58 rezultate për

isco

Isco dhuron spektakėl me Spanjėn (VIDEO) Mesfushori i Real Madrid Isco ka dhuruar spektakėl nė stėrvitjen e fundit me Kombėtaren e Spanjės. "La Roja" po pėrg
Isco, ėndrra e pamundur e Pellegrinit Isco ėshtė ėndrra e teknikut tė Manchester City Manuel Pellegrini. Por sipas asaj qė shkruan tabloidi britanik "Daily Ex
AS: Isco, "i paprekshmi i Ancelottit" Nga alternativė, nga rezervė nė tė paprekshėm. "AS" i dedikon faqen e parė talentit tė Real Madrid Isco, i cili po ktheh
Isco, gjenial edhe i vogėl (VIDEO) Mesfushori i Real Madrid Francisco Roman Alarcon Suarez Isco njihet pėr kėmbėt e tij tė arta dhe pėr teknikėn e lartė nė
Casillas i thurr elozhe Iscos: Do jetė lojtari mė i rėndėsishėm Kapiteni i Real Madridit, Iker Casillas ėshtė i bindur se bashkėlojtari i tij, Isco ėshtė i destinuar pėr tė qenė lojtar
Real Madrid, Isco: S'ka ndarje nė dhomat e zhveshjes Brenda pak kohėsh, Isco ėshtė kthyer nė njė pikė referimi te Reali i Madridit ku arrin tė gjejė nė vazhdimėsi rrugėn e r
Reali mposht Deportivon dhe forcon pozitat nė krye tė renditjes (VIDEO) Reali i Madridit ka mposhtur 2-0 nė fushėn e vet Deportivo La Corunėn. Pėr Realin shėnuan Isco (23’) dhe Karim Benzem
Barcelona: Pogba ose Isco Pogba ose Isco. Ky ėshtė titulli i numrit tė sotėm tė sė pėrditshmes katalanase "Mundo Deportivo", gazetė shumė pranė Ba
Spektakolare! Ja ēfarė i bėn Isco Carvajalit (VIDEO) Dani Carvajal ka qėnė "viktima" e Iscos gjatė stėrvitjes sė sotme tė Real Madrid. Ish ylli i Malagas kreu njė veprim
Goditja e Bale trullos Isco-n (VIDEO) Futbollisti uellsian i Real Madrid, Gareth Bale, shtrin nė fushė shokun e tij tė skuadrės, Isco. Gjithēka ka ndodhur
Isco e Ramos optimistė: E pėrmbysim Atleticon Ka optimizėm nė shtėpinė e Real Madrid pavarėsisht humbjes 2-0 pėrballė Atleticos nė ndeshjen e djeshme. Mesfushori Isco
Del Bosque zbardh listėn anti Bjellorusi dhe Gjermani (FOTO) Vicente Del Bosque ka zbukuar listėn e futbollistėve tė grumbulluar pėr ndeshjen eleminatore tė 15 nėntorit kundėr Bjell
Ancelotti nė dilemė: Do luajė Bale apo do luajė Isco?! Trajneri i Real Madrid, Carlo Ancelotti u shfaq pėrpara mediave pėr tė analizuar situatėn aktuale dhe ndeshjen e radhės
Isco dhuron spektakėl nė stėrvitje (VIDEO) Isco ka pėrfituar shumė mirė nga mungesa e Gareth Bale pėr tė marrė rolin e titullarit te Real Madrid dhe pėr tė treguar
Pa "Gattuson" e tij, Ancelotti ndryshon skemė Pa Khediran ndryshon edhe Real Madrid. Carlo Ancelotti duhet tė startoi nė ndeshjet e radhės me njė formacion krejtė ndr
Malaga kėrkon tė blindojė "Iscon e ri" (VIDEO) Malaga po punon pėr tė blinduar Sergi Danfer, mesfushorin e ri tė datėlindjes 1993, qė sipas tė dhėnave taktiko-teknike
Ramos e Isco "pajtohen" nė Twitter Shumė kujt mund t’i ketė shpėtuar shikimi serioz dhe shumė domethėnės i Sergio Ramos drejt Iscos, teksa ky i fundit po t
Isco-Xavi show, Spanja shkėlqen edhe nė stėrvitje (VIDEO) Kombėtarja e Spanjės po bėn pėrgatitjet e fundit nė prag tė dy ndeshjeve tė fundit eleminatore kundėr Bjellorusisė mė 11
Isco, "Zidane i Ri" i Real Madrid (VIDEO) Francisco Roman Alarcon Suarez, i njohur nga tė gjithė si Isco, po tregon njė formė tė shkėlqyer me Real Madrid. Talenti
"Bale gati pėr derbin, Isco i shkėlqyer" Tė gjithė nė Madrid e prisnin pėr debutimin nė Santiago Bernabeu, por Gareth Bale nuk arriti dot tė zbriste nė fushė nga
 
Nė mbledhjen e dytė tė pėrbashkėt tė Qeverisė shqiptare dhe asaj tė Kosovės qė u mbajt nė Tiranė u nėnshkruan 11 marrėveshje nė fusha tė ndryshme.

Nė mbledhjen e dytė tė pėrbashkėt tė Qeverisė shqiptare dhe asaj tė Kosovės qė u mbajt nė Tiranė u nėnshkruan 11 marrėveshje nė fusha tė ndryshme.