999 rezultate për

ish-drejtoresha

Ish-drejtoresha në Ohër përfundon në Gjykatë Enti dhe Muzeu i Ohrit dorëzoi kallëzim penal kundër ish-drejtoreshës Tanja Paskali – Buntasheska për shkak të moszbatim
Rama e futi në “listën e zezë”, ish-drejtoresha merr sërish një post të rëndësishëm Vetëm pak kohë më parë kryeministri Edi Rama bëri publike 100 emra të zyrtarëve të rëndësishëm në Shqipëri të cilët sipa
Ish-drejtoresha e tatimeve i rikthehet jetës së natës, ja si duket (FOTO LAJM) Ajo prej kohësh është larguar nga syri i medias por tashmë i është rikthyer sërish jetës së natës. Ish-drejtoresha e
Para dhe pas tatimeve, ndryshimi drastik i Briseida Shehajt (FOTO LAJM) Ish-drejtoresha e Përgjithshme e Tatimeve, Briseida Shehaj është një nga njerëzit më të diskutuar në politikën shqiptare
Dënohet ish-drejtoresha e Drenasit Ish-drejtoresha e Inspektoratit Komunal të Drenasit, Hyrije Xhemajlaj- Thaçi dhe Halim Vrellaku, i cili më parë kryente
Ish-drejtoresha e Tatimeve i rikthehet dashurisë së vjetër (FOTO LAJM) Ish-drejtoresha e Tatimeve është ndër emrat më të lakuar në vendin tonë, edhe pse prej kohësh është larguar nga funksion
Nga ish-drejtoresha e KLSH tek "babai" i komandove, njihni ministrat e rinj teknik (FOTO LAJM) Janë pubikuar 6 ministrave teknikë dhe të zv/kryeministrit të ri që Rama dhe Basha kanë rene dakort kete te diele, dhe q
Kërkonte favore seksuale, ish-drejtoresha e arsimit flet nga burgu: Më futën në kurth (VIDEO) Ish-drejtoresha e Arsimit në Lushnjë, Liza Tabaku ka folur për herë të parë nga burgu pasi është dënuar për korrupsion.
Dhunë në jetimoren e Shkodrës, lirohet nga burgu ish-drejtoresha Albana Llazani Ish-drejtoresha e shtëpisë së fëmijës në Shkodër, Albana Llazani, ka lënë sot qelinë e burgut në qytetin e Tiranës. Alba
Ja momentet kur Briseida Shehaj hyri në Prokurorinë e Shkodrës (FOTO LAJM) Gjatë paradites së sotme, shumë bujë bëri lajmi ku ish-drejtoresha e Tatimeve, Briseida Shehaj, do të jepte llogari përr
Ish-drejtoresha e Tatimeve, Briseida Shehaj thirret në Prokurori Briseida Shehaj është thirrur sot në Prokurorinë e Shkodrës, ndërsa ka qëndruar rreth 60 minuta aty, ku është marrë në p
Ish-drejtoresha e Jetimores sulmon Fevziun, "Do e mësoj të këndojë shumë shpejt" Drejtoresha e Shtëpisë së Fëmijës në Shkodër, Anjeza Gjeluci e shkarkuar ditën e djeshme nga ministri Klosi, duket se e
Ish-drejtoresha e Arsimit: “Ky është i tmerrshëm, i do të gjitha për vete” Duket se nuk kanë fund abuzimet e kryera nga ana e ish drejtoreshës së Arsimit në Lushnje, teksa tashmë kanë dalë në dri
Ish-drejtoresha e PTK-së, asistente e Drashkoviqit Ish-drejtoresha e Postë Telekomit të Kosovës (PTK), e dënuar për korrupsion në Kosovë tani po punon si asistente e kryet