999 rezultate për

ish-banorja

Ish-banorja e BBA nxjerr të palarat: S’na jepnin ushqim Ata ishin ndër të parët që kanë dalë nga edicioni i 9-të i Big Brother Albani. Ndoshta pak kush e kujton Gerta Shinon
E fejuar prej një muaji, ish-banorja e BB habit fansat Ish-banorja e "Big Brother 1", Ilda Gega ndonëse kanë kaluar vite vazhdon të mbahet mend nga të gjithë. Tanimë Ilda
Ish-banorja e BB na prezanton na prezanton me djalin 1-muajsh (FOTO LAJM) Dy ish-banorët e “Big Brother”, Klaudja Veseli dhe Arsim Berisha para një muaji u bënë prindër për herë të parë. Çifti i
U kap mat me “të fortin” e Durrësit, shpërthern ish-banorja e BB: U lodha (FOTO LAJM) Xhesila Pere njihet si një nga vajzat pa komplekse të showbiz në Shqipëri. E bërë e famshme në një reality-show në Shqip
E tallën për veshjen, ish-banorja e BB reagon për Eni Koçin Pak kohë më parë, këngëtarja bukuroshe Eni Koçi u komentua në rrjetet sociale, pasi ajo publikoi foto ku shfaqej e veshu
Pas rrëfimit ''prekës'' të Lorit, ish-banorja e BB i kthehet troç (FOTO LAJM) Ditën e djeshme, Lori Hoxha uroi festën e 8 marsit me një status ku shprehej sesa krenare ishte që që prej ndarjes nga j
Ish-banorja e "BB" tregon historinë e veçantë se si u njoh me bashkëshortin (FOTO LAJM) shte një ndër finalistet e “Big Brother 7” megjithëse nuk arriti të rrëmbente çmimin e madh të 100 milionëve. Një aventu
Ish-banorja e “BB9“ do të konkurrojë përsëri në një reality-show Ajo ishte një ndër finalistet e “Big Brother 9”, por që nuk arriti të triumfonte për të rrëmbyer vendin e parë. Të g
Ish-banorja e BB sapo i bëri flokët “pink” dhe i shkojnë kaq shumë (VIDEO) Ish-banorja e Big Brother 9 ka bërë një ndryshim drastik dhe për më tepër të guximshëm. Bëhet fjalë për Ambra Mujin v
Ish-banorja e “Big Brother” në lidhje të re Ajo krijoi një lidhje gjatë edicionit të tetë të “Big Brother”, por menjëherë sapo dolën nga shtëpia gjithçka përfundoi
Ish-banorja e “Big Brother” ndryshon pamjen, nuk do ta njihni më Ajo është një ndër banoret më të komentuarat ë “Big Brother”. Mediat kanë shkruar vazhdimisht për Fiorentina Halilin sid
Ish-banorja e Big Brother: Kur të rritem dua të bëhem si Vera Grabocka! “Dance With Me 4” është drejt fundit dhe personazhet pjesëmarrëse në këtë spektakël tashmë kanë filluar të afeksionohen
Trondit ish-banorja e BB: Vajza ime më fal që nuk të desha (FOTO LAJM) Jona Kalemaj, ish-banorja e “BB7” para disa kohësh dha lajmin e bukur se është në pritje të fëmijës së dytë dhe së fundm
"Çmendet" Genta e BB, publikon foto të tmerrshme pas incidentit (FOTO LAJM) Genta Gjalpi ka qenë një nga banoret më të përfolura të edicionit të 5 të Big Brother. Megjithëse kanë kaluar shumë
Ish-banorja e Big Brother qenka martuar dhe ne s'e dinim?! (FOTO LAJM) Ajo është një nga konkurrentet e edicionit të tretë të “Big Brother Albania”, e cila hyri si një banore e re pas nisjes
Skandaloze, ish-banorja e Big Brother i "fut duart" kërcimtares (FOTO LAJM) Padyshim që një nga banoret më të diskutuara të këtij ediiconi të Big Borther është Armela. Ajo u shqua së shumti për
Sulmon ish-banorja e Big Brother: "Po ça problemi ke me veten o plak, o dak, o trap? Padyshim që të gjithë e mbajnë mend ish-banoren e Big Brother Nedën dhe lidhjen e saj me Ogrenin. Të dy ata u shquajtën
Ish-banorja e “Big Brother” sjell në jetë vajza e saj e parë (FOTO LAJM) Duke qenë se “Big Brother” është një program shumë i ndjekur nga shqiptarët, ndodh që të lidhemi vërtet me banorët dhe t
E keni ditur këtë? Ish-banorja e “Big Brother” është motra e Albano Bogdos (FOTO LAJM) Albano Bogdo është shumë i dashur për publikun shqiptar, megjithatë në familje ai nuk është i vetmi i famshëm. Mësohe
Françeska e lidhur me biznesmenin? Ish-banorja e BB i hedh "benzinë zjarrit” (FOTO LAJM) Vetëm dy ditë më parë, një foto e dyshimtë bëri që Françeska Jaçe të pushtonte mediat online me lajmin se ajo është në n