999 rezultate për

inzagi

Sherri me Inzaghin shtyn Strakoshën të largohet nga Lazio Prej ditësh mediat në Itali raportojnë se Thomas Strakosha ka pasur një krisje marrëdhëniesh me trajnerin e Lazios, Simo
Inzagi nuk e sheh Strakoshën në Champions, gardiani kuqezi tani duhet të luftojë për vendin Thomas Strakoshës do t'i duhet që të luftojë shumë dhe të jetë i pagabueshëm në çdo mundësi që i jepet që të rifitojë ve
"Tifozët nuk e duan më Strakoshën", Inzagi vendos për Reinën Ky sezon është më konkurrues se asnjëherë më parë sa i përket Thomas Strakoshës te Lacio. Gardiani shqiptar duhet të
Tare merr Allegrin? Masimiliano Alegri vijon të mbaj nën presion stolin e Simone Inzagi. Pas çdo rezultati negativ emri i ish trajnerit
Inzaghi: S’mbaj mend ndonjë pritje të Strakoshës Trajneri i Lazios, Simone Inzaghi ka habitur në prononcimin pas humbjes në shtëpi ndaj Interit, teksa deklaroi se nuk mb
Inzaghi ka një mesazh për tifozët Ish-legjenda e skuadrës së Milanit, Pipo Inzagi ka lëshuar një deklaratë për krahasimet që e lidhin atë me sulmuesin e M
Inzaghi: Llogariteni se jemi dhe ne aty për titull Simone Inzagi po kalon një moment fantastik në krye të Lacios, ku ka marrë 22 pikë në 9 javët e para, po aq sa Juventusi
Inzaghi thyen heshtjen: Ja e vërteta për stolin e kombëtares kuqezi Filipo Inzagi ka qenë për disa javë ëndrra e presidentit të Federatës Shqiptare të Futbollit, Armand Duka. Numri 1 i FSH
Humoristi italian tallet me Inzaghin: Nëse kap ndonjë bionde shkon te Shqipëria Humoristi i njohur italian, Gene Gnocchi e ka komentuar në formë ironie mundësinë e Filipo Inzagit për t’u bërë trajneri
Inzagi rinovon dhe për 3 vite me Lazion Lazio mbylli një sezon të mirë me Inzagi trajner. Si pasojë e kësaj ecurie, ish sulmuesi i Milanit i është ofruar r
“Çmendet” Inzagi, ja kërkon pa dashje një fanseje (FOTO LAJM) Ish-sulmuesi dhe ish-trajneri i Milanit, Filipo Inzagi ka bërë një gafe në rrjetin social “Instagram” që nuk kaloi pa u
Igli Tare zbulon planet te Lacio, ja çfarë i ka kërkuar Simone Inzagit Ndryshe nga një sezon me probleme siç ishte ai që u mbyll për Lacion, drejtuesit e klubit duket se i kanë idetë e qarta
Zyrtare, Filipo Inzagi trajneri i ri i Milanit Filipo Inzagi do të jetë trajneri i ri i Milanit. Përmes një deklarate për mediat, klubi kuqezi ka bërë të ditur se ish-
Dëmtimet po detyrojnë Inzagin të braktisë futbollin Pas dëmtimit gjatë ndeshjes kundër skuadrës së Juventusit, lojtari i skuadrës së Milanit Filipo Inzagi mund të detyrohet
Pippo: Duhet të vija në Milano para 20 vjetësh Gjatë një interviste për “MilanChannel”, sulmuesi veteran i Milanit, Filipo Inzagi, ka folur për emocionet që i ka dhuru