999 rezultate për

ish-kryeministri

Ku do të kandidojë Berisha? Bëhen publike 140 kandidatët demokratë por nuk figuron ish-kryeministri Partia Demokratike ditën e sotme ka zbardhur 140 emrat të cilët do të kandidojnë për t’u futur në listat e demokratëve p
Ish-kryeministri i Maqedonisë së Veriut shpallet fajtor, me sa vite burg u dënua Ish-kryeministri i Maqedonisë së Veriut, Nikolla Gruevski është shpallur fajtor për rastin “Shuplakat” dhe është dënuar
Pas Berlusconi-t edhe vajza e tij e infektuar me COVID-19 (FOTO LAJM) Edhe Marina Berlusconi, vajza e Silvio Berlusconi-t ka rezultuar pozitive me Covid-19. Mediat italiane shkruajnë se p
U konfirmua me COVID-19, Berluskoni shtrohet në spital Ish-kryeministri italian Silvio Berlusconi, është konfirmuar dy ditë më parë me koronavirus. Ai eshte shtruar në spit
Këngëtarja zbulon të pathëna nga dasma e vajzës së Berishës, a kërceu ish-kryeministri? Këngëtarja e njohur Fatmira Breçani ka zbuluar sot detaje të pathëna nga dasma e vajzës së ish kryeministrit Sali Berish
Ish-kryeministri: Bandat në Elbasan ushtrojnë terror me armë mbi banorët Ish-kryeministri Sali Berisha ka raportuar se policia ka fshehur sërish ngjarje kriminale. Qytetari digjital e njofto
"Im atë e parandjeu vrasjen e vëllait", dëshmia e nipit të ish-kryeministrit Mehmet Shehu Kjo eshte historia e panjohur e familjes së ish-kryeministrit shqiptar, Mehmet Shehu, që nga periudha e Monarkisë së Zog
Basha prish marrëdhenien me Berishën? Fton në selinë blu "armikun" e ish-kryeministrit Një ndër "armiqtë" më të ashëpr të ish-kryeministrit Sali Berisha është Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi. Në 20 maj
"Si na persekutuan komunistët", rrëfimi i vajzës së ish-kryeministrit për historinë tragjike të familjes Kjo eshte historia e panjohur e Qazim Koculit me origjinë nga fshati prej nga ajo familje ka trashëguar dhe mbiemrin. Pa
Sali Berisha tregon se çfarë do të kishte bërë ndryshe nga Rama për COVID-19 Ish-kryeministri Sali Berisha në një intervistë televizive deklaroi se qeveria Rama nuk e ka menaxhuar mirë situatën e k
Ish-kryeministri i Italisë pretendon se ka informacione të sigurta mbi të ardhmen e Chiesas Federico Chiesa pritet të jetë kryefjala e merkatos në Serinë A këtë verë, me sulmuesin Italian që kërkohet me ngulm nga
Ndërron jetë ish-kryeministri i Libisë koronavirusi Ish-kryeministri i Libisë Mahmoud Jibril vdiq të dielën në Kajro, Egjipt nga koronavirusi, njoftoi Aleanca e tij e Forca
Berisha bën deklaratën e fortë: Të infektuarit me COVID-19 u mbajtën të fshehur me qëllim nga Rama Në një lidhje direkte me "Mbrëmje në Abc", ish-kryeministri Sali Berisha ka folur ndër të tjera për mënyrën sesi po mena
Si arritën tre oficerë të Sigurimit të rrëmbenin ish-kryeministrin e Shqipërisë në Selanik Publikohet historia e panjohur të Koço Kotës me origjinë nga qyteti i Korçës, i cili pasi u shkollua në Universitetin e
Të dy të veshur me pizhame, Armina Mevlani pozon krah Shkëlzen Berishës (FOTO LAJM) Blogerja e njohur Armina Mevlani është në një lidhje prej disa vitesh me djalin e ish-kryeministrit Sali Berisha. Në
E papritur! Ish-kryeministri Berisha nuk shkon në "Opinion" Sali Berisha ka "braktisur" emisionin Opinion tw Blendi Fevziut. Ish-kryeministri Sali Berisha nuk ka mundur që të sh
Berisha: Ja çfarë i them Bashës kur me pyet për protestat Ish-kryeministri Sali Berisha i ftuar në emisionin “360 Gradë” në RTV Ora, e gjen me vend pakënaqësinë e Metës me partit
Pas sherrit të bujshëm me Shkëlzen Berishën, Rezarta Shkurta puth dhe përqafon Arminën (FOTO LAJM) Të gjithë e kujtojmë konfliktin që nisin në rrjetet sociale mes Shkëlzen Berishës dhe Rezarta Shkurtës. Gjithçka nis
Gratë e PD-së rrethojnë Silvio Berlusconin në Samitin e PPE Partia Demokratike po merr pjesë Samiti i Partive Popullore Evropiane. Ish-kryeministri Italian Silvio Berlusconi ndo
Ngërçi politik, Meta pret ish-kryeministrin Sali Berisha Presidenti Ilir Meta po përdor gjithë forcat e mundshme për të zgjidhur ngërçin politik që ka zënë vendin. Pasi mori