999 rezultate për

isai

Mesazhi i Gold AG: E dua Jezusin sepse jam musliman Gold Ag njihet si njëri prej reperëve më të suksesshëm shqiptar. Përveç kësaj, Goldi është edhe besimtar dhe praktiku
Arditi u nxjerr sekretin live, ku do t’i shohim sërish Bes Kallakun dhe Erion Isain "Kënga magjike” mbylli mbrëmë me sukses edhe këtë edicion të saj. Çmimin e parë e mori Anxhela Peristeri me këngën “
Nuk duhet t'a humbni! Bes Kallaku rrëzohet në skenën e Këngës Magjike (FOTO LAJM) Mbrëmjen e kaluar "Kënga magjike" mbylli spektaklin me sukses duke ia dhuruar çmimin e parë Anxhela Peristeri me këngën
Besi dhe Erioni “me të qeshur me të ngjeshur”, tallen LIVE me Veliajn dhe Metën Në “Kënga Magjike” nuk kanë munguar as batutat e humoristëve dhe prezantuesve Bes Kallaku dhe Erion Isai me personazhet
Pagesa marramendëse që merr Bes Kallaku dhe Erion Isai në Kënga Magjike Moderatorit historik të ‘Këngës Magjike’ në këtë vit të 19 transmetimi i janë bashkuar dhe 7 moderatorë të tjerë. Ndë
Bes Kallaku e Erion Isai ndezin Këngën Magjike me batutat e vajzave seksi (VIDEO) Kënga Magjike është kthyer në një spektakël të vërtetë falë batutave dhe humorit të Bes Kallakut dhe Erion Isait të njoh
Performanca e "dy shoqeve" që ndezi skenën e "Këngës Magjike" (VIDEO) Në këtë edicion të 19-të, të “Këngës Magjike”, Ardit Gjebrea prezantoi festivalin me vajzat simpatike Arjola Shehu dhe N
Fjalët e ndjera të aktorit për ditëlindjen e gruas së tij (FOTO LAJM) Aktori Erion Isai, për ditëlindjen e bashkëshortes i ka bërë një dedikim tepër të ndjerë. Ai ka publikuar një foto dh
Njihuni me reperin pa nofulla që ka sfiduar fatin e tij Reperi Isaiah Acosta ka lindur me një sëmundje të quajtur ‘situs inversus’, e cila nënkupton se pjesa më e madhe e organ
Aktori rrëfen çastin më të dhimbshëm: Humbëm fëmijën e parë në pushime Ish-aktori i spektaklit “Portokalli” Erion Isai i ftuar në emisionin “Rudina” ka treguar ndodhinë më të dhimbshme të je
Erion Isai ndryshon qëndrim: I jam mirënjohës Top Channel U largua nga ekrani për t’u angazhuar në botën politike, ndërsa ishim mësuar ta shihnim çdo javë në “Portokalli”. Ta
Erion Isai dhe Bes Kallaku, në një projekt të përbashkët televiziv Para pak ditësh u mësua se Besart Kallaku dhe Erion Isai do të jenë bashkë prezantues me Ardit Gjebrenë, në festivalin e
Sa para hodhe në dasëm? Aktori e miku i Bes Kallakut tregon hapur shifrën Aktori Erion Isai dhe Bes Kallaku vendosën të largoheshin nga Portokallia pavarësisht viteve dhe roleve të shkëlqyera q
U largua nga Portokallia, flet aktori: Nuk kthehem kurrë në Top Channel Erion Isai ishte një nga emrat e aktorëve të larguar nga portokallia këtë sezon të ri. Së bashku me partnerin Bes Kal
Bes Kallaku dhe Erion Isai ikën nga Top Channel për të shkuar në Tv Klan Bes Kallaku dhe Erion Isai bënë bujë me largimin e tyre nga "Portokallia". U fol shumë në media lidhur me ndonjë de
Braktisën Portokallinë, Bes Kallakun dhe Erion Isain do t’i shihni në Tv Klan Bes Kallaku dhe Erion Isai padyshim që ishin dy “ikonat” e “Portokallisë” por këtë edicion ato vendosën të largoheshin n
Sëmundja e tmerrshme shfaqet në Serbi, shkaktohet nga insektet Në Serbi djegie të lëkurës nuk po marrin vetëm qytetarët që u ekspozohen rrezeve të diellit, por edhe ata që rrinë nën d
Nga pasioni për motorët te tatuazhet, ja kush kufoma që u gjet i vdekur në Zvërnec(FOTO LAJM) Mëngjesin e sotëm është identifikuar kufoma e gjetur në bregun e Zvërnecit të Vlorës më 9 mars. Burime zyrtare nga polic
"Mashtruan" Berishën, Tahiri ka një mesazh për Bes Kallakun dhe Erion Isain Ish-Kryeministri Sali Berisha u fut keqaz në siklet mbrëmë nga një mesazh i rrejshëm i atij që ai e quan "Qytetari Dixhi
Aktori i "Portokallisë" së shpejti baba Aktori Erion Isai së shpejti do të bëhët baba. Me partneren e tij, Ajlin Petrela, aktori dhe regjisori Isai është njohur