999 rezultate për

iran

Qytetari në Tiranë bën denoncimin e pazakontë që lë pa fjalë policinë: Më vibron krevati Një 49-vjeçar ka lënë pa fjalë Policinë e Tiranës me kallëzimin e tij që në të vërtetë nuk ka zgjidhje. Burime policore
Tirana "divorcohet" nga barazimet, mposht Kastriotin Tirana ka dalë triumfues nga dueli me Kastriotin, duke thyer tersin e barazimeve në kampionat. Bardheblutë fituan me për
Dy gola të shpejtë nga Partizani, Tirana vendos baraspeshën (VIDEO) Tirana-Kastrioti, Apolonia-Laçi dhe Skënderbeu-Partizani janë përballjet e tjera të javës së 14-t në Superiore. Bardhebl
Nga Tirana, në Fier e Korçë: Betejat e Superiores nuk mbarojnë Vllaznia dhe Teuta triumfuan ditën e djeshme dhe tashmë presioni është te skuadrat e tjera, që zbresin sot në fushë të l
14 kilogramë "bar" me vete, si u kap 53 vjeçari në transportim e sipër Policia arrestoi një 53-vjeçar nga Peshkopia në kryeqytet, në një operacion antidrogë, “bazuar dhe në informacionet e ma
Bie nga lartësia punëtori në Tiranë, dërgohet me urgjencë drejt spitalit Pasditen e sotme në Tiranë një punëtor i cili po punonte në lartësi ka rënë duke u lënduar. Burimet zyrtare bëjnë
Zbardhet pasuria e Besa Shahinit: Apartament 75 mijë euro në Tiranë e makinë dhuratë Ish-ministrja e Arsimit, Besa Shahini deklaron pasuri me vlerë 15.5 milionë lekë, mes së cilës edhe një apartament me vl
Aksidenti i frikshëm në Tiranë, qytetari humb dy këmbët (VIDEO) Qytetari që u përplas mëngjesin e sotëm tek rruga ‘5 Maji’ ka humbur të dyja këmbët. Pas ngjarjes së rëndë, qytetari
Kamioni përplas policen në Tiranë, dërgohet me urgjencë te Trauma Një efektive e Policisë Rrugore në kryeqytet është goditur nga një mjet i tonazhit të rëndë. Efektivja mësohet se ësh
Pamje të rënda, momenti kur makina përplas këmbësorin në Tiranë (VIDEO) Edhe kjo e premte ka nisur me një ngjarje të rëndë pasi një makinë ka përplasur një këmbësor. Momenti i rëndë është f
Shoferëve në Tiranë nuk iu bëjnë dritë sytë, plagoset një këmbësor Ditën e sotme në rrugën “5 Maj”, janë përfshirë në një aksident dy mjete. Si pasojë e përplasjes është dëmtuar këmbës
Shpejtësi skëterrë e përplasje e frikshme, dalin pamjet e aksidentit në Tiranë (VIDEO) Janë bërë publike pamjet e rënda të aksidentit që ndodhi ditën e sotme tek ambasada Italiane në Tiranë, nga Harta Digjit
E rëndë në Tiranë, 45 vjeçari gjendet i vdekur brenda kamionit Një 45 vjeçar është gjetur i vdekur brenda një kamioni në Doganën e Vorës në Tiranë. Policia sqaron se burri nuk kish
Rrëfehet Seferi: E kisha ndarë mendjen që do të shkoja vetëm te Tirana Taulant Seferi është padyshim transferimi më i bujshëm i momentit në Kategorinë Superiore. Sulmuesi i Kombëtares, iu bas
I hynë lopët në livazh, tiranasi u turret komshinjve për t'i vrarë me sëpatë Një burrë, i moshës 56 vjeç u arrestua nga policia e Tiranës pasi ndoqi këmba-këmbës për t’i vrarë me sëpatë dy komshinj
Aksident i rëndë në Tiranë, makinat bëhen copë tek ambasada italiane (FOTO LAJM) Një aksident i rëndë ka ndodhur pak më parë pranë ambasadës italiane në kryeqytet. Mësohet se dy mjete janë përplasu
Sa një shtëpi në Tiranë! Australia vendos gjobën marramendëse për mosmbajtjen e maskës Australia Perëndimore ka ashpërsuar masat kundër Covid 19, duke vendosur gjobë me vlerë 50 mijë dollarë (32 mijë euro) p
Plagosja e biznesmenit në Tiranë, arrestohen 5 persona Konflikti fizik mes dy pronarëve të një objekti në ndërtim në zonën e ish-parkut të autobusëve në Tiranë ka përfunduar m
Me thikë e drogë mes qytetit, vihet në pranga 27-vjeçari nga Tirana Një i ri nga Tirana është vënë në pranga, në lagjen 11 të Korçës. 27-vjeçari Redjon Jaho u konstatua se lëvizte me th
Reagon kompania e ndërtimit ku ndodhi plagosja në Tiranë: Allmuça s’ka qenë prezent në kantier Pas një konflikti mes dy bashkëpronarëve të një pallati në ndërtim, që përfundoi në plagosjen e dy personave, ka reaguar