999 rezultate për

ish-deputeti

"Le të ketë vrasje në Elbasan në 30 qershor", merret në pyetje nga Krimet e Rënda ish-deputeti Është shoqëruar nga policia e Elbasanit ish-deputeti i PD-së Aurel Bylykbashi. Ai tha pak orë më parë se do të ketë
Dalin pamjet nga brenda, nis seanca për ish-deputetin e PD që u ndalua LIVE (FOTO LAJM) Ka nisur në gjykatën e Shkodrës seanca për dhënien e masës së sigurisë ndaj ish-deputetit demokrat Bardh Spahia, i cili
Protestuesit e opozitës me pankarta duan të lirë Bardh Spahinë (FOTO LAJM) Protestuesit e opozites janë mbledhur në bulevardin "Dëshmorët e Kombit" duke kërkuar largimin e Edi Ramës dhe qeverisë
PAMJET/ Hajde po ta mbajti! Si e nxorri në pritë Taulant Balla ish-deputetin e PD-së për ta arrestuar LIVE (VIDEO) Ish-deputeti i PD, Bardh Spahia u arerstuar mbrëmë live teksa po mbërrinte në Top-Channel. Ai ishte shpallur në kërk
E FUNDIT/ Arrestohet live ish-deputeti Bardh Spahia (VIDEO) Ish-deputeti i PD, Bardh Spahia është arrestuar live teksa po mbërrinte në Top-Channel. Ai ishte shpallur në kërkim pas
Policia tha se e ka shpallur në kërkim, flet nga selia blu ish-deputeti i PD-së Policia e Shkodrës shpërndau lajmin nëpërmjet gazetarëve lokalë se ish-deputeti Bardh Spahia ishte shpallur në kërkim pë
Ish-deputeti i PS-së thirrje kolegëve të dalin kundër Ramës: Po shkatërron vendin Gjetan Gjetani i cili ka dalë nga listat e Partisë Socialiste u ka bërë një thirrje publike të gjithë kolegëve të tij, p
Ish-deputeti demokrat: Nëse do Basha, le ta pranojë letrën Kryeministri Edi Rama ju drejtua sot pasdite, përmes një letre të hapur, kryetarit demokrat Lulzim Basha, duke e ftuar a
Ish-deputeti tregon detaje për protestën e radhës, do të jetë më e madhja në histori Me 25 maj, opozita ka thirrur protestën e radhës kombëtare para Kryeministrisë. Ish-deputeti, Gent Strazimiri, i ftua
Ish-deputeti i PD, Tërmet Peçit: Nuk mund të blesh mandat tjetër Ish-deputeti i PD, Tritan Shehu, në një shënim të bërë në Facebook i është drejtuar kryebashkiakut të Përmetit, Tërmet P
Ish-deputeti niset për në protestë por rrugës kthehet në hero (FOTO LAJM) Bardh Spahia është shndërruar në "shpëtimtarin" e një të reje, duke i dhënë ndihmën e parë mjekësore pasi u përplas nga
Ish-deputeti socialist shuplakë Ramës, këshillon Haradinajn dhe Branbiç Dështimi i kryeministrit Edi Rama dhe i planit për copëtimin e Kosovës në Samitin e Berlinit shkaktoi një valë deklarata
Procedohen 30 persona, 4 të arrestuar përfshirë dhe ish-deputetin e PD Policia e Tiranës ka njoftuar ditën e sotme se janë proceduar 30 persona në polici për aktet e dhunës ditën e djeshme t
Basha reagon për arrestimin e ish-deputetit Klevis Balliu Kreu demokrat Lulzim Basha ka reaguar me tone të ashpra pas arrestimit të ish-deputetit Klevis Balliu. Basha tha se “
Lihet në qeli ish-deputeti Balliu Ish-deputeti demokrat Klevis Balliu do të vazhdojë të qëndrojë në qelitë e burgut. Atij i është komunikuar masa e siguri
Arrestohet ish-deputeti Klevis Balliu Policia ka arrestuar ish-deputetin demokrat Klevis Balliu. Kjo erdhi pas përplasjes së madhe të ndodhur sot te Unaza
"Na çau dërrasat...", ish-deputeti i LSI shpërthen ndaj Ramës Ish-deputeti i LSI-se, Petrit Vasili me anë të një reagimi në rrjetet sociale ka hedhur akuza ndaj Ramës ku thotë se ai
Ish-deputeti i PD-së, regjistrohet "fshehurazi" për zgjedhjet lokale të 30 Qershorit Pas protestës së 16 shkurtit opozita e bashkuar vendosi të djegë mandatet e deputetëve, në shenjë proteste kundër mazhor
"Sekreti qëndron te kyçi i dorës", ish-deputeti kaubojs na mëson si të pijmë kafen (VIDEO) Së fundmi në rrjetet sociale po qarkullon një video ku ish-deputeti socialist Eduard Ndocaj jep këshilla sesi pihet kafe
Arrestime në Kosovë, përfundojnë në burg ish-deputeti dhe ish-kryetari i bashkisë (FOTO LAJM) Ish-kryetari i Drenasit Nexhat Demaku si dhe ish-deputeti i Kuvendit të Kosovës Fadil Demaku, janë dërguar të premtën pë