999 rezultate për

ipad

Po përdhunohej në grup në iPad, nëna tronditet me lojën e vajzës Një nënë e një fëmije ka ngritur alarmin duke paralajmëruar prindërit që t’i mbajnë fëmijët larg lojërave të platformës
A shihni ndonjë gjë të gabuar në këtë kënd lojërash? Prindërit po ankohen (FOTO LAJM) Një qendër tregtare është sulmuar pafund në lidhje me këndin e saj të lojërave për fëmijët nga prindërit që shprehin shq
iPad Air 2 mund të jetë tableti më i hollë në botë! iPad Air 2 mund të jetë tableti më i hollë i krijuar deri tani. Tableti më i ri i kompanisë Apple do të sjellë dizajn un
Apple sjell një iPad më të lirë Burime të afërta me Apple pohojnë se kompania vitin e ardhshëm planifikon të prezantojë iPadin e ri me 9,7 inç, i cili d
Apple lëshon iOS 11.0.2 për iPhone, iPad dhe iPod Touch Apple ka lëshuar sot iOS 11.0.2, një javë pasi lëshoi iOS 11.0.1, dhe dy javë pasi lëshoi iOS 11. Ky version nuk sjel
Tani mund ta instaloni iOS 11 në iPhone apo iPad-in tuaj Kompania Apple sapo ka lëshuar zyrtarisht sistemin operues iOS 11 për iPhone dhe iPad. Versioni më i ri i sistemit op
Apple lëshon nesër iOS 11 Lëshimi zyrtar i iOS 11 do të bëhet të martën, më 19 shtator. Versioni më i ri i sistemit operativ të Apple do të jet
Apple rrit çmimin e tabletit iPad Pro Apple me qetësi ka rritur çmimin e versioneve 256 dhe 516 gigabajt të tabletit iPad Pro. Rritja e çmimit është bërë p
13 gjërat që do ju bëjnë të dashuroheni me iOS 11 (FOTO LAJM) Sistemi më i ri operativ i Apple për iPhones dhe iPads, iOS 11, më në fund do të dalë këtë muaj. Do të mësojmë datën
Këto janë efektet e iPad-it te fëmijët Matematika për fëmijët, anglishtja dhe aftësitë e komunikimit përfitohen nga fëmijët nëse përdorin iPad në shkollë në më
Apple pritet të lançojë 4 iPad të rinj gjatë marsit Raportohet se Apple do të lançojë 4 iPad të ri, të cilët do të shtohen linjës së tyre të iPad Pro. Dy modele do të je
Prindër jini vigjilent! Ja çfarë dëmi u shkakton iPad-i fëmijëve (VIDEO) A e keni ditur se truri i fëmijëve absorbon më shumë rrezatim se sa truri i një të rrituri? Dr. Martin Blank nga Depa
Nuk do ta besoni fjalëkalimin e iPad-it të Sali Berishës (VIDEO) Ish-kryeministri Sali Berisha është kapur mat në seancës e së enjtes nga kamera e “News24”. Rubrika “Ups” e emisionit “K
Meta injoron Ramën duke lexuar gazetën, Berishës "i humb" iPad-i (FOTO LAJM) Disa çaste pikante janë fotografuar gjatë seancës së djeshme në Kuvend. Sharjet e akuzat tashmë janë tashmë të pashmangs
Ka mbërritur zyrtarisht iOS 10 për produktet Apple (VIDEO) Apple ka lëshuar sot zyrtarisht iOS 10, versionin më të ri të sistemit të saj operativ për iPhone, iPad dhe iPod touch.
Loja në iPad mund të diagnostikojë autizmin tek fëmijët Mënyra se si fëmijët luajnë lojëra në iPad mund të zbulojë nëse ata kanë autizëm, kanë zbuluar hulumtuesit shkencorë. Fë
Apple iOS do të lançohet më 13 shtator Kompania Apple do të publikojë versionin final të iOS 10 më 13 Shtator. Kompania e dha njoftimin gjatë evenimentit të pr
Apple ul çmimet për iPad Apple ka sjellë lajme të mira për çmimet tek iPad Pro 9.7 inch që vjen tani vetëm për 600 dollarë në modelin 32GB, 700 d
iPad me dy ekrane projekti më i ri nga Apple (FOTO LAJM) Apple mësohet se po punon për të sjellë në treg modelin më të ri të telefonit të tij iPad me dy ekrane. Sipas "9to5Mac",
Apple krijon tablet të veçantë për bamirësi Apple po punon për të sjellë në treg një tablet i cili do të jetë posaccërisht për bamirësi. Tabletit iPad Pro do të ket