999 rezultate për

ish-kandidatit

Kaubojsi sfidon Ramën, i futet pikturës dhe befason me nudizëm (FOTO LAJM) Tanimë që duket se KQZ nuk ka ndër mend ti atribuojë asnjë votë fitoreje ish-kandidatit për kreun e Lezhës, Eduard Ndoca
Itali, atentati me bombë i merr jetën ish-kandidatit në zgjedhjet e fundit Një politikan italian, Matteo Vinçi, ka ndërruar jetë në Limbadi, Vibo Valentia, si pasojë e plagëve të marra pasi një
Policia jep detaje për arrestimin e ish-kandidatit për kryetar të Prishtinës Genc Meraku, ish-kandidat për kryetar të Prishtinës është arrestuar nga policia pasi gjuajti me armë gjatë një feste fam
Këto janë fjalët e fundit të ish-kandidatit për deputet që u vra në mënyrë misterioze në Kosovë (VIDEO) Emisioni "Zona Express", ka publikuar dokumentarin ekskluziv "Vrasja me shumë pista" kushtuar vrasjet misterioze të Elvi