999 rezultate për

irlandezit

I mjaftuan 40 sekonda ndaj Cerrone, McGregor: Do të rikthehem kampion bote Vetëm 40 sekonda i kanë mjaftuar Conor McGregor për të mposhtur Donald "Cowboy" Cerrone në eventin UFC0-246, zhvilluar m
Rikthim i frikshëm i McGregor, triumfon pas 40 sekondave (VIDEO) Vetëm 40 sekonda i kanë mjaftuar Conor McGregor për të mposhtur Donald “Cowboy” Cerrone në eventin UFC0-246, zhvilluar m
Publikohen pamjet e arrestimit të McGregor (VIDEO) Një kamera e vendosur në trupin e një polici ka zbuluar momentin e arrestimit të irlandezit Conor McGregor rreth një mua
U frikësua deri në palcë nga Khabib, rrjeti tallet keq me Drake-n (FOTO LAJM) Drake është një ndër fansat më të mëdhenj të Conor McGregor, por gjatë ditës së djeshme ai pati momente shumë të vështir
Doktori shqiptar i shpëton jetën irlandezit në avion Kardiokirurgu i njohur shqiptar që jeton dhe punon në Irlandë Kristo Papa ka shpëtuar jetën një pasagjeri të avionit ku
Trajneri i McGregor tregon se kur do të kthehet në ring Kampioni i Botës Trajneri i McGregor, ka rrëfyer se ëshë e sigurtë, pavarësish se ajo është shtyrë për një periudhë tjetër. Irlandezi end
“Lufta” epike mes lakuriqit të natës dhe irlandezit bëhet hit në internet (VIDEO) Një irlandez që mundohej të largonte një lakuriq nate nga shtëpia e tij është bërë i njohur në të gjitha rrjetet sociale