999 rezultate për

irina

Irina Shayk: Gjyshja ime, spiune e Stalinit (FOTO LAJM) Top modelja ruse Irina Shayk, njohur edhe për lidhjen e saj me yllin e Real Madrid Cristiano Ronaldon, ka treguar në një
Irina dhe CR7, garë zhveshjeje (FOTO LAJM) Të bashkuar në jetë, të ndarë në një set xhirimesh. Cristiano Ronaldo dhe Irina Shyak, janë çift që prej 2010 dhe janë n
Rita ëngjëlli i dritës, Irina ëngjëlli i errësirës (FOTO LAJM) Këngëtarja nga Kosova me famë botërore Rita Ora mund të ketë qenë e rrethuar nga modelet të martën në mbrëmje, por kjo n
Irina: Cristiano di çfarë të më japë (FOTO LAJM) Irina Shayk ka dhënë një intervistë për "Sports Illustrated", ku ka folur për lidhjen e saj me yllin portugez të Real Ma
Irina Shayk si Marylin Monroe Një javë më parë, Irina Shayk pozoi nudo për fotografin Sebastian Faena duke tërhequr vëmëndjen e të gjithë botës, ndërs
"Shtatëzania" e CR7-ës nuk ishte për Irina-n (VIDEO) Cristiano Ronaldo e festoi golin e tij të tretë në fitoren e djeshme në "Turk Telekom Arena" duke futur topin nën bluzë
Irina i "jep zemër" Cristianos (FOTO LAJM) Në një kohë kur blerja e Gareth Bale nga Real Madrid për 100 milionë euro dhe largimi i Mesut Ozil te Arsenal për 50 mil
Irina Shayk krenohet me gjyshet e saj (FOTO LAJM) Irina Shayk, e dashura e Cristiano Ronaldos, është duke shpenzuart disa ditë pushimi pranë familjes së saj në Rusi. Supe
Irina Shayk kujdeset për linjat e saj (FOTO LAJM) Modelja e njohur ruse dhe e dashura e yllit të Real Madrid Cristiano Ronaldo, Irina Shayk, është fotografuar teksa ka qe
Irina Shayk: Më pëlqen të stërvitem Irina Shayk është një nga modelet më të famshme të momentit dhe në një intervistë për versionin rus të revistës ‘GQ’ e d
Irina Shayk harron "mbërtheckat" (FOTO LAJM) Kthim mbrapa në kohë për setin fotografik të stilistit italian me famë botëtore Roberto Cavalli. Protagonistja e këtyre
CR7 dhe Irina së bashku në New York (FOTO LAJM) Ylli portugez i Real Madrid pasi kaloi disa ditë pushime në shoqërinë e disa miqve në Florida ka kaluar tashmë në New Yo
Irina Shayk, rrezatuese si gjithmonë (FOTO LAJM) Irina Shayk mbetet një prej femrave më tërheqëse të botës, pavarësisht nga veshja e saj. 27-vjeçarja, e shumëkërkuar për
Aspirina kundër depresionit Në Universitetin e Melburnit në Australi shkencëtarët kanë bërë një studim, i cili tregon se aspirina mund të luftojë de
Irina Shayk shkëlqen në Kanë (FOTO LAJM) Top-modelja ruse Irina Shayk, njëkohësisht edhe e dashura e yllit portugez të Real Madrid Cristiano Ronaldo, ka qënë pro
Irina harron CR7-ën, relaks në Bahamas (FOTO LAJM) Irina Shayk ka publikuar disa foto në Facebook që tregojnë super-modelen ruse, e dashura e Cristiano Ronaldo, teksa kalo
Tradhëtia e CR7-ës, Irina ikën nga shtëpia Të gjithë do të ishin të mendimit se një mashkull që e tradhton një bukuroshe siç është supermodelja ruse Irina Shayk, d
Irina Shayk "ngre temperaturat" (FOTO LAJM) Irina Shayk tregon aftësitë e saj në oborr në setin më të fundit fotografik, ku "ngre temperaturat" duke u freskuar me u
Aspirina kundër kancerit Një studim shkencor i Universitetit të Kansasit, SHBA tregon se konsumimi i aspirinës ngadalëson përhapjen e tumorit të
Irina Shayk refuzon të presë fanellën e Messit (VIDEO) Në një parti të MTV në Greqi, top-modelja ruse Irina Shayk është provokuar nga një gazetar grek. E dashura e yllit të Re