999 rezultate për

ish-drejtuesve

Akuzohen për vrasje, Meta del në mbrojtje të Thaçit dhe Veselit Presidenti i vendit Ilir Meta, i ka dalë në mbrojtje homologut Thaçi dhe Kadri Veselit lidhur me aktakuzat për vrasje.
Burg dy ish-drejtuesve të lartë të ALUIZNI-t Vlorë, abuzuan me detyrën Abuzuan me detyrën, Gjykata e Vlorës ka lënë në burg ish-drejtorin e ALUIZNI-t dhe ish-përgjegjësin e sektorit ne kete q