999 rezultate për

ish-deputetes

Fustanin e shkurtër dhe dekolten e hapur, vajza e ish-deputetes josh rrjetin (FOTO LAJM) Mjafton një postim në rrjetet sociale dhe ajo menjëherë të kthejë gjithë vëmendjen nga vetja. Është fjala për Ada Dedën,
Nuk di të ndalet, fotot me bikini të vajzës së ish-deputetes trazojnë rrjetin (FOTO LAJM) Në fillimet e saj u përfol në media si vajza e ish-deputetes demokrate, Albina Deda, e listuar ndër maturantet më tërheq
"Duket e turpshme por është shejtan", deklarata e vajzës së ish-deputetes shqiptare (FOTO LAJM) Ajo është një nga vajzat më të bukura të botës së modelingut dhe pse në fakt është në një moshë shumë të re. Ada Deda
Veshur me body të kuqe, vajza e ish-deputetes demokrate trullos rrjetin (FOTO LAJM) Ajo është një nga vajzat më të bukura të botës së modelingut dhe pse në fakt është në një moshë shumë të re. Ada Ded
"Na kalle", vajza e ish-deputetes shqiptare "tërbon" ndjekësit me pozat (FOTO LAJM) Profili i saj në rrjetin social “Instagram” është i mbushur me fotografi mjaft seksi dhe provokuese. Është fjala për mod
Ekspozon të pasmet nga bregdeti, nuk përmbahet vajza e ish-deputetes shqiptare (FOTO LAJM) Vajza e ish-deputetes shqiptare, Ada Deda është fiks në "pikën e fortë" të saj, sezonin e plazhit ku Instagrami i saj mb
"Nuk më duhet një plakush", vajza e bujshme e ish-deputetes zbulon të dashurin (FOTO LAJM) Tashmë çdo veprim i bukuroshes Ada Deda, vajza e ish deputetes Albina Deda, përbën interes për lexuesit. Ajo ka tërhe
Një yll i vërtetë, çfarë bëri këtë herë vajza e ish-deputetes që rrëmbeu vëmendjen (FOTO LAJM) Vajza e ish-deputetes, Albina Deda, gjithmonë di se si të tërheqë vëmendjen e fansave me fotot e nxehta që publikon në r
"Zhduket" Kejda, çfarë po ndodh me vajzën bukuroshe të Majlinda Bregut (FOTO LAJM) Vajza e ish-deputetes së Partisë Demokratike, Majlinda Bregu, është kthyer tashmë në një nga vajzat më të komentuara të
Vajza e ish-deputetes shqiptare tregon "pikat e forta", provokon me fotot me bikini (FOTO LAJM) Verën mund ta quajm padyshim si pikën e fortë të vajzës së ish-deputetes shqiptare, Ada Deda. Ada ka bërë namin me fo
Rikthehet në Instagram vajza e ish-deputetes shqiptare, provokon me fotot me bikini (FOTO LAJM) Pasi u zhduk për disa ditë nga rrjeti, vajza shumë e përfolur e ish-deputetes shqiptare, Albina Deda, është rikthyer dhe
Nga karantina, vajza e ish-deputetes shqiptare me poza provokuese para pasqyrës (FOTO LAJM) Ada Deda është vajza 21 vjeçare e ish- deputetes shqiptare Albina Deda. Ada ka qenë jo pak e komentuar për hiret e sa
"Na le pa gjumë", vajza e ish-deputetes "tërbon" Instagramin me fustanin e shkurtër (FOTO LAJM) Ada Deda është vajza 20 vjeçare e ish- deputetes shqiptare Albina Deda. Ada ka qenë jo pak e komentuar për hiret e sa
Kështu e mbyll 2019-ën vajza e shumëpërfolur e ish-deputetes shqiptare (FOTO LAJM) Ada Deda është vajza 20 vjeçare e ish- deputetes shqiptare Albina Deda. Ada ka qenë jo pak e komentuar për hiret e sa
"Një xhiro nga garderoba e Majlinda Bregut", e bija zbulon stilin e ish-deputetes pak vite më parë (FOTO) Vajza e ish-deputetes së Partisë Demokratike, Majlinda Bregu, është kthyer tashmë në një nga femrat e showbiz-it shqipta
Vajza e ish-deputetes provokon sërish, nga shezlongu me përqafime të nxehta (FOTO LAJM) Ish-deputetja e Partisë Demokratike Albina Deda e pranoi publikisht se fotot provokuese ja realizon ajo, por e bija ka r
Mes palmave, bikinit dhe diellit: Vajza e ish-deputetes së PD e "djeg" në jug (FOTO LAJM) Vajza e ish-deuptetes së PD është kthyer ndër vajzat shqiptare më të ndjekura në rrjetet sociale duke fituar kështu edhe
Ndërroji ndonjëherë! Fansi kap mat vajzën seksi të ish-deputetes demokrate (FOTO LAJM) Vajza e ish-deputetes demokrate Albina Deda ka tërhequr vëmendjen sot në rrjetet sociale me fotot e saj, por duket se jo
Vajza e ish-deputetes demokrate nuk përmbahet në Instagram (FOTO LAJM) Vajza e ish-deputetes demokrate, Albina Deda ka pozuar me bikini duke treguar linjat e saj perfekte. Herë pas here bu
U bë nënë për herë të dytë, zbulohet emri i fëmijës së ish-deputetes shqiptare (FOTO LAJM) Ditën e sotme u bë me dije lajmi se, ish-deputetja Klajda Gjosha u bë nënë për herë të dytë. Klajda solli në jetë një