999 rezultate për

ish-deputetja

Ish-deputetja e PD: Më leverdis të kem zonjë shtëpie vjehrrën Ish-deputetja Dhurata Çupi ka treguar se këtë vit nuk e ka vendosur pemën e Vitit të Ri në shtëpi si dhe nuk ka bërë dek
Ish-deputetja e PS bëhet nënë për herë të parë në minutat e fundit të 2019 (FOTO LAJM) Ish-deputetja e PS, Esmeralda Shkjau e ka mbyllur vitin 2019 në mënyrën më të bukur të mundshme. Ajo ka sjellë në jet
Ish-deputetja thirrje grave: Kujdes nga Edi Rama, u do të veshura me... Ish-deputetja Albana Vokshi, ka reaguar sot kundër Edi Ramës dhe sjelljes së tij me gratë. Në një reagim në Facebook, Vo
"Nuk jam nuse ideale", ish-deputetja shqiptare tregon marrëdhënien me vjehrrën (VIDEO) Ish-deputetja e LSI-së, Kejdi Mehmetaj ishte e ftuar pasditen e sotme në studion e “Ftesë në 5” me Bieta Sulon, nga ku f
IKMT në aksion, gati shembja e 33 objekteve Inspektorati Kombëtar i Mbrojtjes së Territorit ka filluar shembjen e objekteve ndër to banesa dhe lokale në zonën e Una
Ish-deputetja shqiptare 1 nga 100 gratë më me influencë në botë (FOTO LAJM) Revista “Woman Entrepreneurs” ka klasifikuar ish deputeten Rudina Seseri si një ndër 100 gratë më me influencë në botë.
Ish-deputetja merret në pyetje nga prokuroria: Më ofruan video nga vrasja e Ivanoviç Prokuroria Speciale e Kosovës ka marrë në pyetje ish-deputeten e Kosovës Rada Trajkoviç, e cila deklaroi se i ishte ofr
Nesër fiket sinjali analog, reagon ashpër ish-deputetja Ditën e nesërme pritet të fiket sinjali analog për qarkun e Tiranës dhe Durrësit, gjë e cila do lë në terr qytetarët të
Doli kundër Bashës, Grida Duma paralajmëron Ristanin Ish-deputetja demokrate, Grida Duma, i është përgjigjur ish-Sekretarit të Përgjithshëm të PD, Arben Ristani, i cili një
Jorida Tabaku bëhet nënë për herë të tretë, ish-deputetja zbulon emrin e vogëlushit (FOTO LAJM) Jorida Tabaku është bërë sërish nënë, këtë herë e një djali që ka bërë të lumtur të gjithë familjen. Lajmin e ka dhënë v
Ish-deputetja pubilkon videon: Rama po mbyll kafenetë pranë Teatrit (VIDEO) Ish- deputetja e PD-së Albana Vokshi ka publikuar një video ku tregon pamjet e momentit kur forcat e policisë po boshati
Krah princit dhe princeshës së Shqipërisë, si shkëlqeu Grida Duma (FOTO LAJM) Ish-deputetja e PD-së, Grida Duma ka postuar disa foto nga festivali "Vox baroque", i cili u mbajt ditën e djeshme ku ar
Befason Grida Duma, si duket me look-un e ri (FOTO LAJM) Grida Duma është një nga femrat më të bukura të politikës shqiptare dhe më gjerë. Ish-deputetja e partisë demokratike
Ish-deputetja paralajmëron policinë: Keni afat deri nesër (VIDEO) Ish-deputetja e Partisë Demokratike, Oriola Pampuri ka publikuar një video në Facebook, ku shihet në Vorë e dëmtuar nga
Ish-deputetja e parlamentit Europian apel Ramës: Mos prishni Teatrin Ish-deputetja e Parlamentit Europian, Doris Pack, i ka bërë thirrje kryeministrit dhe kryebashkikut Erion Veliaj, që të
Ish-deputetja e Bashës: Në këtë datë do t'ia marrim shpirtin Edi Ramës Ish-deputetja demokrate, Albana Vokshi ishte sot në Korçë ku u takua me gratë dhe vajzat atje. Vokshi ftoi ato të bashko
Ish-deputetja e LSI i kërkon falje live të shoqit: E "mora më qafë" Ish-deputetja e LSI, Silva Caka, e ftuar në emisionin “Rudina” tregoi historinë e dashurisë me bashkëshortin e saj Neri
Grida: Populli kërkon rrëzimin e Ramës me dhunë, ne po i mbajmë (VIDEO) Ish-deputetja e PD Grida Duma shprehet se opozita po shmang përplasjen civile të qytetarëve, teksa shprehet se këta të f
"Si të mbrohemi nga gazi lotsjellës", ish-deputetja poston videon Ish-deputetja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Floida Kërpaci së fundmi ka publikuar në Facebook një video ku fton të
Ish-deputetja e PS-së nuk la gjë pa i thënë, reagon Rama Ka bërë bujë deklarta e ish-deputetet së PS, Arta Dade, e cila kërkonte largimin e tij nga drejtimi i vendit dhe partisë