999 rezultate për

iphone-it

Të gjithë po presim iPhone 8-tën, por bisha nuk do vjerë e vetme Vetëm disa javë na ndajnë nga lançimi i iPhone 8. Apple pritet ta zbulojë versionin e ri të iPhone i cili do të vijë me
Ja çfarë e dëmton më shumë baterinë e iPhone-it tuaj iPhone ka një numër të madh të përparësive ndaj konkurrentëve, por ka edhe një të metë të madhe në formën e baterisë, e
Apple nis prodhimin e iPhone-it të ri Apple duket se ka nisur punën për prodhimin e iPhone-it të ri,që pritet të jetë ose iPhone 7 ose iPhone 6S. Sipas presti
iPhone i ri pa butonin "Home", projekti më i ri nga Apple Apple mësohet se po projekton modelin e ri të iPhone-it të ri pa butonin "Home". Ky është një model i cili do të ket
iPhone, çelësi i duhur për makinën Apple nuk ndalet në prodhimin e gjërave të vecanta. Këtë herë ai ka si synim që të me pajisjen e tij iPhone të zëvendëso
Makinat elektrike të Tesla-s mund të ndizen dhe fiken nëpërmjet iPhone-it Makinat elektrike të kompanisë Tesla tashmë mund të ndizen dhe fiken nëpërmjet iPhone-it. Përditësimi i platformës Tesla
Publikohen foto të reja të iPhone 6 (FOTO-LAJM) Pas daljes, brenda disa muajve të dy modeleve të rinj të iPhone, si iPhone 5S dhe iPhone 5C, Apple është duke menduar pa
50 "enigmat" e iPhone-it (VIDEO) Besojmëse të gjithë e dini që iPhone juaj ka një asistent virtual, që quhet Siri. Siri mund të dërgojë SMS apo të ven
Publikohen fotot e iPhone 5C me kasa të kuqe (FOTO-LAJM) Publikohen foto të reja të iPhone-it të ri ekonomik të Apple të quajtur iPhone 5C me ngjyrë të kuqe. Pritet që iPhone 5C
Ekrani i iPhone-it të ri më i hollë se i Samsung-ut iPhone-i i ri do të ketë ekranin më të hollë të bërë ndonjëherë – me sensorë prej xhami. Sipas raporteve, iPhone-i i ri
Japonia rekord shitjesh të iPhone-it iPhone gjatë vitit të kaluar ishte smartphone më i shitur në Japoni. Gjatë vitit të kaluar Apple shiti 7.25 milion ekzem
Telefoni i mençur Xiaomi, rival i iPhone-it Një telefon i ri i mençur, prodhuar në Kinë, Xiaomi, është i gatshëm të konkurrojë me iPhone. Sipas një kompanie inte
Nokia i kalon kurorën e celularëve të mençur iPhone-it Sipas raportimeve më të fundit Apple ka "rrëzuar" Nokian për tu bërë shitësi numër një në botë për telefonat e mençur. S