999 rezultate për

ironi

Majlinda Bregu ironizon hapur Bashën: Nuk kemi ngelur të gjithë te mbledhje, zbritjet! Majlinda Bregu tashmë Sekretare e Pergjithshme e Kshillit te Bashkepunimit Rajonal, është bërë prej kohësh aktive në rrj
HOROSKOPI/ Do dëshironi qe dita te mos mbaroje kurrë, shenja me fat Dashi Ju sillni energji pozitive në punën tuaj, bashkëpunimet e reja po shkojnë mirë dhe mund të merrni një propozim
Plas mes Melisës dhe ish-banorit të "Big Brother": Ironitë e tua të neveritshme (FOTO LAJM) Një tjetër sherr është hapur së fundmi e këtë herë bëhet fjalë për ish-banorin e "Big Brother", Damiano Agalliun dhe kon
Basha vijon me ironitë: Zbulon "Tiren" brenda qeverisë Kryedemokrati Lulzim Basha, ka vijuar replikat me kryeministrin Rama në lidhje me situatën e përmbytjeve në vend. Kry
Rama ironizon Metën: Presidenti është në kërkim të komardares Kryeministri i vendit, Edi Rama gjatë konferencës për shtyp ditën e sotme i ka dhënë edhe një përgjigje akuzave të presi
"Sa kushton xhupi": Rama i përgjigjet komentuesit, por nuk kursen ironitë Në lidhjet e drejtpërdrejta të kryeministrit Edi Rama apo në postimet e ndryshme që ky i fundit bën në rrjetet sociale,
Kessie i pagabueshëm në penallti, ironi me Ibran: Po ia mbajti, le ta gjuajë ndonjë Që nga momenti kur Frank Kesi u rikthye të gjuante penalltitë, duke marrë vendin e Zlatan Ibrahimoviç, ai nuk ka humbur
"Edhe Marsianët të vijnë, e dallojnë që VAR-i është i Madridit", Laporte ironizon Real Madridin Ky muaj do të vendosë edhe fatin e presidencës së Barcelonës, teksa kryesia do i drejtohet zgjedhjeve më datë 24. Joan L
Manjani rrëfen betejën me COVID-19, por nuk kursen as ironitë ndaj Ramës Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani me anë të një reagimi bë rrjetet sociale ka treguar eksperiencën e tij me korona
Koeman nuk i kursen ironitë me Realin: Nuk e kuptoj VAR-in, të gjithë e dinë që ajo e Ramosit ishte penallti Ronald Koeman del hapur kundër arbitrave në kampionatin spanjoll, pas polemikave për ndeshjen Eibar-Real Madrid, ku u mo
Berisha ironizon propozimin e Ramës për ministrin e Brendshëm: Zgjodhi burrin e ish gruas së tij! Ish kryeministri Sali Berisha ka reaguar për propozimin e Ramës që të emërojë Bledi Çuçin në postin e Ministrit të Brend
Në krevat me partnerin, Gerta e "BigBrother" ironizon Anën e "Përputhen" (FOTO LAJM) Foto e Anës dhe Arjonit është bërë temë diskutimi jo vetëm në "Përputhen", por edhe në media e rrjete sociale. Së fundmi
Noizy del kundër protestës dhe ironizon artistët: Të ndihmojmë familjen e Klodianit (FOTO LAJM) Përmes një postimi në Instagram, Noizy i ka bërë thirrje artistëve t'i bashkohen për të ndihmuar familjen e Klodian Rash
"Do t'u ngelet në dorë", Thirrja e qytetarit: Lironi protestuesin që keni në qeli së është me ilaçe Protestuesit akuzuan policinë e shtetit se ka ushtruar dhunë ndaj personave që ka shoqëruar dhe arrestuar në ditët e fun
Nga muaji shkurt duhet ta pranoni këtë rregull të WhatsApp, nëse dëshironi ta përdorni WhatsApp prezanton kushte të reja përdorimi dhe kushdo që nuk i pranon ato do ta humbasë të drejtën e qasjes në atë plat
Ermali nuk ia përton Laert Vasilit pasi e ironizoi: Të ka lënë me traumë dhuna e babait (FOTO LAJM) Paketa e trajnimit e Ermal Mamaqit është kthyer në një çështje debati edhe në studiot televizive. 2 ditë më parë Mamaqi
Mediu ironizon me kërkesën e Ramës për një mandat të tretë: Mendon se është mbi zotin Kryetari i Partisë Republikane, Fatmir Mediu përmes një lidhjeje të drejtpërdrejt me emisionin Aktualitet, ka folur rret
Bes Kallaku ironizon hapur: Mos ma harroni këtë shokun, do paguajë gjobën e Ijes Bes Kallaku ka reaguar pasi policia gjobiti administratorin e lokalit ku organizoi festën e 35-vjetorit të lindjes, pezu
Rama ironizon keq Bashën: Një kryeministër që flet në gjumë dhe fle në këmbë! Kryeministri Rama ka reaguar menjëherë pas akuzave të kryedemokratit Basha, i cili e akuzoi për keqmenaxhim të situatës
Murrizi ironizon partitë politike: Gjithë ditën zihen e natën bëjnë atë që s'thuhet Deputeti Myslim Murrizi ka thënë gjatë fjalës së tij në Kuvend se amendamenti për partitë ka mbetur i pazgjidhur, ndërsa