999 rezultate për

ish-drejtor

Presidenti i Romë-s sulmon ish-drejtorin sportive të klubit Presidenti i Roma-s James Pallotta ka sulmuar Monchi-n pas komenteve të bëra kur u pyet për arsyen e largimit nga klubi.
U kap në Morinë, kush është ish-drejtori i LSI-së pjesë e fajdexhinjve në Shkodër Ditën e sotme një operacion i madh i koduar "Maranaj" është ekzekutuar në Shkodër. Në këtë aksion ku operues ishin f
Padi penale ndaj ish-drejtorit të Federatës së Futbollit të Maqedonisë Drejtoria e Policisë Financiare të Prokurorisë Themelore Publike ka ngritur padi penale kundër ish-drejtorit të Federatë
Po dërgonte nënën në spital, aksidentohet rëndë ish-drejtori i AKU-së Një aksident për pak sa nuk ka qëlluar fatal pasditen e sotme në Elbasan. Ngjarja ndodhi në fshatin Vidhas të Elbasa
Krimet e Rënda zgjasin hetimet për ish-drejtorin e Policisë së Vlorës Prokuroria për Krime të Rënda mësohet se ka zgjatur hetimet për ish-drejtorin e Policisë së Vlorës, Jaeld Cela. Ky i
Trump e quan ish-drejtorin e FBI-së tradhëtar Disa ditë pas shkarkimit të ish-drejtorit të FBI-së James Comey, zoti Rosenstein caktoi Robert Mueller-in si Prokuror të
Në protestë shkoi edhe një ish-drejtor i madh i Ramës (FOTO LAJM) Pjesë e protestuesve të opozitës ishte edhe ish-drejtori i Emergjencav Civile, Shemsi Prençi. Ky i fundit u fotografu
Ish-drejtori i Policisë: Gjyqtarët kanë presion nga politika Arben Hajdarmataj, ish-drejtues i Policisë së Shtetit ka deklaruar se vendimi që Gjykata ka marrë për Dritan Dajtin vjen
Rrëfimi i ish-drejtorit: Si u hap tuneli nëntokësor për arratisjen e Gaxhait Top Story përveç se pasqyroj kushtet në burgje u ndal dhe tek siguria e tyre. Për shkak të godinave të amortizuara, dhe
Ish-drejtori i policisë rrëfen si e gjetën tunelin ku do të arratisej i forti i Vlorës Top Story përveç se pasqyroj kushtet në burgje u ndal dhe tek siguria e tyre. Për shkak të godinave të amortizuara, dhe
Burg për korrupsion, ish-drejtori i Përgjithshëm i Burgjeve kërkon dëmshpërblim Ish-drejtori i Përgjithshëm i Burgjeve, Artur Zoto ka vendosur mos t’ia lërë harresës arrestimin dhe mbajtjen në parabur
Arrestohet ish-drejtori dhe sekseri i hipotekës së Korçës, për çfarë akuzohen Ish-drejtori i hipotekës së Korçës dhe tre punonjës dhe ish-punonjës kanë përfunduar në pranga së bashku me një qytetar.
Policia prangos pesë zyrtarë në Korçë, rropën qytetarët për para Ish-drejtori i Hipotekës në Korçë dhe 4 punonjës u vunë në pranga nga Specialistët e Seksionit për Krimin Ekonomik-Finan
Ish-drejtori i Policisë jep alarm për zhdukjet nga droga e Vlorës Për Prokurorinë e rrethit të Vlorës ngjarjet e raportuara si të zhdukur nuk janë fenomen shqetësues apo që ngjallin pani
Biznesmen dhe vëllai i ish-drejtoreshës, detaje për ngjarjen në Vlorë (VIDEO-FOTO) Pasditen e sotme në dalje të rrugës Transballkanike një mjet tip "Benz" u hodh në erë nga një sasi e konsiderueshme eksp
I shpëton burgut ish-drejtori i LSI Aksioni i bujshëm me arrestimin e disa personave me akuzën e korrupsionit në rrugën Tiranë-Elbasan dhe Elbasan-Gjinar du
E bujshme / Ish-drejtori i Juventusit vjen tek... Kamza (FOTO LAJM) Një lajm me bujë është publikuar ditën e sotme nga portali i gazetarit të njohur italian, “gianlucadimarzio.com”, ku bëh
Ish-drejtori 91 vjeçar shtyhet mbi shinat e trenit (VIDEO) Pamjet dramatike tregojnë momentin kur ish-shefi i Eurotunnel, 91 vjeçar shtyhet qëllimisht në shinat e trenit në një st
Ish-drejtori i policisë tregon si do vepronte nëse Xhisela paraqitej tek ai Ish-drejtor në Policinë e Shtetit Ismail Elezi, tregon se ku ka gabuar policia në historinë e Xhisiela Malokut. I ftu
Ish-drejtori i Burgjeve fiton pafajësinë Gjykata e Apelit i ka dhënë pafajësinë ish-drejtorit të burgjeve Artur Zoto. Vendimi është dhënë ditën e sotme dhe ë