999 rezultate për

ish-kreu

Ndahet nga jeta ish-kreu i PD në Tiranë Perikli Dhales i njohur si ish-kreu i PD për njësinë numër 8 në Tiranë, njëherësh futbollist dhe kampioni i klubit Tiron
14 orë filmime për Artur Zoton në procesin ndaj ish-kreut të Burgjeve 728 foto të shkëputura nga 140 orë pamje filmike të një kamere sigurie në Drejtorinë e Përgjithshme të Burgjeve, u admin
Ish-kreu i SHISH tregon nëse Artur Meçollari është apo jo spiun Ish-kreu i Shërbimit Informator Shtetëror Fatos Klosi në studion e “News 24” ka thënë se në operacionin e Maminasit kanë
Ish-kreu i Hipotekës fiton betejën ndaj Ramës: Fiton 10 rroga Ish-kreu i hipotekës ka fituar betejën me kryeministrin Edi Rama duke detyruar shtetin t'i paguajë atij 10 rroga të plot
Tjetërsuan pronat në Spille, ish-kreu i Hipotekave pranon bashkëpunimin me drejtësinë jykata e Kavajës ka dhënë masën e sigurisë për të akuzuarit për tjetërsimin e 36 hektarëve të tokë në bregdet. Kjo gj
Ish-kreu i SHIU reagon ashpër pas dezertimit të komandove: Skandal, po degradojmë! Ish-kreu i Shërbimit Informativ të Ushtrisë Ylli Zyla ka reaguar ashpër në lidhje me dezertimin e 4 komandove shqiptar
Vartësi për ish-kreun e burgjeve: I fikte kamerat kur të donte Përballja e djeshme në gjyq mes ish-kreut të Burgjeve, Artur Zoto dhe dhe ish-vartësit të tij, Iljaz Labi të akuzuar për
Skandali me pronat në bregdet, dorëzohet ish-kreu i Hipotekës së Kavajës Ish-kreu i Hipotekës së Kavajës, Seit Cikalleshi është dorëzuar në Polici. Ai akuzohet se në bashkëpunim me disa zyr
Ish-kreu i Kushtetueses: Tahiri u denigrua, prokuroria nuk pati asnjë provë Ish-kryetari i Gjykatës Kushtetuese, Fehmi Abdiu ka komentuar për herë të parë situatën më pikante të ditëve të fundit,
Ish-kreu i SHISH-it përmbys furtunën e akuzave: Tahiri i pafajshëm Ish-kreu i SHISH-it, Fatos Klosi ka qenq i ftuar në studion e emisionit “Studio e Hapur” në Neës 24 ku ka folur për s
Ish-kreut të bandës kriminale i sekuestrohen 1 milionë euro prona të paluajtshme Ligji antimafia ka sekuestruar pasuri të tjera në emër të familjarëve të një prej emrave më të njohur të botës së trafi
Ish-kreu i Hipotekave: Isha me pushime kur u regjistrua “Vollga” Vazhdon gjyqi për Emiljano Shullazin ku sot dëshmuan ish- kreu i Hipotekave, Ilirjan Muho, truproja i Ylvi Beqajt, babai
Ish-kreu i SHIU-t: Mega korrupsion brenda ministrisë së Mbrojtjes Ish-kreu i Shërbimit Informativ të Ushtrisë, Ylli Zyla, ka mbështetur ankesat e Drejtorit të Përgjithshëm të Policisë së
Ish-kreu i SHISH zbulon prapaskenat: Rama zgjodhi Ruçin që t’i mbyllë gojën Berishës Ish-kreu i SHISH, Fatos Klosi ka reaguar në lidhje me zhvillimet e fundit politike në vend. Në një intervistë për gaz
Ish-kreu i SHISH jep alarmin: Shërbimet sekrete iraniane po operojnë në Shqipëri Ish-kreu i Shërbimit Informativ Shtetëror, Fatos Klosi, jep mendimin e tij mbi të vërtetën e vizitës së befasishme të ka
FBI bastis shtëpinë e ish-kreut të fushatës së Donald Trump FBI ka kryer bastisje në shtëpinë e ish-kreut të fushatës së Donald Trump, Paul Manafort në Virxhinia. Agjentët feder
Abuzoi me detyrën, arrestohet ish-kreu i IMT në Vlorë Një zyrtar ka rënë në pranga pasi akuzohet për abuzim me detyrën. Policia e Vlorës bën me dije se ka vënë në pranga ish
Ndahet nga jeta ish-kreu i INUK, Zyhdi Dajti Ish-kreu i Inpektoriatit Ndërtimor Urbanistik Kombëtar, Zyhdi Dajti ka ndërruar jetë një ditë më parë. Ai ka ndërruar
U arrestua për shpërdorim detyre, merr pafajësinë ish-kreu i tatimeve të Tiranës Gjykata e Apelit ka shpallur të pafajshëm Androkli Kokthin, ish-Drejtorin e Tatimeve të Tiranës. Androkli Kokthi u ar
Ish-kreu i PD analizon zgjedhjet, ja ç’thotë për rikandidimin e Bashës Deputeti i zgjedhur i PD-së në Gjirokastër, Tritan Shehu, e cilëson thirrjen për largimin e Bashës nga drejtimi i PD-së