999 rezultate për

ish-futbollisti

Ish-futbollisti i Barcelonës ulet në stolin e skuadrës spanjolle Abelardo Fernández kthehet në stadiumin "Mendizorroza". Asturiani u konfirmua këtë të martë si trajneri i ri i Alavés, k
Ndahet nga jeta në varfëri ekstreme ish-futbollisti Ish-futbollisti Maksim Tsigalko ka ndërruar jetë në moshën 37-vjeçare. Lajmi u konfirmua nga klubi i Dinamos së Minsk,
Do mbahet mend për Kupën e Botës 2002, vdes ish-futbollisti i Senegalit, Bouba Diop Ish-lojtari i Premier Ligës, Papa Bouba Diop, ka vdekur në moshën 42-vjeçare. Senegalezi raportohet se vuante nga një
Covid-19 i merr jetën ish-futbollistit shqiptar (FOTO LAJM) Koronavirusi i ka marrë jetën ish-futbollistit dhe ish-trajnerit të Besëlidhjes Nikolin Lorencit. 70-vjeçari ishte sh
Ish-futbollisti i Series A rrëmbehet nga bandat në Nigeri Christian Obodo është rrëmbyer nga individë të armatosur në qytetin Warri, në Nigerinë jugore. "Policia është në një
Ish-futbollisti i Man United debuton me Xhamajkën në moshën 27-vjeçare Ish ylli i të rinjve të Manchester United, Ravel Marrison bëri debutimin e tij për Xhamajkën në moshën 27-vjeçare. Xh
19 vite më i ri, aktorja shqiptare flet për lidhjen me ish-futbollistin afrikan (VIDEO) Aktorja e njohur kosovare Adriana Matoshi është në një lidhje dashurie me ish-futbollistin e Feronikelit, Keith Groeneve
Ish-futbollisti i Real: VAR po vret futbollin, u prezantua pas episodit të Henri Teknologjia tashmë prej disa sezonesh është kthyer në një realitet në futboll, mirëpo kjo nuk do të thotë se falë kësaj
E RËNDË/ Ndërron jetë në moshë fare të re ish-futbollisti i Man.City-t (FOTO LAJM) Ka ndërruar jetë ish-futbollisti i Manchester City-t, Jeremy Wisten. Futbollisti i lindur në Malavi ishte pjesë e aka
Ronaldo e quajti "më të mirë se veten", nga jeta e natës në trafikant droge, si u rrënua karriera e ish-futbollistit “A mendon se jam i mirë? Ju e thoni këtë sepse nuk e keni parë ende Fabio Paimin”, ishte kjo frazë që Kristiano lëshoi k
Ish-futbollisti i Kombëtares: Shqipëria është e çoroditur, Reja po djeg lojtarët, zgjedhjet e tij janë pakuptim Shqipëria luan dy transferta delikate kundër Kazakistanit dhe Lituanisë, të vlefshme për Ligën e Kombeve. Ky nuk isht
"Ra për atdheun", ish-futbollisti i ri vdes në frontin e luftës Lufta e ashpër midis Armenisë dhe Azerbajxhanit i ka marrë jetën ish-futbollistit Liparit Dashtojan. Djaloshi 22-vje
Donte t'i merrte pasurinë, zbulohet plani djallëzor i gruas së ish-futbollistit: 1 milion euro vrasësit me pagesë Një histori e vështirë për tu besuar, po bën xhiron e botës ditët e fundit. Bëhet fjalë për ish-futbollistin e njohur të
Nënë e 3 fëmijëve, por bashkëshortja e ish-futbollistit "çmend" në bikini (FOTO LAJM) Ilary Blasi, edhe pse vitet kalojnë, vazhdon të jetë në formë. Prezantuesja e njohur italiane, këtë periudhë po shijon p
Ndahet nga jeta në moshën 33-vjeçare ish-futbollisti i Juventusit (FOTO LAJM) Një ngjarje e rëndë ka tronditur botën e futbollit në Itali. Ish-futbollisti i të rinjve të Juventusit, Xhuzepe Rica
Ndërron jetë në moshën 33 vjeçare ish-futbollisti i Juventusit (FOTO LAJM) Në moshën 33 vjeçare, Giuseppe Rizza është ndarë nga jeta, pas disa komplikimeve shëndetësore. Rizza ka qenë anëtar
Partizani tenton transferimin e ish-futbollistit të Shkëndijës së Tetovës Te Partizani priten ndryshime të mëdha në merkaton e kësaj vere, me skuadrën që mund të përjetojë një revolucion të vërt
Befason ish-futbollisti argjentinas: U vonua në stërvitje se e rrëmbyen alienët Ish-futbollisti argjentinas Guilermo Marino pretendon se ai është rrëmbyer nga alienët. Marino e ka zhvilluar karrierën
Vret veten ish-futbollisti serb në moshën 38-vjeçare Ish-sulmuesi i Anderlecht e Partizanit të Beogradit, Miljan Mrdakovic ka vrarë veten në fundjavë, në kryeqytetin serb në
Ndahet nga jeta në moshën 21 vjeçare ish-futbollisti i Romës (FOTO LAJM) Një ngjarje e hidhur ka ndodhur mbrëmë. Ish lojtari i Romës, Joseph Bouasse, është ndarë nga jeta në moshën 21 vjeçare,