë të parë arsyen pse nuk përfaqësoi Shqipërinë në Miss Universe pas marrjes së kurorës s
Adi Krasta bëhet nostalgjik, publikon foton e vjetër me ish-missin shqiptar Ai është padyshim një nga figurat më të vlerësuara të televizionit shqiptar. Moderatori Adi Krasta siç duket është bë