999 rezultate për

irem

8 këshilla për ta mbajtur makinën në gjendje të mirë (FOTO LAJM) Krahas mirëmbajtjes bazë të makinës që janë kontrolli i nivelit të vajit, filtrat, dhe ndërrimi gomave, shumica e drejtu
Rrëfimi i eskortës: E nisa kur isha 21 vjeçe se doja të vishesha bukur e të mirëmbaja trupin (VIDEO) Dokumentari Unpublished në Euronews Albania investigon fenomenin e “vajzave shoqëruese” dhe sjell rrëfimin e një eskorte
Reshjet e shiut, rruga e Borshit ndahet përgjysmë ARruga E Broshit është ndarë përgjysme në aksin Qafë Llogara-Sarandë si pasojë e reshjeve të dendura të shiut. ARRSH
8 këshilla për ta mbajtur makinën në gjendje të mirë (FOTO LAJM) Krahas mirëmbajtjes bazë të makinës që janë kontrolli i nivelit të vajit, filtrat, dhe ndërrimi gomave, shumica e drejtu
"Mirëmbrëma Luis, këtu janë pyetjet", pyetjet e provimit të farsës të mbajtur nga Suarez në Perugia Jo vetëm akuzat e prokurorëve kundër Juventusit, të raportuara nga Corriere della Sera, të cilat do të kishin penguar he
Greqia blindon kufirin me Turqinë, ndërton gardhin 26 km të gjatë Greqia blindon kufirin me Turqinë, do të ndërtojë një gardh, që për qeverinë helene do të sjellë siguri te qytetarët.
''Boll! 7X7 nuk bëjnë 42'', Rama nxjerr videon: Mirëmëngjes nga unë, Luli dhe shokët e tij (VIDEO) Kryeministri Edi Rama ka zgjedhur t’u urojë shqiptarëve një ditë të mbarë, duke iu përgjigjur akuzave të opozitës në lid
Gjendet i pajetë 60 vjeçari, dyshimet e para Një 60 vjeçar ka ndëruar jetë si pasojë e kontaktit me rrymën elektrike. Ngjarja e rëndë ka ndodhur rreth orës 12:45 të
Pas ushtrisë në Shqipëri arrijnë edhe kompanitë e mirëmbajtjes së rrugëve të Kosovës Ministri në detyrë i Infrastrukturës dhe Transportit, Pal Lekaj, ka autorizuar kompanitë e angazhuara për mirëmbajtje të
Lojtar i madh dhe me zemër të madhe, Muriqi ia plotëson ëndrrën vajzës që vuan nga kanceri 22 vjeçarja, Irem Ayyuce Cinar e cila po lufton me sëmundjen e kancerit e kishte ëndërr t’i takonte futbollistët e Fener
Arrestohet ish-drejtori i mirëmbajtjes në Gjirokastër Policia e Gjirokastrës ka arrestuar Ish-drejtorin e Agjencisë së Mirëmbajtjes në bashkinë e Gjirokastrës, Armand Mamani.
Berisha thotë "Mirëmëngjes" me këtë foto (FOTO LAJM) Ish kryeministri Sali Berisha mëngjesin e sotëm e ka nisur duke publikuar një foto të vjetër të kryeministrit aktual Edi
Ushtrinë maqedonase do ta mirëmbajnë agjencitë private Ministrja e Mbrojtjes, Radmilla Sheqerinska, tha se ideja që agjencitë private t’i mirëmbajnë kazermat është rekomandim
Shqiptarët paguajnë 160 milion euro për rruget, qeveria harxhon më pak: Po të tjerat ku shkojnë? Shqiptarët paguajnë taksa direkte për rrugët gjatë një viti fiskal më shumë se sa qeveria shpenzon për mirëmbajtjen dhe
Pamje horror, momenti kur makina hedh në ajër mirëmbajtësit e rrugës (VIDEO) Janë pamje vërtetë të frikshme ato që vijnë nga Afrika e Jugut ku dy punonjës të një kompanie të mirëmbajtjes së rrugëve
Haradinaj qeras policët me nga një lëng portokalli Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka uruar 11 vjetorin e pavarësisë së Kosovës, duke i shërbyer pjesëtarëve të Po
Furtunë arrestimesh në Ministrinë e Drejtësisë, pranga 4 zyrtarëve Pas një hetimi të gjatë në lidhje me procedurat e tenderimit në Ministrinë e Drejtësisë, ku një prej tyre ishte edhe ska
5 euro për të kaluar në një rrugë ku mund të thyesh qafën (VIDEO) Një luftë e madhe u bë edhe për taksën e Rrugës së Kombit. Rama edhe pse e zbuti taksën, nuk hoqi plotësisht dorë dhe
Miriam Cani thotë mirëmëngjes me bikini nga 8 mijë km larg (FOTO LAJM) Mëngjesi për këngëtaren shqiptare, Miriam Cani ka nisur me diell dhe në një nga vendet më fantastike për të pushuar.
"Mëshirëmadhi" Rama tregon mësuesen që punoi 8 vjet që ai të mos fitonte zgjedhjet Kur shteti po i shkërmoqet dhe nëpër ministri dhe institucionet e varësisë vijohet me tenderë dhe emërime abuzive, Rama