999 rezultate për

iscon

Njihuni me super-vilën ku u martua e kamura në para Sara Hoxha Sara Hoxha dhe Ledion Liço u kurorëzuar mbrëmjen e kaluar në ndërtesën përrallore të “Villës Erba”. Dyshja e famshme e s
Guardiola e bën të qartë:City nuk do ta transferojë Iscon Gjatë gjithë sezonit është raportuar se trajneri i Manchester City, Pep Guardiola, e pëlqen shumë mesfushorin e Real Mad
Reali tregon ofertën e vetme e cila pranohet për Iscon Real Madridi pranon ta shesë Iscon vetëm ëpr një ofertë 90 milionë euro. Sipas Don Balon, spanjolli nuk është i kënaq
Mourinho sakrifikon shumë për të patur Iscon Unitedi është gati të heq dorë nga De Gea, por vetëm nëse Reali lejon që Isco të transferohet në “Old Trafford”. Davi
City nis ofertën e parë për Iscon Guardiola e ka një nga objektivat kryesore mesfushorin Isco pas shfaqjeve fantastike me Spanjën. Sipas të përditshmes
Chelsea mbetet i interesuari i vetëm për Iscon Sipas Daily Mail, Chelsea pomendon për zëvendësuesin e Eden Hazardin nëse ai i bashkohet Real Madrid gjatë verës. Opsion
Guardiola nuk u dorëzua kurrë për Iscon dhe tani vjen koha që ta marrë spanjollin Manchester City nuk dëshiron t dorëzohet dhe ka gati një fertë prej 85 milionë eurove për Iscon. Spanjolli e kishte r
Chelsea në vend të Eden Hazard do yllin e mesfushës të Real Madridt Chelsea është e gatshme të shmangin rivalët e Manchester United në përpjekjet për të nënshkruar me mesfushorin e Real Ma
United kontakton Iscon: Oferta jonë do të jetë gjithmonë më e mirë se e Cityt Sipas mediumit Diario Gol, njerëzit e afërt të Iscos thuhet se u takuan me zyrtarët e Cityt më parë këtë muaj në një res
Zinedine Zidane kërkon me insistim të shes Iscon Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane ka vendosur të shes Iscon gjatë verës së ardhshme. Isco Alarcon po luan edi
Çmendet gazetari spanjoll, dërgon puthje për Iscon pas golit por pas barazimit... (VIDEO) Gazetari i njohur spanjoll, Tomas Roncero vazhdon të reagojë në mënyra të ndryshme në ndeshjet e Madridit. Ndeshja e
Carvajal turpëron Iscon në stërvitje (VIDEO) Gjatë ditës së sotme, lojtarët Madrilen zhvilluan stërvitjen e fundit para ndeshjes së nesërme ndaj Celta Vigos nga ora
Zidane nuk e ka ndërmen të vazhdojë më me Benzeman titullar Një raport në ABC e konfirmon se Benzema nuk do të jetë në formacion startues në ndeshjet e ardhsme të Real Madrid, Z
Real Madrid blindon Iscon për 5 vitet e ardhshme Ylli i skuadrës së Realit të Madridit, Isco ka rinovuar kontratën me “Los Blankos” deri në 30 qershor 2022. Skuadra m
Verrati: Isha gati ta duartokisja Iscon pasi më kaloi topin midis këmbëve, ishte fantastik Isco dhuroi njëmbrëmje magjike në Santiago Bernabeo dukeshënuar dy gola dhe duke driblaur çdo kënd që i dilte përballë.
Reali i Madridit e siguron Iscon deri në fund të karrierës Isco dhe Real Madrid kanë gjetur akordin për të vazhduar edhe më tejë së bashku. Spanjolli 25-vjeçarë ka rinovuar kon
Nuk kapin Iscon, por kapin makinën aty ia lënë mesazhin Kur Isco arriti në klinikën Sanitas-La Moraleja për kontrollimet e tij mjekësore, gjeti një mesazh të shkruar në dritare
Nga puthja e Ramos me Iscon te sherri i Vazquez me sigurimin, ja çfarë nuk patë në TV (VIDEO) E keni ndjekur me shumë vëmendje finalen e Ligës së Kampionëve? Ndoshta dhe e keni bërë nëse keni qenë tifoz me Realin a
Reali blindon Iscon, e bën lojtarin e 6-të më të paguar Isco pritet të bëhet lojtari i gjashtë më i paguar i Real Madridit. E përditshmja spanjolle "Marca" shkruan se spanjolli
Isco shpëton për pak Real Madridin (VIDEO) Real Madridi ka shënuar një fitore të madhe në minutën e fundit të kohës së rregullt. “Los Blancos” mposhtën ekipin e