999 rezultate për

inzaghit

Dopiet ndaj Crotones, Ronaldo thyen rekordin e Inzaghit te Juventusi Futbollisti portugez, Cristiano Ronaldo po vazhdon të thyej rekorde tek ekipi i Juventusit. Sonte me dy golat e tij,
Çfarë po ndodh me Juven? Bllokohet nga skuadra e Inzaghit Juventusi nuk arrin dot të thyejë murin Benevento dhe në “Vigorito” nuk shkon më shumë se një barazim 1-1 ndaj skuadrës
Nga e dashura e Martinez te e Inzaghit, këto janë vajzat joshëse që bëjnë bujë (VIDEO) Të dashurat e futbollistëve padyshim që bëjnë jetë luksoze, shkruan Albeu.com. Ato përfitojnë nga paratë e shumta të
Roma i jep një dorë Lazios, skuara e Inzaghit kualifikohet direkt në Champions Lazio tashmë zyrtarisht do të jetë pjesë e Ligës së Kampionëve për edicionin e ardhshëm. Lazio përfundonte sezonin në
Nga e dashura e Martinez te e Inzaghit, këto janë të dashurat e sportistëve që bëjnë namin (VIDEO) Të dashurat e futbollistëve padyshim që bëjnë jetë luksoze, shkruan Albeu.com. Ato përfitojnë nga paratë e shumta të
Inzaghit i propozohet stoli i Milanit Simone Inzaghi po shqyrton një propozim për tu bërë trajner i Milanit sezonin e ri. Trajneri italian është njëri nga
Nga Pato te Higuain, numrat 9 që kanë dështuar te Milani që pas largimit të Inzaghit (FOTO LAJM Te Milani numri 9 është kthyer në një makth që pas largimit të Inzaghit në vitin 2012. Janë plot 8 futbollistë që k
De Biasi mund të ulet në stolin e Bologna-s, në rast shkarkimi të Inzaghit Emri më i që ka dalë sipas ‘’Tutto Sport’’ për të zëvëndësuar Inzaghin te Bologna është Sinisa Mihajlovic. Por në garë
Bologna ultimatum Filippo Inzaghit Filippo Inzaghi nuk e ka nisur aspak mirë sezonin e tij të parë në stolin e skuadrës së Bolonjës. Ekipi emiljan reëndite
Rakitiç: Icardi është kopje e Inzaghit Sonte në mbrëmje do të luhet dueli i shumë pritur mes Barcelonës dhe Interit. Një përballje mes dy skuadrave elitë të ch
Shpërhen tek Lazio, Anderson nuk i shkon Inzaghit në stërvitje Tension në shtëpinë e Lazios pas humbjes me Genoan në “Olimpico”. Sipas mediave italiane, menjëherë pas këtij takimi pa
Ky është gjesti i madh i Cutrones ndaj Simone Inzaghit (VIDEO) Pas vërshëllimës së arbitrit Guida që vendosi përfundimin e ndeshjes, Patrik Cutrone vrapoi të takonte Simone Inzagin.
Strakosha i del në mbrojtje Inzaghit, kundërshton VAR-in Portieri i Kombëtares, Thomas Strakosha, së fundmi i ka dalë në mbrojtje trajnerit të tij Inzagi, për ceshtjen VAR. “
Strakosha ka fituar “zemrën” e Inzaghit “Ndërhyrja e Strakoshës ishte vendimtare, njëlloj sikur të kishte shënuar një gol sepse Verona do të kishte rihapur ndes
E bujshme, pas Inzaghit Shqipëria kërkon Seedorf Shqipëria është në kërkim të zëvendësuesit të Gianni De Biasit. Pas refuzimit të Inzaghit, tashmë ka dalë në skenë dhe e
Shtypi italian, jehonë kalimit të Inzaghit tek Shqipëria (FOTO LAJM) Bisedimet mes FSHF-së dhe Filipo Inzagit për stolin e përfaqësueses shqiptare nuk kanë bërë bujë vetëm në Shqipëri, por
Ja kur zyrtarizohet Mihajlovic te Milani Tifozët e Milanit duhet të presin edhe 15 ditë që në krye të skuadrës të shohin Sinisa Mihajlovic. Në kampin kuqezi po p
Milan, Spalletti pasardhësi i Inzaghit Në një kohë kur Silvio Berlusconi po diskuton për shitjen e aksioneve të Milanit te tajlandezi Bee Taechaubol, ky i fund
Inzaghi pranë shkarkimit, Brocchi kryen "nxemjen" Detyrës së Filippo Inzaghit si trajner i Milanit duket se i ka ardhur fundi. Pas humbjes më të fundit kundër Genoas, klu
Takim Barbara-Galliani, rikonfirmohet besimi ndaj Inzaghit Sipas asaj që shkruan "La Gazzetta dello Sport", dje kapatur një takim në zyrat e klbit të Milanit mes Adriano Gallianit