999 rezultate për

ish-ministri

"Qau Tahiri, qau Tahiri", ish-ministri reagon lidhur me gjendjen emocionale Ish-ministri Saimir Tahiri gjatë fjalës së tij për media, ku ashtu sikundër paralajmëroi do të jepte një konferencë ku s
"Rama njoftonte gara ma makina kur jepej vendimi", Tahiri zihet ngushtë nga gazetarët Ish-ministri Saimir Tahiri ka folur mbrëmjen e së premtes në emisionin “Java në RTSH” ku ka komentuar edhe një herë përb
Tahiri reagon për herë të parë pas vendimit të gjykatës (FOTO LAJM) Ish-ministri Saimir Tahiri ka reaguar për herë pas vendimit të gjykatës që e dënoi atë me 3.4 vite shërbim prove me akuz
Nisin bastet për Saimir Tahirin, memet po bëjnë xhiron në rrjetet sociale (FOTO LAJM) Teksa pritet vendimi për dënimin ose jo të Saimir Tahirit, faqet e humorit kanë shpërthyer në meme për ish-ministrin.
Gjykata vendos fatin e Tahirit, fjalët e fundit të ish-ministrit: Iki vetë në burg Gjykatën e Krimeve të Rënda është tërhequr për të marrë vendim për ish-ministrin e Brendshëm, Saimir Tahiri. Trupi gjyku
Rinis seanca për ish-ministrin, Tahiri jam shpallur i pafajshëm në Itali Vijon seanca në Gjykatën e Krimeve të Rënda për Saimir Tahirin në gjykatë. Fjalën e ka Tahiri, i cili po jep sërish argu
Tahiri në burg? Vendoset sot fati i ish-ministrit Gjykata e Krimeve të Rënda do të vendosë sot për fatin e ish-ministrit të Brendshëm, Saimir Tahiri. Ne seancën e datë
BOMBAT E TAHIRIT/ A shkon ish-ministri deri tek Rama? Saimir Tahiri tregoi dje gjatë mbrojtjes së tij para trupës së gjykatësve të Gjykatës së Krimeve të Rënda se nuk është n
Nuk përmbahet Tahiri, shpërthen në akuza: Ka politikanë që kanë vrarë njerëz, sot janë në majë Ish-ministri i Punëve të Brendshme Saimir Tahiri la Gjykatën për Krime të Rënda rreth orës 16:30, ku kishte mbërritur pr
Avokati i Tahirit tregon rrugën që do të ndjekin në ish-ministri dënohet Avokati i ish ministrit të Brendshëm Saimir Tahirit deklaroi se prokuroria në konkluzionet përfundimtare nuk solli asnjë
Debati në gjykatë, ish-Ministri Tahiri mohon akuzat pasi prokuroria kërkoi 12 vite burg Prokuroria e Krimeve të Rënda kërkon 12 vite burg për ish-ministrin e Brendshëm, Saimir Tahiri. Por me pranimin e gjykim
Hajdarmataj: Babalja më tregoi gjithçka për vëllain e ish-ministrit Xhafa Prokurori Besim Hajdarmataj ditën e sotme ka dhënë në prokurori dëshminë e tij përsa i përket çështjes Babale. Vetë
Kush do ta zëvendësojë Arben Malajn? E zbulon ish-ministri Partia Socialiste ka nisur procedurat për shkarkimin e Arben Malajt si anëtar i Këshillit Mbikëqyrës së Bankës së Shqipë
"Prokuroria humb letrat", shtyhet sërish gjyqi për Saimir Tahirin, ish-ministri: Kjo është qesharake Gjykata për Krime të Rënda hapi shqyrtimin gjyqësor për ish ministrin Saimir Tahiri dhe Jaeld Çelën, ndërsa u detyrua të
"Tërmet" në Turqi, Erdoganin e braktisin miqtë e vjetër pas humbjes së qyteteve të mëdha Pushteti i presidentit turk, Erdogan nuk është më ai i dikurshmi. Ish-ministri i Financave, Ali Babacan po e përdor këtë
Ish-ministri për Metën: Një luan u rikthye në politikë Ish-ministri i jashtëm shqiptar Paskal Milo deklaroi në emisionin Open të Eni Vasilit se deklarata e sotme e Presidentit
Ish-ministri: U nisëm të arrestonim Berishën, na ndaluan ambasadorët Ish-ministri Paskal Milo i ftuar në “Open” tha se qëllimi kryesor i ndërkombëtarëve është stabiliteti edhe nëse ka demok
Ish-ministri i Ramës jep zgjidhje për krizën politike dhe zgjedhjet Komisionit Qëndror të Zgjedhjeve, Ilirjan Celibashi kritikon politikën lidhur me kompozimin e KQZ-së. Sipas tij, ka shum
Dy lajme: Meta shpërndan statuset e Manjanit, kurse ish-ministri ka një propozim të çuditshëm (FOTO LAJM) Një propozim i Ylli Manjanit në Facebook pak minuta më parë ka prodhuar dy lajme njëkohësisht. I pari, lidhet me për
Arrestohet ish-ministri i Transporteve dhe funksionarë të lartë Ish-ministri i Transportit dhe Lidhjeve, Mile Janakievski, i cili ndodheshe në paraburgim shtëpiak prej disa muajsh, ësh