999 rezultate për

irfan

Irfan Hysenbelliu mesazh prekës për humbjen e vëllait: Dhimbje që s’përshkruhet me fjalë Presidenti i "Hysenbelliu Group", Irfan Hysenbelliu ka ndarë një mesazh prekës per humbjen e vëllait të tij, Kasem Hysen
Vrau vëllain e të dashurës, digjet banesa e të afërmit të Manol Rrapajt Ngjarja e vetëm një viti më parë tronditi gjithë Shqipërinë, ku një djalë i ri vrau dy të tjerë për shkak të një konflik
ISHP "zbarkon" në bizneset e dy të infektuarëve, dezinfektohet ambjenti (VIDEO) Pas konfirmimit të dy rasteve me koronavirus në vend, personeli i Institutit të Shëndetit Publik ka shkuar tashmë në amb
Ndahet nga jeta këngëtari shqiptar (FOTO LAJM) Është ndarë nga jeta mbrëmë në orët e vona një nga këngëtarët më të njohur në Kosovë, Irfan Blakçori. Lajmin për ndarjen
Ngriti lart simbolet shqiptare në Tivar, Mali i Zi dënon aktivistin shkodran (FOTO LAJM) Mali i Zi dënon shkodranin e mirënjohur Irfan Domnori për shkak të përdorimit të simboleve shqiptare në një aktivitet në
Në krah me flamurin shqiptar, dëbohet dhe gjobitet shqiptari në Malin e Zi Shqiptari Irfan Domnori 64 vjec nga Shkodra Republika e Shqipërisë, e presin ditë të vështira. Kjo pasi Policia në
Vidhnin makina e i shisnin për pjesë, bien në pranga vëllezërit Policia ka vënë në pranga dy shtetas të cilët akuzohen se kanë vjedhur një makinë "Benz". Në pranga kanë rënë Ermir
Përplasja me armë mes lokalit, policia zbardh ngjarjen në Selitë Policia ka zbardhur përplasjen me armë të ndodhur ditën e djeshme në Selitë ku mbetën të plagosur dy shtetas. "...rre
Meta shfaqet i entuziazmuar, hedh valle mes të rinjve (VIDEO) I ftuar sot në festën që Kryegjyshata e Bektashinjve kishte organizuar me rastin e Vitit të Ri ka qenë Presidenti Meta.
Martesat e përziera mes maqedonasve dhe shqiptarëve Irfan dhe Marionka Ushtelenca janë në martesë mbi 50 vite, ai është shqiptarë e ajo maqedonase, theksojnë se tensionet n
Edhe në Dibër kryeson PS, PDIU vazhdon "luftën" për mandat Në qarkun e Dibrës janë nurmëruar 97 kuti nga 256. Sipas të dhënave të para PS rezulton me më shumë vota 38.91% ndër
Numërohen 60 nga 259 kuti në Dibër, vazhdon kryesimin PS Nga numërimi i 60 kutive nga 259 gjithsej ne qarkun e Dibrës, PS rezulton partia me më shume vota. Rezultati deri tan
E papritur, shikoni sa ka marrë PDIU në Dibër Nga numerimi i 52 kutive nga 259 gjithesej ne qarkun e Dibres, PS rezulton partia me me shume vota. Rezultati deri ta
Kosovari tjetër i vrarë bashkë me Lavdrim Muhaxherin është Irfan Aqifi Irfan Aqifi është kosovari tjetër i cili është vrarë bashkë me Lavdrim Muhaxherin, gjatë një sulmi me dronë të ushtrisë
Kush është shqiptari me dy mbiemra që u kap në Vlorë, koka e një bande drogë në Itali (VIDEO) Disa ditë me parë është bërë i ditur arrestimi i Irfan Ymerajt në Vlorë, i cili ishte i shpallur në kërkim ndërkombëtarë
Pas pesë vitesh pezull përfundon projekti i urës së re në Rrugën “Irfan Tomimi” Pas pesë vitesh e mbetur pezull, ka marrë zgjidhje projekti që ndihmon në qarkullimin e automjeteve në urën te Rruga “Ir
Përdhunon një 39-vjeçare, por ja si hakmerret ajo dy ditë më pas Irfan Gjeçi, 49 vjec, banues në Tiranë është ndaluar nga Policia e Tiranës dhe u referuan materialet në Prokurorinë e kr
Ja çfarë u dëshmua sot në gjyqin për "Kumanovën" "Më 8 maj lagjja ishte shumë e qetë. Jam kthyer nga puna diku rreth orës 10:30-11:00 dhe menjëherë jam shtirë, kam qenë
Ja ligjërata që mund të çojë në burg Irfan Salihun (VIDEO) Prokuroria Themelore në Prizren ka ngritur aktakuzë kundër Irfan Salihut, i cili dyshohet se ka kryer veprën penale "nxi
Prokuroria ngre aktakuzë ndaj imam Irfan Salihut Prokuroria Themelore në Prizren ka ngritur aktakuzë kundër imamit Irfan Salihu. Aktakuza lidhet me dyshimin se, ai ka