999 rezultate për

inzagi

Inzaghi: Llogariteni se jemi dhe ne aty për titull Simone Inzagi po kalon një moment fantastik në krye të Lacios, ku ka marrë 22 pikë në 9 javët e para, po aq sa Juventusi
Inzaghi thyen heshtjen: Ja e vërteta për stolin e kombëtares kuqezi Filipo Inzagi ka qenë për disa javë ëndrra e presidentit të Federatës Shqiptare të Futbollit, Armand Duka. Numri 1 i FSH
Humoristi italian tallet me Inzaghin: Nëse kap ndonjë bionde shkon te Shqipëria Humoristi i njohur italian, Gene Gnocchi e ka komentuar në formë ironie mundësinë e Filipo Inzagit për t’u bërë trajneri
Inzagi rinovon dhe për 3 vite me Lazion Lazio mbylli një sezon të mirë me Inzagi trajner. Si pasojë e kësaj ecurie, ish sulmuesi i Milanit i është ofruar r
“Çmendet” Inzagi, ja kërkon pa dashje një fanseje (FOTO LAJM) Ish-sulmuesi dhe ish-trajneri i Milanit, Filipo Inzagi ka bërë një gafe në rrjetin social “Instagram” që nuk kaloi pa u
Igli Tare zbulon planet te Lacio, ja çfarë i ka kërkuar Simone Inzagit Ndryshe nga një sezon me probleme siç ishte ai që u mbyll për Lacion, drejtuesit e klubit duket se i kanë idetë e qarta
Zyrtare, Filipo Inzagi trajneri i ri i Milanit Filipo Inzagi do të jetë trajneri i ri i Milanit. Përmes një deklarate për mediat, klubi kuqezi ka bërë të ditur se ish-
Dëmtimet po detyrojnë Inzagin të braktisë futbollin Pas dëmtimit gjatë ndeshjes kundër skuadrës së Juventusit, lojtari i skuadrës së Milanit Filipo Inzagi mund të detyrohet
Pippo: Duhet të vija në Milano para 20 vjetësh Gjatë një interviste për “MilanChannel”, sulmuesi veteran i Milanit, Filipo Inzagi, ka folur për emocionet që i ka dhuru