999 rezultate për

irma

Veprimi heroik i babait për të mbrojtur djalin gjatë sulmit terrorist në Zelandën e Re Gjithçka ndodhi në formë të papritur, ku 28-vjeçari Brenton Tarrant shkoi në xhami dhe fillojë të qëllonte me breshëri n
Historia që përloti botën, babai sakrifikon jetën për të birin (FOTO LAJM) Një djalë 2-vjeçar u shpëtoi breshërisë së plumbave nga veprimi heroik i babait të tij gjatë sulmit me armë në xhami në
“Mos harroni fasulet”, Aurela Gaçe thumbon ata që shesin mend për firmatot Aurela Gaçe duket se këtë herë është acaruar shumë nga ata “që nxjerrin akoma në pah firmat e rrobave”. “Mundohem të
Firma e fundit për djegien e mandateve, Nishani i shkon në zyrë Bashës Një ditë pas vendimit se PD do të djegë mandatet parlamentare, kreu i Këshillit Kombëtar, Bujar Nishani ka shkuar të tak
Dy vite pa bashkëshortin, këngëtarja emocionon me fjalët Këngëtarja e njohur Irma Libohova rreth 2 vite ma parë humbi njeriun më të shtrenjtë bashkëshortin e saj Besnikun. Ai
Zhytyr në Gucci dhe Louis Vuitton, Morena e pangopur me firma luksoze (FOTO LAJM) Morena Taraku shquhet për fotografitë e saj provokuese dhe stilin e kuruar që ka. Ajo preferohet dhe është shumë e k
Irma Libohova tregon për herë të parë nofkat që i ka pasur në fëmijëri Mbrëmja e të mërkurës që lamë pas na ktheu pas në retrospektivë, në Soiree me Jonida Shehun. Robert Radoja, Suzana Tu
Privatizohet Kanioni i Holtës, firma bllokon hyrjen (FOTO LAJM) Pasuritë Natyrore Kombëtare në Shqipëri shpesh herë kanë shkuar drejt shkatërrimit nga vetë dora e shtetit. Por përv
"Gjiknuri jep leje për 500 shpime nafte me 2.5 ton tritol" “Shoqata Zagoria” ditën e sotme ka reaguar me anë të një postimi në rrjetet sociale, ku shkruhet se një katastrofë prite
SHBA nis hetimet për unazën e re (DOKUMENT) Shqipëria duket se po ndeshet me një skandal të ri korrupsioni, lidhur me një prej kompanive që ka fituar tenderin për n
Avokati dënon hedhjen e firmave nga Rama dhe Haradinaj në flamur: Përdhosje! Avokati kosovar, Dastid Pallaska e ka konsideruar firmosjen e flamurit shqiptar nga Rama dhe Haradinaj një përdhosje.
Gjithë jetën i njëjti look, këngëtarja tregon sekretin që fshihet pas balukeve Këngëtarja Irma Libohova ka habitur gjithnjë publikun pasi ajo nuk e ndërron kurrë lookun e saj, e kemi parë përherë ash
Irma Libohova shpërthen në lot 50 vitet në skenë, me një repertor të gjerë e të larmishëm, me hite pa kohë e me këngë që i këndon me të njëjtin emocion
Shqipëria do të kthejë në Greqi trupin e Kacifas Vrasja e terroristit grek Kostandinos Kacifas pas një shkëmbimi zjarri kndër RENEA-s, ka sjellë tensione mes dy vendeve,
Marotta hakmerret ndaj Juves, gati firma me rivalët e përbetuar Largimi i Guseppe Marotta nga skuadra e Juventusit ngriti shumë pikëpyetje. Shumë fjalë dolën se ai u largua për shkak t
“Xhisiela syzet 400 euro, unë me rroba të dhuruara", gazetarja bën pyetjen që na shqetëson të gjithë Xhisiela Maloku së fundmi ka tërhequr vëmendjen e opinionit publik për shkak të luksit që ajo po jeton. Disa ditë më
A do të na i kontrollojnë serbët telefonatat tona? Pritet firma e Ramës “Telekom Serbia” ka kërkuar zyrtarisht autorizimin e qeverisë shqiptare për të blerë “Telekom Albanian”. Top Channel rap
Adelina Tahiri i rikthehet blerjeve të luksit pas lindjes së fëmijës (FOTO LAJM) Këngëtarja është bërë nënë muajin e kaluar. E meqë gjatë kësaj kohe i është përkushtuar vetëm djalit të saj, Adelina Tah
Kaq para paguajnë sponsorët për këta 10 futbollistë Futbollistët njihen si njerëzit më të paguar në botë dhe kjo është e drejtë pasi përveç pagave sezonale nga klubet e tyr
Nigeri: Piratët rrëmbejnë 12 pjesëtarë të një anijeje mallrash zvicerane Piratët kanë rrëmbyer 12 pjesëtar të një ekuipazhit të një anije mallrash zvicerane që po lundronte në ujërat nigeriane.