999 rezultate për

ish-deputeti

Shkodra pa kryebashkiak, ish-deputeti propozon zgjidhjen Dorëheqja e Valdrin Pjetrit nga marrja e kreut të bashkisë së Shkodrës, pas publikimit të dokumentave nga Partia Demokra
Ish-deputeti i LSDM kundër vendimit të gjykatës për Tomor Morinën Ish deputeti i LSDM-së nga radhët e “Revolucionit Laraman”, Pavle Bogoevski, nuk pajtohet me vendimin e Gjykatës së Shku
Plas te Teatri, ish-deputeti sherr me policinë: Mos më prekni me dorë Ish-deputeti demokrat Agron Shehaj është përplasur me policinë, pasi nuk e ka lejuar të futet. Në videon e publikuar nga
Rama i bllokoi hotelin, reagon ish-deputeti i PD Bllokohet në Llixha të Elbasanit hoteli i ish-deputetit të PD-së në Elbasan, Aurel Bylykbashi. Kryeministri Rama ka publ
Pamje të rënda, ish-deputeti transmeton live pamjet e aksidentin në Shëngjin (VIDEO) Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në vendin e quajtur “Lapidari” në Shëngjin, ku dëshmitar në vendngjarje
"Metën e pret burgu", ish-deputeti i ve "duart në fyt" Spartak Ngjelës Avokati i njohur Spartak Ngjela ngrti akuza kundrejt presidentit Meta duke thënë se atë e pret burgu. Sipas Ngjelës,
Përplasjet në Dibër, arrestohet djali i ish-deputetit të PD-së Sipas raportimeve paraprake mësohet se janë ndaluar nga policia e Dibrës dy persona si dhe janë shpallur në kërkim disa
Qytetari i lumtur tregon që ka votuar dy herë, ish-deputeti i PD publikon bisedën (VIDEO) Ish-deputeti i PD-së Luçiano Boçi ka treguar në rrjetin social rastin e një qytetari, i cili e pohon vetë se ka votuar d
Pushka top daje! Fitofsh 101%! Ish-deputeti i PS tallet keq me Ramën Ish-deputeti i PS-së, Andis Harasani në një postim në Facebook ka ironizuar votimet 30 qershorit, duke uruar fitoren e
"Po armatos militantët në Dibër", Policia reagon ndaj deklaratave të Gjunkshit: Janë shpifje Policia e Shtetit, ka reaguar pas deklaratave të ish-deputetit të PD-së, Xhemal Gjunkshi, se policia po armatos militant
Rama nuk kursehet për ish-deputetin e PD: Ai veshgjati! Injoranti! Kryeministri Edi Rama nuk kurseu epitetet e shumta ndaj ish-deputetit të Partisë Demokratike në Elbasan, Aurel Bylybashi
"Le të ketë vëllavrasje më datë 30 qershor" , ish-deputeti i PD nuk tërhiqet Ish-kreu i PD në Elbasan, Aurel Bylykbashi, i cili u ndalua nga policia pas deklaratës “Le të ketë vëllavrasje më datë 3
"Le të ketë vrasje në Elbasan në 30 qershor", merret në pyetje nga Krimet e Rënda ish-deputeti Është shoqëruar nga policia e Elbasanit ish-deputeti i PD-së Aurel Bylykbashi. Ai tha pak orë më parë se do të ketë
Dalin pamjet nga brenda, nis seanca për ish-deputetin e PD që u ndalua LIVE (FOTO LAJM) Ka nisur në gjykatën e Shkodrës seanca për dhënien e masës së sigurisë ndaj ish-deputetit demokrat Bardh Spahia, i cili
Protestuesit e opozitës me pankarta duan të lirë Bardh Spahinë (FOTO LAJM) Protestuesit e opozites janë mbledhur në bulevardin "Dëshmorët e Kombit" duke kërkuar largimin e Edi Ramës dhe qeverisë
PAMJET/ Hajde po ta mbajti! Si e nxorri në pritë Taulant Balla ish-deputetin e PD-së për ta arrestuar LIVE (VIDEO) Ish-deputeti i PD, Bardh Spahia u arerstuar mbrëmë live teksa po mbërrinte në Top-Channel. Ai ishte shpallur në kërk
E FUNDIT/ Arrestohet live ish-deputeti Bardh Spahia (VIDEO) Ish-deputeti i PD, Bardh Spahia është arrestuar live teksa po mbërrinte në Top-Channel. Ai ishte shpallur në kërkim pas
Policia tha se e ka shpallur në kërkim, flet nga selia blu ish-deputeti i PD-së Policia e Shkodrës shpërndau lajmin nëpërmjet gazetarëve lokalë se ish-deputeti Bardh Spahia ishte shpallur në kërkim pë
Ish-deputeti i PS-së thirrje kolegëve të dalin kundër Ramës: Po shkatërron vendin Gjetan Gjetani i cili ka dalë nga listat e Partisë Socialiste u ka bërë një thirrje publike të gjithë kolegëve të tij, p
Ish-deputeti demokrat: Nëse do Basha, le ta pranojë letrën Kryeministri Edi Rama ju drejtua sot pasdite, përmes një letre të hapur, kryetarit demokrat Lulzim Basha, duke e ftuar a