999 rezultate për

irina

Irina dhe CR7: "Historia e Shekullit" me Mario Testinon (FOTO LAJM) Cristiano Ronaldo dhe e dashura e tij Irina Shayk kanë pozuar për fotografin e famshëm peruan Mario Testino. Çifti i fam
Irina Shayak kjo "nusja e herkulit" Bukuroshen ruse,Irina Shayk, përveç modës, tashmë do e shihni edhe si aktore. Shayak do të debutojë në botën e kinema
Irina dhe CR7 shijojnë ndeshjen e basketbollit (FOTO LAJM) Cristiano Ronaldo është parë i relaksuar pas kualifikimit në çerekfinalet e Champions League dhe disa ditë para përballj
Irina zbukuron mbrëmjen gala (FOTO LAJM) E ftuara e nderit në ceremoninë gala të "Spa Awards 2014" në Baden-Baden, Gjermani, Irina Shayk nuk i zhgënjeu as këtë h
Irina Shayk shkëlqen në festën e Oscar (FOTO LAJM) Irina Shayk mahnit në festën e organizuar nga Vanity Fair pas ndarjes së çmimeve Oscar. E dashura e yllit portugez të Re
Irina bën xheloz Ronaldon (FOTO LAJM) Cristiano Ronaldo dhe e dashura e tij, Irina Shayk, kanë diçka të përbashkët në jetën e tyre profesionale...kontaktin me
Super-Irina në përvjetorin e "Sports Illustrated" (FOTO LAJM) E dashura e Cristiano Ronaldos, supermodelja ruse Irina Shayk mori pjesë në eventin "Barbie", që u zhvillua me rastin e
Irina Shayk gati për "Sochi 2014" (FOTO LAJM) Më 7 Shkurt, sytë e të gjithë botës drejtohen nga Rusia. Në qytetin e Sochit nisin Lojrat Olimpike Dimërore. Mes shumë s
Irina Shayk "pushton" Barcelonën (FOTO LAJM) Irina Shayk mori pjesë në javën e modës që zhvillohet në Barcelonë. Modelja ruse, njëkoshësisht e dashura e yllit të Rea
Irina: Cristiano e meritonte më parë "Topin e Artë" (FOTO LAJM) Irina Shayk do të marrë sot në javën e modës në Barcelonës, por bukuroshja ruse ka qënë në qytetin katalanas që ditën e
Irina Shayk, e bukur edhe pa përkujdesje (FOTO LAJM) rina Shayk është mësuar që të jetë në vëmendjen e kamerave dhe aparatëve fotografikë, përballë të cilëve ajo është gjith
Irina Shayk, qejf pa CR7-ën (FOTO LAJM) Update - Fundshpina e saj? Një copëz parajsë në tokën meksikane. Kjo është Irina Shayk, e cila ka postuar disa foto mahn
Irina e "harron" shpejt vdekjen e gjyshes (FOTO) Ndërrimi i viteve për Irina Shayk, nuk ishte më i miri pas vdekjes tragjike të gjyshes së saj në ditët e fundit të 2013-
Top 5 i "Sports Illustrated" (FOTO LAJM) Në një kohë që Cristiano Ronaldo ëndërron "Topin e Artë", e fejuara e tij Irina Shayk duhet të kënaqet me vendin e tretë
CR7 me Irinën dhe ish-in në të njëjtin vend (FOTO LAJM) Cristiano Ronaldo po mundohet ti shijojë në maksimum pushimet dimërore duke marë me veten të dashurën e tij top-modelen
Përdorimi i Aspirinës mund të jetë i rrezikshëm Aspirina është e rekomanduar për miliona njerëz në mbarë botën, të cilët çdo ditë marrin nga një Aspirinë, në mënyrë që
E dashura e CR7-ës, këngëtare festash (VIDEO) E dashura e Cristiano Ronaldos, top-modelja ruse Irina Shayk, çmend të gjithë fansat e saj, por edhe yllin e futbollit b
Irina Shayk bëhet me seksi për festa (FOTO-VIDEO) Me rastin e festave të fundvitit, Modelja Irina Shayk ka pozuar për kalendarin e revistës "LOVE". Bukuroshja shfaqet në
CR7 dhe Irina në Madeira, nuk mungojnë "ngacmimet" (FOTO LAJM) Ylli portugez i Real Madrid, Cristiano Rinaldo ka hapur në Madeira të Portugalisë të dielën muzeun e tij privat të quajt
Irina Shayk dhe dashuria për kafshët (FOTO LAJM) Modelja Irina Shayk, e njohur edhe nga lidhja e saj me futbollistin Cristiano Ronaldo, ka dalë në mbështetje të kafshëve