999 rezultate për

ish-komando

Njëri ish-komando, identifikohen dy nga grabitësit e super grabitjes në Rinas Janw identifikuar dy nga grabitësit e super grabitjes të ndodhur më 9 prill në aeroportin e Rinasit ku u morën miliona e
Ish-komandoja kërcënon gjyqtarin: Respektoj vetëm Allahun, do jepni llogari Gjykata e Shkallës së Parë për Krime të Rënda e ka cilësuar të ligjshëm arrestimin e ish-komandos Erzen Uka të arrestuar
EMRI/ Arrestohet për veprime terroriste ish-komandoja i Ushtrisë Shqiptare (VIDEO) Erzen Uka ish komando i ushtrisë, i cili ka shërbyer në Irak dhe Afganistan është arrestuar nga zyra Antiterrorit në Po
Ish-komandot që po terrorizojnë Britaninë me grabitjet e tyre (VIDEO) Në një zonë mjaft të njohur në Britani ‘Stockbroker Belt’ janë kryer disa vjedhje nëpër shtëpi luksoze ku në 7 grabitje
Trondit ish-komandoja: Jep alarmin për vrasjen e Ivanoviçit Ish-komandanti i një njësie të veçantë franceze në KFOR, koloneli Jacques Ogar, tha se vrasja e Oliver Ivanoviqit mund t
Vdes pas 4 muajsh në spital i riu nga Malësia e Madhe, e qëlloi me plumb ish-komandoja Edmir Nilaj, një i ri i cili prej 4 muajsh ndodhej i shtruar në spitalin e Traumës në Tiranë ka ndërruar jetë. 21-vjeçar
Ky është ish-komandoja që plagosi me plumb në kokë 21 vjeçarin Humbja e një telefoni celular është bërë shkak i një konflikti që ka përfunduar me plagosjen me armë të një 21-vjeçari
Grabitja në Rinas, komandoja tregon shokët dhe skemën e grupit Pasi ka heshtur për dy muaj duke mohuar përfshirjen në grabitjen e 3.2 milionë dollarëve, ish-komandoja Ditjon Memlika k
Ish-komandoja shokon në gjyq: Ia preva kokën se më tha "të kam q* hallën" Gjykata e Përmetit caktoi masën e sigurisë arrest me burg për 30-vjeçarin, i cili vrau Nesim Hoxhën në fshatin Ujëmirë t
Theri fqinjin për një kokërr ulliri, flet ish-komandoja: Mirë ia bëra, se mos është ende gjall? Gjykata e Përmtit ka dhënë masën e sigurisë "burg pa afat" për Alban Vodën, i cili pak ditë më parë theri me thikë bashk
Ish-komandoja me halucinacione nga droga, ja deklarata befasuese në gjyq Ish-komandoja Alban Voda ka kryer vrasjen e 66-vjeçarit Nesim Hoxha nën efektin e drogës, e cila i sillte haluçinacione.
Frikë nga hakmarrja, zhduket familja e ish-komandos vrasës në Këlcyrë Frika nga hakmarrja e ka boshatisur shtëpinë e ish-Komandos Alban Voda në fshatin Ujë Mirë të njësisë Sukë në Bashkinë e
DETAJET/ Ish-komando i preu kokën pensionistit se i tha “i çmendur” (FOTO LAJM) Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e djeshme në Këlcyrë ku një 30 vjeçar ka vrarë me thikë në fyt një pensionist 60 vj
Ish-komando i pret kokën me thikë, pensionisti kishte kërkuar dy herë ndihmë nga policia Ditën e djeshme një ngjarje makabre tronditi Këlcyrën pasi një 30 vjeçar, ish komando preu me thikë në qafë një pensioni
Krimet e ish-komandove, reagon Kodheli: Problem i gjithë ushtrive, duhen trajtuar… Ministrja e Mbrojtjes Mimi Kodheli ditën e sotme ka folur mbi krimet që janë përfshirë kohët e fundit ish-komandot pasi
Berisha publikon detajin tronditës për krimin makabër në Këlcyrë Ish-kryeministri Sali Berisha ka gjetur disa bashkëautorë në krimin e rëndë që tronditi këtë të dielë jo vetëm Këlcyrën
Njihuni me ish-komandot që u kthyen në vrasës, grabitës e trafikantë (VIDEO) Alban Voda është i treti ndër efektivët e forcave komando të ushtrisë shqiptare që arrestohet për vrasje. Dy komando
TRAGJIKE/ I preu me thikë kokën fqinjit, autori ish-komando në Afganistan (FOTO LAJM) Ditën e sotme Këlcyra është tronditur nga krimi makabër ku një i ri 30 vjeçar i ka prerë më thikë kokën fqinjit të tij.
Grabitja e Rinasit, ish-komandoja: Ju rrëfej takimet me informatorët dhe si do të ecte plani Ish-komando Neim Avdulaj, i cili tashmë ndodhet nën arrest me burg si i dyshuar për dy grabitjet e ndodhura më datë 3 dh
Ja ish-komandot që u kthyen në vrasës, xhihadistë e grabitës Batalioni Komando i Forcave të Armatosura është reparti elitë i ushtrisë shqiptare, efektivët e së cilit janë trajnuar d