999 rezultate për

iphone

Ulen shitjet e iPhone iPhone është duke u përballur si rrallë herë me një periudhë rënie të ndjeshme në shitje. Një raport i Wall Street tr
Vetëm një Iphone dhe pak imagjinatë, kjo nënë është bërë virale në rrjet (FOTO LAJM) Mos thoni kurrë se iPhone nuk mund të përdoret për gjëra të mira. Ali Jardine, nënë e dy fëmijëve, fotografon fëmijët e
Si nuk e kemi ditur, ky truk është fantastik për ata që kanë Iphone Ndoshta për ju është pak e ekzagjeruar, por ne (dhe shumë të tjerëve) na ndryshoi jeta kur zbuluam këtë truk. Gjithçka n
Fytyra e vërtetë e kompanisë kineze, torturon punonjësit nëse kanë iPhone Raportohet se dy punëtorë të kompanisë kineze “Huawei” janë ndëshkuar me ulje të pozitës së punës për shkak se kanë post
7 vite më parë shiti veshkën për të blerë iPhone, sot vuan pasojat Një i ri nga Kina, i cili 7 vite më parë vendosi të shiste veshkën për të blerë një iPhone 4, rezulton të ketë bërë gabi
Iphone i merr jetën sportistes ruse Një qark i shkurtër elektrik, ndërsa ishte duke u larë në vaskë, i ka marrë jetën sportistet ruse Irina Rybnikova. Burim
Kush ka Iphone nga 6s e lart, këtu do të mësoni trukun e dekadës Ndoshta për ju është pak e ekzagjeruar, por ne (dhe shumë të tjerëve) na ndryshoi jeta kur zbuluam këtë truk. Gjithçka n
73 588 video, foto dhe SMS: Çfarë u gjet në iPhone X që po mbajnë në burg Vis Martinajn Telefoni i markës Iphone X sekuestruar biznesmenit Ervis Martinaj në spital ditën kur ai mbeti i plagosur në lokalin Mo
Makinë 8 000 euro, iPhone X dhe syze Gucci! Kush ia mundëson jetën e luksit Xhisielës? Xhisiela Maloku u ndalua sot nga gazetarët teksa hipi në makinën e saj. Më shumë se me detajet, gazetarët u morën me laj
Iphone më i ri sjell opsionin që të gjithë e duan në kameran e tyre Selfie së fundmi është kthyer në footgrafinë më të rëndësishme. Prandaj kur në gjeneratën e re të iPhone-ve kamera e
E pabesueshme, kaq para kushton celulari i Luka Modriç Luka Modric padyshim që është një nga futbollistët më të mirë në botë dhe këtë është velrësuar si nga FIFA edhe nga UEFA
Sa do të kushtojë iPhone XR në shtetet kryesore të Evropës Apple ka prezantuar më 12 shtator tri modele të reja të telefonave të mençur - iPhone XS, iPhone XS Max dhe iPhone XR.iP
Është koha për të ndryshuar sërish fishën e karikimit të iPhone! Kompania Apple ka vetëm pak ditë që ka zbuluar celularët e ri që do dalin në treg vitin e ardshëm. Tani kanë filluar për
U konsiderua i shtrenjtë, iPhone X rrit vlerën e kompanisë Vitin e kaluar u prezantuan tre modele të reja celularësh, iPhone 8, iPhone 8 plus dhe iPhone X. Në fillim ksihte shqetë
Këto janë çmimet e iPhone XS dhe XS Max Apple tashmë edhe zyrtarisht ka lansuar produktin më të ri të iPhone. Është modeli i shumëpërfolur XS që sot u lansua në
Apple sot sjell zbulimet magjike: Çdo gjë që duhet të dini rreth iPhone-ve të rinj Dita e madhe është pothuajse këtu: ngjarja vjetore e muajit shtator kur Apple lançon zinxhirin e ri të produkteve, duke
Apple prezanton orën e gjeneratës së ardhshme Kompania Apple ka nisur konferencën në Kaliforni për prezantimin e modeleve të reja të iPhone. Deri tani është zbulua
Nesër dalin në treg iPhonet e rinj, sa pritet të kushtojnë Më 12 shtator Apple do të mbajë një event ‘Gather Around’ në të cilin pritet të zbulojë një telefon të një niveli të ri
Do fuste iPhone 5 në burg, zbulohet plani djallëzor i gardianit (FOTO LAJM) Shërbimi i Kontrollit të Brendshëm në Sistemin e Burgjeve kanë arestuar në flagrancë në gardian me detyrë në burgun e Fu
iPhone të rinj në treg, Apple do të njoftojë datën e publikimit Shumica e ndjekësve të Apple-it presin që kompania të prezantojë një numër modelesh të iPhone në 12 shtator si dhe një d