999 rezultate për

ish-futbollistin

19 vite më i ri, aktorja shqiptare flet për lidhjen me ish-futbollistin afrikan (VIDEO) Aktorja e njohur kosovare Adriana Matoshi është në një lidhje dashurie me ish-futbollistin e Feronikelit, Keith Groeneve
Juventusi përkujton ish-futbollistin, Cuadrado e "lëshon" më shumë se ç'duhet (FOTO LAJM) Data 25 prill nuk është një ditë e zakonshme në klubin e Juventusit, pasi bardhezinjtë edhe dje vlerësuan të përkujtojnë
I dehur në emision, ish-futbollistin e Liverpoolit e nxjerrin jashtë (VIDEO) Programi i mëngjesit në “Sky Sport” në Angli ka dhuruar një ndodhi shumë të çuditshme. Ish-futbollisti i Liverpulit, Xhe
Votimet vazhdojnë, Meta vazhdon pushimet, i bashkohet ish-futbollisti i Kombëtares (FOTO LAJM) Ndërkohë që në mbarë vendin po zhvillohen votimet për drejtuesit lokalë, Presidenti Ilir Meta ka vendosur ta kalojë të d
Përdori gruan për njoftime të “nxehta”, 6 muaj burg për ish-futbollistin çek Tomas Repka, ish-mbrojtësi çek, i cili ka veshur fanellën e Fiorentinës në Itali, është dënuar me 6 muaj burg pasi ka pu
Gjuriqi me ish-futbollistin e Inter-it zbarkojnë në Kosovë, çmenden kur i pyesin për SHBA-të Drejtori i Zyrës për Kosovën në Qeverinë e Serbisë, Marko Gjuriq, nuk e ka ndier veten rehat në Prelluzhë të dielën kur
Partizani i pandalshëm në merkato, zyrtarizon ish-futbollistin e Shkëndijës Ditë prezantimesh te klubi i Partizanit. Pas mbrojtësit boshnjak Renato Gojkoviç dhe talentit shkodran Senad Hysenaj, të
Mediat tallen me ish-futbollistin brazilian: Harroi se dikur ka luajtur futboll Ish-futbollist i Brazilit, Romario de Souza është vetëkrahasuar me dy lojtarët më të mirë në botë, Leo Messi dhe Cristia
Turqia urdhër arrest për ish-futbollistin turk me origjinë shqiptare Turqia ka lëshuar një urdhër arresti për ish-sulmuesin e saj, futbollistin Hakan Sukur, i cili është me origjine Shqipta
Beckham, ofertë shokuese nga Katari Po i afrohet moshës 37-vjeçare dhe aktualisht është pa kontratë, por David Beckham, ashtu siç ka ndodhur gjatë gjithë ka
Karim Benzema te PSG? Karim Benzema mund të rikthehet në Ligue 1. Nga shtypi spanjoll qarkullojnë zëra për një interesim të Paris Saint Germai
Basti për Inter-Lecce fut në "grackë" ish-futbollistin Në 6 muajt e fundit, jeta e Luigi Sartor ka ndryshuar rrënjësisht. Më datë 24 mars 2011, ish-mbrojtësi i Romës, nëpërmje
Tetë vjet burg për ish-futbollistin e Juves dhe Napolit Michele Padovano, ish-lojtari i Napolit dhe Juventusit, u shpall fajtor për organizimin dhe drejtimin e një organizate m