999 rezultate për

ish-miku

Ish-miku i nxjerr sekretin Ramës: Në 2021 largohet nga pushteti, karrigen ia lë... "Ai e ka bindjen vetëm me PD-në. Ai e ka ndarë mendjen, në 2021 ikën nga pushteti dhe ia lë vendin Lulzim Bashës..."
Ish-miku i vjetër: Rama, një kusar i çmendur Koço Kokëdhima ka qenë një ndër miqtë më të ngushtë të Ramës, por ata u prishën keq pasi PS mori pushtetin në vitin 2013
Ish-miku i ngushtë kërkon hetimin e Edi Ramës: Ka udhëhequr kartelin e drogës Ish-deputeti i Partisë Socialiste dhe ish-miku i ngushtë i Edi Ramës, Koço Kokëdhim ame anë të një statusi në Facebook k