999 rezultate për

ish-deputeti

Rama i ka bërë bllok në telefon, ish-deputeti i tij e ngushëllon publikisht për humbjen e së ëmës Ish-deputeti Eduart Ndocaj, i njohur ndryshe dhe si ”Kaubojsi”, përmes një postimi në rrjetet sociale ka ngushëlluar kry
Nuk njihet më! Eduart Ndocaj tregon sekretin se si ra drastikisht në peshë "Unë që në muajin janar marr vetëm pjesë nëpër tavolina dhe nuk ha, jam si dekor..." Pak kohë më parë ish-deputeti Ed
"Një sfidë e vërtetë", Ndocaj tregon sekretin e dobësimit Ish-deputeti shqiptar Eduart Ndocaj tashmë po bie në sy si një perzonazh që arriti të heqë kilet e tepërta duke i ofruar
U raportua se ishte në gjendje kritike, ish-deputeti reagon dhe falenderon Zotin dhe Ramën Pasditen e sotme në media u shpërnda lajmi se ish-deputeti Fatmir Toçi ishte në gjendje të rëndë shëndetësore pasi u pre
Ish-deputeti: Tamponët e marrë nga Kina japin rezultat fals negativ në 60% të rastev Ish-deputeti demokrat, Bardh Spahia thotë se sistemi shëndetësor ndodhet në kolaps prej keqmenaxhimit të situatës nga qe
Rëndohet gjendja shëndetësore, ish-deputeti socialist me COVID-19 kalon në reanimacion Dy ditë më parë, Fatmir Toçi me anë të një statusi në Facebook bënte me dije se gjendja e tij shëndetësore ishte e stabi
Ish-deputeti akuza Ramës: Pse fshihet numri real i tamponëve? Ish-deputeti i Partisë Demokratike Bardh Spahia në një shkrim në mediat sociale ka akuzuar qeverinë se po fsheh numrin r
10 ditë me COVID-19, ish-deputeti socialist zbulon gjendjen e tij shëndetësore "Informoj se gjendja duket e stabilizuar, edhe pse beteja me Covidin-19 vazhdon dhe, me sa duket, do të zgjasë akoma..."
Ish-deputeti shpërthen në ofendime ndaj Ramës: O hajdut ordiner, i pështirë! Përmes një reagimi të ashpër kundër Ramës, ish-deputeti Boçi akuzon kryeministrin se "në bashkëpunim me zullapët, satrap
U infektua me koronavirus, ish-deputeti i PS bën apelin e rëndësishëm Sot u njoftua se ish-deputeti i Partisë Socialiste, Fatmir Toçi është infektuar me Covid-19. Përmes një shënimi në fa
Infektohet me koronavirus, biznesmeni dhe ish-deputeti i PS-së përfundon në spital Ish-deputeti i Partisë Socialiste, për qytetin e Vlorës, Fatmir Toçi ka rezultuar pozitiv me COVD-19. Mësohet se ish
"Sei la mia heroina", ish-deputeti socialist uron të bijën mjeke Ish-deputeti i Partisë Socialiste, Namik Dokle ka bërë një postim prekës në rrjetin social Facebook, ku uron vajzën e ti
Ish-deputeti demokrat humb njeriun e shtrenjtë: Do na mungojë prindi shembullor e fjalëpakë Ish-deputeti demokrat i Qarkut Dibër Xhemal Gjunkshi ka humbur nënën. Përmes një statusi në rrjetet sociale ai ka njoftu
Rekord infektimesh me COVID-19, ish-deputeti i PD-së: Përkeqësim alarmant! Kjo e premte shënoi një tjetër rekord të lartë shifrash të të infektuarve me COVID-19 në vendin tonë, me 90 raste poziti
Sherr tek Zonë e Lirë, analisti ia thotë copë ish-deputetit: Basha nuk te njihte fare! Ish deputeti i PD, Agron Shehaj gjatë një interviste mbrëmjen e sotme në "Zonë e Lirë", është përplasur me analistin Arj
Ish-deputeti socialist: Arrestohet Edi Rama Ish deputeti i Partisë Socialiste, Eduard Ndocaj ka bërë një postim në rrjetin scoial ku me ironi shkruan se është arres
Denoncimi i ish-deputetit të PD: Të dyshuarit me Covid-19, i ngatërrohet rezultati Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Bardh Spahia, ka denoncuar sot një rast të ngatërrimit të rezultatit të tamponit.
"Kadri Hazbiu na thirri në zyrë ne katër zv.ministrat", dëshmia e ish-deputetit Publikohen disa nga historitë e panjohura të ndodhura në mes krerëve kryesorë të udhëheqjes së lartë komuniste në Byronë
Ish-deputeti publikon mesazhin kërcënues të Ministrisë së Arsimit: Mësuesit të pezullohen! "Të gjithë mësuesit që janë thirrur për të administruar provimet e maturës shtetërore dhe nuk janë paraqitur të merret m
A e ka shitur qeveria ishullin e Sazanit? Ish-deputeti bën deklaratën e fortë Ish-Sekretari i Marrëdhënieve me Jashtë në Partinë Demokratike, Gert Bogdani ka bërë një deklaratë të fortë pasditen e s