999 rezultate për

irina

Hiqni dorë nga aspirina, farat e domates më të mira Disa studime klinike, kanë zbuluar se farat e domates përmbajnë një xhel natyral i cili përmirëson qarkullimin e gjakut
Irina Shayk: Nuk dua të dukem perfekte (FOTO LAJM) Irina Shayk nuk dëshiron të duket "e përsosur" gjatë gjithë kohës. Modelja 33-vjeçare njihet për bukurinë e saj të ja
Çfarë i bënë njësoj Bes Kallakun dhe Irina Shayk? As që ju shkon mendja (FOTO LAJM) Është një nga modelet më të komentuara në media, Irna Shayk së fundmi bëri bujë të madhe pas ndarjes të Bradley Cooper.
Gigi Hadid dhe Irina Shayk kapen për flokësh dhe e bëjnë publike (VIDEO) Irina Shayk ka pasur një përleshje me dy super modelet tjera botërore, Gigi Hadid dhe Joan Smalls. Tre yjet e botës s
Pas ndarjes nga bashkëshorti, modelja e famshme shfaqet më në formë se kurrë (FOTO LAJM) Modelja e njohur ruse Irina Shayk është një personazh tejet i përfolur në mediat rozë për shkak të jetës së saj personal
U nda nga Bradley Cooper, Irina Shayk shihet në krahët e këtij mashkulli (FOTO LAJM) Bukuroshja Irina Shayk njihet si një modele shumë e njohur në arenën ndërkombëtare për shkak të bukurisë së saj si dhe m
Irina Shayk vetëm me të brendshme para pasqyrës (FOTO LAJM) Modelja e njohur ruse, Irina Shayk është ndër femrat më të kërkuara në planet. Ajo ka një karrierë të gjate dhe të su
10 përdorimet e tjera çudibërëse të aspirinës Ky ilaç që quhet mrekulli mjekësore, në fakt u zbulua falë pemës së shelgut. Por, përveçse për të qetësuar dhimbjet, asp
Nga Kardashian te Irina, 30 të dashurat të CR7 (FOTO LAJM) Cristiano Ronaldo është padyshim një nga futbollistët më të mirë në botë dhe për këtë flet karriera e tij e pasur me tro
Jo pak njerëz kanë probleme me zbokthin, kjo është zgjidhja Aspirina është një nga analgjezikët (barna kundër dhimbjeve) më të përdorur. Është e mundur që të gjendet në çdo shtëpi.
Irina Shayk nis pushimet në det, fansat sytë nga bikinit e saj (FOTO LAJM) Supermodelja Irina Shayk ka treguar trupin e saj të tonifikuar në bikini të zeza derisa po pushon në Miami disa javë par
Të gjithë kundër Gagës: Sa nuk e puthi në sy të gruas aktorin Të dielën, Lady Gaga dhe Bradley Cooper do të rrënjoseshin thellë në historinë e çmimeve Oscars, përmes një performance
Pas fjalëve se i shoqi e tradhton, Irinës i prish mbrëmjen vjehrra (FOTO LAJM) Ky ndoshta do të mbahet mend si një nga Oscar më të trishtë për modelen Irina Shayk. Nuk mjaftuan përfoljet se partneri
Asgjë për veten! Irina Shayk tregon arsyen e vendimit drastik (FOTO LAJM) Marrëdhënia e Irina Shayk dhe Bradley Cooper është rreptësisht kufizuar për mediat dhe fansat e tyre. Modelja dhe regjis
Rrëfehet Irina Shayk, zbulon arsyen e ndarjes me Cristiano Ronaldon (FOTO LAJM) Modelja Irina Shayk, ish-e dashura e Cristiano Ronaldos, ka treguar sesi përfundoi historia e saj e dashurisë me yllin e
E tmerrshme/ Mori celularin në dush, vajza humbet jetën 15-vjeçares Irina Rybnikova e cila mbante gjithmonë me vete celularin i ka kushtuar jetën. Vajza kishte vendosur në kar
Iphone i merr jetën sportistes ruse Një qark i shkurtër elektrik, ndërsa ishte duke u larë në vaskë, i ka marrë jetën sportistet ruse Irina Rybnikova. Burim
Magjia që bën aspirina në flokët tuaj Aspirina i bën flokët të butë, të shkëlqyeshëm dhe të bujshme, ndërkaq shumica e femrave kanë përvojë pozitive me elimin
Si në filma, djali rigjen vajzën e fëmijërisë dhe martohet Dashuria ndonjëherë vjen tek ne në format më të cuditshme të mundshme. Kështu dy të rinj janë dashuruar me njëri-tjet
Irina Shayk i jep "shuplakën" e radhës Ronaldos (FOTO LAJM) Irina Shayk është ndër modelet më të famshme në botën e modelingut. Për disa vite ajo ka qenë e dashura e yllit portugez