999 rezultate për

iphone7

Adoleshentit i duhen më pak se 24 orë për të hapur një iPhone7 të kyçur Edhe pse ka vetëm dy javë që doli në treg dikush ka arritur ta thyejë tashmë mbrojtjen e iPhone 7. Adoleshenti haker
Mbërrin zyrtarisht iPhone7/ Ja specifikat e plota iPhone 7 dhe iPhone 7 Plus tashmë janë zyrtarisht në treg. Në këto momente, Apple është duke mbajtur eventin për lan
"iPhone 7" pritet të jetë rezistent ndaj ujit Disa nga ndryshimet që do të sjellë iPhone7 , kanë të bëjnë me përmirësimin e baterisë dhe performancës së përgjithshme
Ja si duket iPhone7 (FOTO LAJM) Kohët e fundit kanë nisur të qarkullojnë disa foto të iPhone 7, në faqe të ndryshme online. Në versionin e ri të sma