999 rezultate për

ish-kampioni

ZYRTARE/ "Kam bërë mjaft para", ish-kampioni i botës tërhiqet nga futbolli Ish-kampioni i botës me Gjermaninë në vitin 2014 dhe ish-lojtari i Juventusit Benedikt Hëvedes i ka dhënë lamtumirën fut
Ish-kampioni i botës, rikthehet në Formula 1 I larguar që në fund të vitit 2018 për të garuar në IndyCar Series, por ndonëse në moshën 39-vjeçare, Fernando Alonso ës
Qeni i ish-kampionit të boksit pret ende të zotin që humbi jetën për shkak të Covid-19 Me siguri të gjithë e njihni historinë e qenit besnik Hachiko që përloti botën. Ai priti për 9 vite të zotin, i cili
I vdesin dy familjarë nga koronavirusi, ish-kampionia e botës tërhiqet nga gara Ish-kampionia e botës në boks, Rose Namajunas është tërhequr nga përballja me Xheslika Andrade, që do të zhvillohej në p
Luftoi me vdekjen për dy javë, koronavirusi i merr jetën ish-kampionit të boksit Ish-trajneri i kombëtares së boksit të Shqipërisë, Skënder Kurti u raportua si viktima e pestë nga Koronavirus në Shqip
E talli në Facebook, ish-kampioni i botës e fton dhe e rreh në ring (VIDEO) Ish-kampioni i botës në boks, Gavin Rees, e ftoi në ring dhe e rrahu një burrë i cili e kishte kritikuar atë në rrjetin
Sporti shqiptar në zi, ndahet nga jeta ish-kampioni Atletika shqiptare është në zi. Arben Papuli, ish-rekordmen është ndarë nga jeta në moshën 67-vjeçare pas një sëmundjeje
Ndahet nga jeta në moshë të re ish-kampioni i Bundesligës Ndahet nga jeta në moshën 33-vjeçare Sergei Karimov, ish-kampioni i Bundesligës me Wolfsburgun në sezonin 2008-2009.
Ndahet nga jeta ish-kampioni i botës me kombëtaren e Anglisë Është ndarë nga jeta në moshën 76 vjeçare ish-kampioni i botës me kombëtaren e Anglisë, Martin Peters. Peters ndërroi
Zhvishet sërish Ledina Çelo, Instagrami nuk përmbahet (FOTO LAJM) Ledina Çelo ka shkuar në Dubai për të kaluar pushimet me familjen e saj. Prej disa vitesh ajo është e martuar me Naim
I përfshirë në trafikun e drogës, Krimet e Rënda japin vendimin për ish-kampionin e mundjes Ditën e sotme gjykata e Shkallës së Parë për Krimet e Rënda në Tiranë ka ndryshuar masën e sigurisë për ish-kampionin e
Shtatë ndeshje pa fitore, Verona shkarkon ish-kampionin e botës Shtatë ndeshje radhazi pa fitore, 3 prej të cilave të humbura dhe 4 barazime, kanë bërë që presidenti i Veronës, Maurizz
"Përbindëshi" mund ish-kampionin e botës për 26 sekonda (VIDEO) Sportisit francëz, Francis Ngannou apo siç njihet ndryshe si përbindëshi i arteve marciale të përziera është riktheyr fu
Humb jetën ish-kampioni i botës (FOTO LAJM) Lajm i hidhur vjen nga Gjermania, ku bota e sportit është tronditur pas humbjes së jetës të ish-kampionit të peshave sup
Kroasanti vret ish-kampionin e botës në boks Ish-kampioni i botës Mario Melo ndërroi jetë teksa po merrte pjesë në garën për të ngrënë më shumë kroasantë. Kroasanti
Aksdent tragjik, ndërron jetë ish-kampioni i botës Bota e sportit të boksit ka marrë ditën e sotme një lajm të tmerrshëm. Graciano “Rocky” Rochhiagian është ndarë nga jeta
Vranë Arjan Ferracakun në vendin e tij, si e arrestoi RENEA ish-kampionin e boksit Forcat Speciale RENEA kanë arrestuar sot katër persona, duke shpallur në kërkim edhe një të pestë. Të arrestuarit jan
Ish-kampioni i botës, Gentile: Ja çdo ti bëja Neymar-it Claudio Gentile njihet si mbrojtësi i rreptë që i "nxinte" jetën sulumuesve si Maradona apo Zico. Së fundmi duke mar
Ish-kampioni i botës dhe Sefer Seferi dhurojnë humor (FOTO LAJM) Ditën e nesërme boksieri shqiptar Sefer Seferi dhe ish-kampioni i botës Tyson Fury pritet të të ndeshen në ring. Edhe
Ish-kampioni i botës vjen te Partizani Partizani ka bërë një tjetër goditje të bujshme duke afruar një kampion bote në skuadër. Pas Lucciano Moggit, te të kuqt