999 rezultate për

irena

Alarmuan Tiranën me sirenat ndezur, si Kodi Rrugor ndëshkon shoferët e autoambulancave Ditën e sotme 36 autoambulanca përshkuan bulevardin “Zogu I” me sirena të ndezura, duke shkaktuar sa habi po aq eshe al
Me sirena ndezur, 36 autoambulanca futen në qendër të Tiranës (VIDEO) Kryeministri Edi Rama ditën e sotme ka prezantuar flotën e autoambulancave. Nga pamjet, shihen 36 autoambulanca të cilat
E rëndë! Edi Paloka: COVID-19 më mori nga jeta dy familjarë, shifrat janë manipuluar! "Brenda pak ditesh une humba dy njerez te dashur te rrethit tim familjar, nga COVID-19". Nënkryetari i Partisë Demokr
COVID-19 i merr jetën pedagoges në Universitetin e Tiranës COVID-19 vazhdon të marrë jetë në Shqipëri dhe në të gjithë botën. Ditën e sotme, Irena Bogdani, pedagoge në Universi
Dhimbje në familjen në Përrenjas, pas mësueses vdes edhe i vëllai 6 orë pas mësueses së muzikës, Irena, ka ndërruar jetë edhe i vëllai i saj. Prandaj sot familja Bajlozi ështe përball
Mësuesja në Përrenjas humb jetën nga COVID-19 Koronavirusi i ka marrë jetën një mesueseje në Përrenjas. Abcnews.al raporton se ka ndërruar jetë nga Covid-19, mësu
Nuk e ka rinovuar ende kontratën me Realin, klubi italian ndez "sirenat" për Ramos Lajmi që vjen nga Spanja është jo pak i bujshëm, edhe pse kur bëhet fjalë për merkaton në fazë tratativazh apo aq më pak
Nuk ka paqe për Irakun, dy shpërthime të fuqishme në Bagdad Duket se IRaku tashmë e ka humbur mundësinë për paqe. Dy shpërthime të fuqishme kanë ndodhur para pak minutave në Bag
"Sirena" turke për bomberin e Laçit Sulmuesi i Laçit, Kyrian Nwabueze, është një nga golashënuesit më të mirë në Katgorinë Superiore. I ardhur nga Drita, Nw
Policia rrethon Ambasadën italiane në Tiranë dhe i bie pa pushim sirenave (VIDEO) Një situatë e pazakontë është krijuar sot para Ambasadës italiane në Tiranë. Policë me sirena ndezur kanë rrethuar selin
E PABESUESHME/ Miss Serbia këndon xhamadanin dhe puth hartën e Kosovës (FOTO LAJM) Ketë javë mysafir n’Kosovë Show kanë qenë vajzat që garojnë për “Miss Fidom Kosova 2019”. Vajza nga dyzetë vendet e b
Alarmohen banorët, sirena emergjente në Veri të Mitrovicës (VIDEO) Në mëngjesin e sotëm në Veri të Mitrovicës janë dëgjuar sirena të alarmit emergjent. Klankosova ka siguruar videon dh
"Sirena" angleze për James Rodriguez Kolumbiani James Rodriguez, do të rikthehet te Reali në 15 korrik pasi Bayern ka vendosur mos paguajë 42 milion euro për
Ndizen sirenat për trajnerin e Ajax, Bayern dhe Chelsea në sulm "Nëse vijnë trokasin Bayern dhe Chelsea, sigurisht që ai nuk do t'i refuzonte. Janë mundësi që të vijnë njëherë në jetë"
Presidenca nxjerr 13 kandidatët për Gjykatën Kushtetuese Presidenca ka nxjerrë listën me 13 kandidatë që do të konkurrojnë për një vend vakant në trupën gjykuese të Gjykatës Kus
Ndizen sirenat spanjolle për yllin e Napolit E erdhmja e sulmuesit Belg të Napolit, Dries Mertens me shumë gjasa do të jetë në Spanjë. Sipas "El Pardidazo" Merte
Rrëfimi i shoferit në Librazhd: Rashë në kanal se u tremba nga sirenat e policisë Një aksident i rëndë i mori jetën një gruaje shtatzënë gjatë ditës së sotme në aksin Fier-Levan, ndërsa 4 të tjerë u pla
Zjarrfikësit kroatë braktisin penalltitë sapo dëgjohet sirena e zjarrit (VIDEO) Në një video që po qarkullon në rrjete sociale, tregon se Zjarrfikësit në Zagreb, edhe pse të veshur me fanellën të Kroa
El Khelaifi ndez sirenat: Jam i inatosur, po mendoj për të ardhmen Presidenti i PSG Nasser al-Khelaïfi pas eleminimit ka shprehur hapur zhgënjimin . Ai u paraqit në nëj konferencë për sht
Sirenat e Wengerit bien për Daniele Ruganin Arsene Wenger është një admirues i shtatgjatit të Juventusit Daniele Ruganin, ndërsa mediat italiane me në krye Rai Spor