999 rezultate për

ish-burri

Trondit 35 vjeçarja: Ish-burri abuzonte s*ksualisht me mua, ndërsa nipi me vajzën Një 35-vjeçare ka bërë një rrëfim tronditës, ku tha se vajza e saj, vetëm 13-vjeçe, është përdhunuar nga djali i xhaxhai
Dyshonte se gruaja e tradhtonte me ish-burrin, detaje nga vrasja e Ahmet Toskës Detaje të reja zbardhen nga ngjarja e rëndë e ndodhur pak ditë më parë, ku u ekzekutua në sy të bashkëshortes Ahmet Tosk
Rrahu dhe i theu telefonin ish-burrit, arrestohet 35 vjeçarja në Vlorë Një 35-vjeçare është arrestuar nga policia e Vlorës pasi akuzohet se një ditë më parë ka ushtruar dhunë fizike ndaj ish-
Gruaja sherr me ish-burrin: Më detyroje të takoja zonjën që ishe lidhur! (VIDEO) Rubrika “Shihemi në gjyq”, në Tv Klan solli ditën e sotme historinë e pazakontë të dy ish-bashkëshortëve. Para 3 vitesh,
Dhuna nuk ka gjini! Gruaja shkelmon ish-burrin në mes të servisit, ia heq nga dora polici Dhuna nuk ka gjini! Një 35 vjeçar me profesion teknik, kallëzoi në komisariatin numër katër ish bashkëshorten e tij për
Në kërkim për dhunë, arrestohet ish-burri i këngëtares së njohur shqiptare Mentor Hadërgjonaj, një nga personazhet e dikurshëm të dosjes “Kokaina”, një histori ndërkombëtare e antidrogës përgjatë
La jetime 3 fëmijë! Ish-burri vret ish-gruan dhe vëllain e saj në oborrin e shtëpisë Një ngjarje e rëndë ka tronditur mbrëmjen e sotme Mirditën. Vëlla e motër janë gjetur pa jetë në oborrin e banesës. V
"19 herë e martuar, thotë jam e virgjër", përballja e papritur e gruas me ish-burrin live në emision Një tjetër histori është bërë publike ditën e sotme në studion e emisionit me "Me zemër të hapur" ku burri ka braktisur
A e tradhtoi ish-burrin me Mark Frrokun? Rudina Dembacaj i jep fund dilemave Aktorja e humorit, Rudina Dembacaj prej shumë kohësh e përfolur për jetën private në media ka rrëfyer ndarjen nga ish-ba
Dëshmia e gruas i lë pa fjalë të gjithë: Ish-burri ka pasur 50 gra, i nxirrte lakuriq Rubrika “Shihemi në Gjyq” në emisionin “E Diela Shqiptare” në Tv Klan solli historinë e pazakontë të zonjës Deliko, e ci
Gruaja rrëfen historinë tronditëse me ish-burrin polic: Na rreshtonte në shtëpi dhe... Rubrika “Shihemi në Gjyq” në emisionin “E Diela Shqiptare” ka sjellë sot historinë e dhimbshme të zonjës Deliko. Ajo ka
Ish-burri i parë i këngëtares shqiptare kryen vetëvrasje (FOTO LAJM) Franco Ciani, 62 vjeç, këngëtar, producent dhe muzikant, burri i parë i Anna Oxa, kreu vetvrasjevrau të enjten e kaluar
Ish-burri i hodhi qumësht të nxehtë në fytyrë, 25-vjeçarja rrëfen skenën e tmerrshme 25-vjeçarja, nënë e dy fëmijëve ka rrëfyer edhe njëherë ngjarjen e rëndë ku bashkëshorti e ka dhunuar duke i hedhur qumë
LIBRAZHD/ Ish-burri hyn nga dritarja dhe djeg me qumësht gruan në sy të 2 fëmijëve Ai tani është brenda, nuk kam më frikë…!” Këto fjalë thotë mes lotësh një grua me historinë e trishtë me një ish-bashkës
Akuzoi ish-burrin për tradhti, aktores i dalin të palarat në shesh Ka bërë bujë deklarata e fundit e aktores Demi Moore e cila në librin e saj biografik "Inside out", ka pranuar se ka tra
"Ish-burri më kërcënon me fotot intime", gruaja kërkon ndihmë në emision Në emisionin “Me Zemër të Hapur” në News 24, vazhdoi të trajtohej historia e çiftit të azilantëve të cilët pas divorcit
"Ish-burri rreh brutalisht dhe nxjerr jashtë shtëpisë gruan në Lezhë" Ish-kryeministri, Sali Berisha së funmdi ka publikuar një denoncim të ardhur nga nja avokate në Facebook-un e tij ku thu
"Ik vrit veten", gruaja shpërthen keq ndaj ish-burrit Dy ish-bashkëshortë, Andoneta dhe Fatosi nga Vlora, vijnë sot përballë njëri-tjetrit në seancën e ndërmjetësimit në rubr
"600 euro për provim", studenti ia thotë troç Ramës për ish-burrin e Lindës Ashtu siç ka pranuar edhe vetë kryemnistri, Edi Rama, qindra studente kanë dërguar mbrëmjen e djeshme dhe sot mesazhe n
Çudira alla-Kardashianësh, Kortney në pushime me ish-burrin dhe të dashurën e tij Kourtney Kardashian dhe Scott Disick janë prova e gjallë se prindërit bëjnë gjithcka për fëmijët. Dy ish- bashkëshort